L-i-s-a-92af• 26 ноября 2023

У Польщі почнуть цілодобово блокувати пункт пропуску «Медика — Шегині»

Учасники страйку на польсько-українському кордоні з 27 листопада розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску «Медика — Шегині».
Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив в етері телемаратону.

Він зауважив, що до 26 листопада включно страйки на цьому пункті пропуску тривали з 9:00 до 20:00 за польським часом.

Ситуація на кордоні

Станом на ранок 26 листопада на чотирьох напрямках («Ягодин — Дорогуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Гребенне», «Медика — Шегині») в чергах у бік України перебувало близько 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Шегині» та «Рава-Руська»
Margonails• 26 ноября 2023
Ответ дляukuлёля
Да , поляки должны подвинуться, как и для них подвинулись немцы и французы и итальянцы и испанцы и другие, когда поляки вошли в ЕС. Поляки! Не будьте жлобами і скнарами!
#Алексей_Давиденко
’Про наші фури і поляків.

Мабуть не всі тут памʼятають.
Але в 90-х, головними гравцями на українському і європейському ринку вантажних автоперевезень були не поляки - а німці, французи і італійці.

Їх фури і їх водії возили більшу частину вантажів по всій Європі. І саме вони на цьому заробляли.

Але в 2000-х зʼявилися польські перевізники, які своїми низькими цінами і кращою якістю витіснили водіїв старої Європи.

Тому що готові були працювати більше.
Тому що готові були заробляти менше.
Тому що хотіли жити краще.

І ринок обрав тоді їх.
Бо ринок завжди обирає краще.

І щось я не памʼятаю тоді.
Щоб французи і німці брали в облогу польські кордони, щоб блокували польські фури і знущалися з польських водіїв і споживачів.

І не треба про це мовчати.
Бо те що зараз роблять поляки з блокуванням України - це не дружба і не сусідські відносини.

Навіть без війни.
Навіть якби це були мирні часі.

І це не має жодного відношення до ринкової економіки і європейських цінностей.

В Україні.
У нас закриті порти.
У нас закриті аеропорти.

Ми всі - всю свою логістику побудували через аеропорти і морські порти Польщі - бо вони наші добрі сусіди.

Могли побудувати через Геную.
Могли побудувати через Констанс.

Але більшість з нас добровільно обрала братів поляків.

Ми їм платимо портові збори, ми користуємося їх ліцензійними і митними складами, ми часто завантажуємо в їх літаки і піднімаємо їх економіку.

Два місяці назад - привезти контейнер з Ґданська в Київ коштувало 1500€, а зараз 6000€.

В 4 рази - бо все стоїть.
Поляки все заблокували і фактично взяли нас в облогу.

А насправді.
Наші водії і наші перевізники - це поляки зразка кінця 90-х.

Наші голодні до роботи.
Наші готові довозити швидше
Наші готові працювати дешевше

Це ринок.
І ринок сьогодні обирає українців.

Я хочу нагадати.
Що українці - не тільки біженці і не тільки підприємці.

Там в Польщі.
Працюють і платять податки десятки тисяч простих українців.

Наші громадяни залишають там гроші на АЗС, зупиняються в їх готелях, покупаються в їх магазинах, харчуються в їх ресторанах, купують квитки на їх потяги, автобуси і літаки.

Досить ховати очі і боятися казати правду.

Наші люди не дармоїди, не прокажені.
Фактично, наші громадяни піднимають економіку Польщі своєю працею і своїми витратами там.

І ми маємо повне право відстоювати і отримувати ті європейські цінності рівності і пропорційності про які так гучно люблять говорити наші сусіди.

А те що вони зараз роблять з нашими водіями, з нашим експортом і імпортом - це точно не дружні і не сусідські відносини.’
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Бігати по Польщі і «рєшать», то дуже погана ідея 😬
Не по Польше, а на границе. В прошлом году наших там нормально собралось.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
А вы знаете, кстати, кто организует эти забастовки? Два человека. Один представитель партии Конфедерации (там ясные связи в России) и второй беларус, который заочно учится в военном универе Беларуси, а его брат уже военный в белоруской армии со связями с КГБ.
Главное,что полякам это,видимо,норм.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
А блокувати кордон України-вдала?
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Ви як собі то уявили практично ?
Блокують вони не на території України, а
на своїй території
Isidda• 26 ноября 2023
как то я переживу без польской еды и шмоток.мне по душе свои продукты,езжу я на авто из сша и германии.одежда тоже не польская как и косметика.надеюсь,европейский суд хороший штраф путинскому продажному перевозчику влепит и все скоро наладится.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А блокувати кордон України-вдала?
Ні, але той мітинг планували і знали про нього заздалегідь
Чому нічого не зробили До ?

А зараз нічого не можемо зробити
Чекають нове керівництво
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляMargonails
#Алексей_Давиденко
’Про наші фури і поляків.

Мабуть не всі тут памʼятають.

Тому що готові були працювати більше.
Тому що готові були заробляти менше.
Тому що хотіли жити краще.

І ринок обрав тоді їх.
Бо ринок завжди обирає краще.

І щось я не памʼятаю тоді.

І не треба про це мовчати.

Навіть без війни.
Навіть якби це були мирні часі.

В Україні.
У нас закриті порти.
У нас закриті аеропорти.

Могли побудувати через Геную.
Могли побудувати через Констанс.

В 4 рази - бо все стоїть.

А насправді.

Наші голодні до роботи.
Наші готові довозити швидше
Наші готові працювати дешевше

Це ринок.
І ринок сьогодні обирає українців.

Я хочу нагадати.

Там в Польщі.

Наші люди не дармоїди, не прокажені.

Згідна з цим 100%
Ганьба полякам і їх короткій пам´яті
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляMargonails
#Алексей_Давиденко
’Про наші фури і поляків.

Мабуть не всі тут памʼятають.

Тому що готові були працювати більше.
Тому що готові були заробляти менше.
Тому що хотіли жити краще.

І ринок обрав тоді їх.
Бо ринок завжди обирає краще.

І щось я не памʼятаю тоді.

І не треба про це мовчати.

Навіть без війни.
Навіть якби це були мирні часі.

В Україні.
У нас закриті порти.
У нас закриті аеропорти.

Могли побудувати через Геную.
Могли побудувати через Констанс.

В 4 рази - бо все стоїть.

А насправді.

Наші голодні до роботи.
Наші готові довозити швидше
Наші готові працювати дешевше

Це ринок.
І ринок сьогодні обирає українців.

Я хочу нагадати.

Там в Польщі.

Наші люди не дармоїди, не прокажені.

Доля правди в тому є, особливо про ціни
Але фраза
«Могли побудувати через Геную.
Могли побудувати через Констанс.»
Ні, не могли
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви як собі то уявили практично ?
на своїй території
Практично можна зібратися тисяч 10000 і транспортувати фури,що перегородили дорогу в кювет
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Isidda• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Згідна з цим 100%
Ганьба полякам і їх короткій пам´яті
не говорите так,поляки молодцы и нам помогли в трудную минуту жизни. как никто.они молодцы.а то что путька отвалил денег польскому перевозчику,который грузы на россию и беларусь возил и замутил этот цирк,это не вся польша.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
І хто 10000 людей пропустить на кордоні в Польшу ?
Почнемо воювати з НАТО ?
Люди , це прикол ?
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Поляки не всі. А Україна вся потерпає.
Тож що робити?
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Але польське суспільство якось байдуже ставитьмя до блокади України,ще й під час війни.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Почнемо воювати з НАТО ?
Люди , це прикол ?
В Польщі ВЖЕ набагато більше українців
Isidda• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Поляки не всі. А Україна вся потерпає.
Тож що робити?
розвертаться і їхати через інші країни.відкривати пункти нові.а на перевізника продажного -в суд європейський
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Не можна судитися. Поляки образяться.
Така логіка.
Isidda• 26 ноября 2023
навіть через молдову нехай їдуть.відкрийте пункти.там постійно пусто -могилів подільський.наприклад.ямпіль.потім румунія поряд з чернівецькою
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В Польщі ВЖЕ набагато більше українців
Так, і вони мріють блокувати польські фури в польській державі, яка їх зараз прихистила
Ну давайте обʼєктивно.
Без емоцій. Не писати ахінею
LoliTaran• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Главное,что полякам это,видимо,норм.
Каким именно? Люди выживают так же, как мы. Инфляция бахнула, не знают где деньги взять. Им не до этой границы вообще. Разговаривала с продавцами в пекарне ( там пани часто со мной беседы ведут) и с таксистом, вообще никто не вникает, что и как.
Isidda• 26 ноября 2023
прям як на острові безлюдному.нехай розвертаються і їдуть через інші країни
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Так нам треба в польський порт чи в польський хаб
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Не можна судитися. Поляки образяться.
Така логіка.
Не можна на танках в чужу країну приїздити відстоювати власні інтереси.А вирішувати суперечки в суді-це нормальна уивілізована практика.
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
От як ви без них переживете?
Повні магазини. Все забите польськими товарами.
Ваша дитина барні захоче, а в магазині не Український, а польський лежить.
І так купа всього.
Нам доводиться це споживати, бо його ж везуть.
АТО поляки образяться.
Isidda• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
От як ви без них переживете?
І так купа всього.
АТО поляки образяться.
спечу кекси.куплю українське.та я і не помічала польскі товари в нас.ну що їх багато.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
В нас теж багато хто були ’ вне политики’ ,поки ракети у власний будинок не прилетіли
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
Дуже погано. Якби польський водій помер на кордоні, вони б помітили.
Еленнн• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Чому наглухо?
’Вихід один: зробити симетричний хід.’- симметрично.
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви як собі то уявили практично ?
на своїй території
https://www.unian.net/world/v-polshe-neskolko-sote...
Вот так, как в прошлом году.