L-i-s-a-92af• 26 ноября 2023

У Польщі почнуть цілодобово блокувати пункт пропуску «Медика — Шегині»

Учасники страйку на польсько-українському кордоні з 27 листопада розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску «Медика — Шегині».
Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив в етері телемаратону.

Він зауважив, що до 26 листопада включно страйки на цьому пункті пропуску тривали з 9:00 до 20:00 за польським часом.

Ситуація на кордоні

Станом на ранок 26 листопада на чотирьох напрямках («Ягодин — Дорогуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Гребенне», «Медика — Шегині») в чергах у бік України перебувало близько 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Шегині» та «Рава-Руська»
PmB• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
не говорите так,поляки молодцы и нам помогли в трудную минуту жизни. как никто.они молодцы.а то что путька отвалил денег польскому перевозчику,который грузы на россию и беларусь возил и замутил этот цирк,это не вся польша.
Ой
PmB• 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, і вони мріють блокувати польські фури в польській державі, яка їх зараз прихистила
Ну давайте обʼєктивно.
Без емоцій. Не писати ахінею
Так не пишіть
LoliTaran• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Дуже погано. Якби польський водій помер на кордоні, вони б помітили.
Может быть. Люди, которые активно помагали, охренели последнее время от новостей. 200млн тонн гуманитарки, которая гниет под Запорожьем, коррупция… Так что молчат многие активисты. Но вот Давид (польский блогер) недавно ездил помагал на границу, отвозил туда предметы гигиены и тп. А кто из наших блогеров помог людям там? Никто.
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
Тобто про гуманітарку їм доносять, а про те, що через них люди мруть ні?
Ну логічно ж, правда? Нащо ті погані новини? Потрібно лиш думати, що поляки страшенно допомогли. Інше можна не помічати.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
От як ви без них переживете?
Повні магазини. Все забите польськими товарами.
Ваша дитина барні захоче, а в магазині не Український, а польський лежить.
І так купа всього.
Нам доводиться це споживати, бо його ж везуть.
АТО поляки образяться.
Так, барні, то фігня
чай,рис, каву, шоколад ви теж купуєте український
Але, сировину для того возять зараз через Польщу
І то хочуть робити польські перевізники
Це вже так елементарно на прикладі
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Так отож.Все має бути пропорційно.Польським водіям треба створити такі ж умови.
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, барні, то фігня
І то хочуть робити польські перевізники
Це вже так елементарно на прикладі
Ну то правильно. Просто хочуть ринок загарбати.
Але ж потрібно звинуватити українців.
Еленнн• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
якось так.

’Валерій Прозапас:
Дивлячись на ситуацію на кордоні з Польщею, важко собі уявити яких зусиль вартувало команді Порошенка підписання угоди про Зону вільної торгівлі з ЄС - то була титанічна робота, яку суспільство не оцінило, як і багато чого ще.
Тепер наш рівень дипломатії знаходиться у відповідному стані ’простих рішень’, призначення сексологінь та набір на посади послів буквально за об´явами свою справу зробили, проблеми були тільки справою часу, не знаю чому це когось ще дивує.
Це і називається ’сломать сістєму’, любуйтесь.
.......
А найгірше, що вже майже немає інструментів донести до доброго українського народа важливість побудови державних інстититутів професіоналами, а не ’простимі парнямі с народа’;
тому хуже знову будєт, бо скоріше за все головною реакцією ’нових ліц’ на закриті кордони для української економіки стане якась смішна сценка на ’єдиному кварталі’.’
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
Дуже цікаві у них новини.Виключно зі знаком
’ -’ про Україну.І це при тому,що по рівню корупції вони теж не задніх пасуть.
А про померлих в блокаді українських водіїв в них в новинах не розповідають?
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
https://www.unian.net/world/v-polshe-neskolko-sote...
Вот так, как в прошлом году.
Так то російські фури
Порівняли
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, барні, то фігня
І то хочуть робити польські перевізники
Це вже так елементарно на прикладі
Перехочуть.
Рис,чай і шоколад точно не в Польщі ростуть.Які перевізники свою послучи дешевше надають,ті і возять.В кінцевому результаті ці впливає на ціни в Україні.
LoliTaran• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
В смысле из-за них? Вы под одну гребенку кого ставите? Маму с ребенком из Познани, которая работает в библиотеке, и тварь, которая в 2021 году ездила в рашку целоваться там нужными людьми? Если у них паспорт одинаковый, это не значит, что ответственность одного ложится на плечи другого.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Але ж потрібно звинуватити українців.
Винна наша влада, і наша «дипломатія», якої не існує
Мені здається, вони і на тому заробляють гроші
Знали ж це все ще на початку жовтня
Нічого не зробили
0.
Нуль .
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
якось так.

’Валерій Прозапас:
.......
Ви про супер професіональних дипломатів порошенковських вже б мовчали,які з 2014 року не могли домогтися,навіть,щоб рф визнали агресором.І це після Криму
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Знали ж це все ще на початку жовтня
Нічого не зробили
0.
Нуль .
Тут згодна.Позиція України в цій ситуації млява і безхребетна
Filomena• 26 ноября 2023
Ответ дляLoliTaran
Ну за гуманітарку ж мама з Познані обурюється?
А через те, що її співвітчизники довели до смерті двох людей знати не хоче.
Правильно ж?
Поліція ходить охороняє мітингувальників. Нашим водіям кроку зайвого зробити не можна.
Але ж то все в новинах не показують.
Не зручна правда для поляків.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Правильно ж?
Але ж то все в новинах не показують.
Не зручна правда для поляків.
Огидна правда про поляків,я б сказала.
WomAnn• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
как то я переживу без польской еды и шмоток.мне по душе свои продукты,езжу я на авто из сша и германии.одежда тоже не польская как и косметика.надеюсь,европейский суд хороший штраф путинскому продажному перевозчику влепит и все скоро наладится.
Вы это не все.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Перехочуть.
Так, а з Індіі чи Китаю, чи США в Україну залітають феєричні бджілки з товарами і сировиною
Без польських портів
Ага
😆
Koshulya• 26 ноября 2023
вот, кстати, страница на фэйсбуке главного вдохновителя https://www.facebook.com/KonfederacjaLublin
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Без польських портів
Ага
😆
Замовник вантажу має ПРАВО на власний розсуд обирати перевізника.І польські порти добряче заробляють на українських покупцях.
Еленнн• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
.....я рада,що вам подобається теперішня наша дипломатія. бальзам на душу.
(але там і інші країни підтягуються ..((. )

коли до нас тупо перестане іти любий вантаж і ціни виростуть до неба, ви також будете задоволені?
а що на рахунок зброї? відбиватись бруківкою будемо?
PmB• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Некоторым в кайф пятки вонючие лизать за подачки .
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
То я з цим не спорю
Замовляйте
Ви ж розцінки знаєте ?
Українські наразі найдешевші, їх блокують
Варіанти ?
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Хаха) и обниматься на камеру. А потом нож в спину. Захотел бы разрулил.
Ну так пис и дуда проросийские. Это ж известно давным давно. Туск проевропейский. Ждём-с его премьерства
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
І що ви пропонуєте? Воно не розсосеться.
Як мінімум до приходу Туска.
А коли він прийде? Ніхто не знає.
Дай бог скоро. Если не дотянут до перевыборов
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляЕленнн

Я не задоволена теперішньою ситуацією і роботою української дипломатії.
Але й попередня була не краще.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
То я з цим не спорю
Замовляйте
Ви ж розцінки знаєте ?
Варіанти ?
Варіанти-подавати в суд на тих,хто заважає пересуватися українським вантажівкам.
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Дипломатів в нас не має
Ті, «що підуть домовлятися», то вже має зміст тільки з новим керівництвом
У грудні
Не могу найти информацию о том когда должно быть сформировано правительство?
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Как то странно эта тема заминается..
Хотя проблема существенная
Земля боится после зернового скандала. Тогда дуда показал Ху из ху