До ВР поданий законопроект 10288, який, по опису, направлений на повернення російської в усі сфери життя та надання їй практично всіх минулих повноважень. Думаю, хуйло буде задоволене і профінансує максимально сприятливі умови для того, щоб всюди була російська
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Так чому саме зараз?Вирішиться питання з війною, тоді б і хвилювалися за школи нацменшин(чогось не хвилюються що школи не нацменшин частково розбомблені і третина дітей онлайн чи в сховищах кожен день)
А то нас беруть в той Євросоюз, от лише про мови залишилося прийняти
ну потому что процесс идет уже сейчас. недавно же были новости, что вот это уже выполнили (не будем обсуждать...), вот то-то частично, а вот такой списочек надо начинать делать
Ответ дляMary-7b23
Мы зависимы от всех , у нас нет ни экономики , ни своего оружия, нет денег, мы живем на милостыню и подачки - кто будет учитывать наше мнение и что мы там думаем и хотим ?
Представьте, сидит семья бомжей под мостом , мы их кормим , поим, одеваем, даем деньги - а они еще протесты нам устраивают и отказываются делать , то что мы им сказали , ну тогда мы можем послать их на йух и они пропадут под мостом все и нам будет плевать на них , или будут делать то , что им сказали .
Ваші рузькі вуха дуже помітно стирчать
Vitamina1407• 27 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Правда, странно - продвигать контент для заработка на языке, который знают несколько стран, а не одна? И вам лично никто не мешает создать канал с аудиокнигами на украинском.
Ну ось вам і не странно. Мені все рівно,якщо нема українською то я можу російською і англійською,також польською слухати. Але факт,тільки зараз очухались і повертаються до української мови,раніше все російською було,мою однокласницю у школі,україномовну дражнили селючкою за мову,бо в Києві стремно було розмовляти українською.
Ось вам і заради заробітку продвигали контент на російській,зараз верещать всі .
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваші рузькі вуха дуже помітно стирчать
а вы хотите сказать, что мы все сами, все сами?)
МаргаритаЛьвовна• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
В нас були школи з російською мовою навчання.
да, но это были не школы нацменшин. тем более не для конкретно считающих себя русскими по национальности.
там всегда был собран интернационал из детей.
и потом, давно уже случился переход таких школ на украинский - еще задолго до 22-го.
Ответ дляVitamina1407
І без того майже всюди російська. Нашою мовою нема ніякого контенту в ютубі,крім на політичні теми. Електронних книжок українською майже нема,паперові книги також рідкість і тд
ще й резку на якій були якісні переклади фільмів блокують( зараз або з компа або тут дивлюсь
Colombina.• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваша ’правда’ писана під копірку
А у вас нет ни одного аргумента на опровержение при этом! Аж ни одного
Ну и кто там пишет под копирку? Пфф
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Там були зібрані діти, що мешкали на території обслуговування школи. Або повністю з російською мовою навчання, або класи. Ті діти, що вже пішли до НУШ, з 5 класу повинні були переходити на українську мову. Це як раз першачки 2018 року
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляввв45
идите на стриминги, вы в курсе что все эти резки - это нарушение авторских прав? ну пользуетесь, но не нойте хотя бы
Ответ дляVitamina1407
Раньше - это когда?? Я 83 года рождения, у меня в детстве было множество книг на украинском. Подруга со 2 класса училась в украинской школе, с полным преподаванием только на укр. И если кто-то смеялся над кем-то, то только над теми, кто разговаривал на суржике - и да, это в основном были селяне. И никакого стрема ни у кого не было.
Hallowkitty -54c3• 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
Да ніхто не заважає , авторша на зарплаті сидить, роздор в соціум вносить, щоб відволікати увагу людей , щоб гризлись
Від такої ВР як у нас зараз можна очікувати, що завгодно.
Ответ дляТигрик 62
Автор, а зачем вы это поставили на обсуждение?
Все жители Украины понимают, что это фейк. Цель ссорить нас, украинцев. Вам такое задание дали?
Який це фейк, що розміщений на сайті Верховної Ради?І хто ці ’всі’,які розуміють, що це фейк?
Hallowkitty -54c3• 27 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Цілком в логіці зелених. Вони завжди були кацаполюби, тож все послідовно.
Так, але ж подивіться скільки тут в темі кацаполюбів.