Ночка_темная• 27 ноября 2023

Як вам законопроект 10288 про мову?

До ВР поданий законопроект 10288, який, по опису, направлений на повернення російської в усі сфери життя та надання їй практично всіх минулих повноважень. Думаю, хуйло буде задоволене і профінансує максимально сприятливі умови для того, щоб всюди була російська
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Так чому саме зараз?Вирішиться питання з війною, тоді б і хвилювалися за школи нацменшин(чогось не хвилюються що школи не нацменшин частково розбомблені і третина дітей онлайн чи в сховищах кожен день)
А то нас беруть в той Євросоюз, от лише про мови залишилося прийняти
ну потому что процесс идет уже сейчас. недавно же были новости, что вот это уже выполнили (не будем обсуждать...), вот то-то частично, а вот такой списочек надо начинать делать
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
Мы зависимы от всех , у нас нет ни экономики , ни своего оружия, нет денег, мы живем на милостыню и подачки - кто будет учитывать наше мнение и что мы там думаем и хотим ?
Представьте, сидит семья бомжей под мостом , мы их кормим , поим, одеваем, даем деньги - а они еще протесты нам устраивают и отказываются делать , то что мы им сказали , ну тогда мы можем послать их на йух и они пропадут под мостом все и нам будет плевать на них , или будут делать то , что им сказали .
Ваші рузькі вуха дуже помітно стирчать
Vitamina1407• 27 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Правда, странно - продвигать контент для заработка на языке, который знают несколько стран, а не одна? И вам лично никто не мешает создать канал с аудиокнигами на украинском.
Ну ось вам і не странно. Мені все рівно,якщо нема українською то я можу російською і англійською,також польською слухати. Але факт,тільки зараз очухались і повертаються до української мови,раніше все російською було,мою однокласницю у школі,україномовну дражнили селючкою за мову,бо в Києві стремно було розмовляти українською.
Ось вам і заради заробітку продвигали контент на російській,зараз верещать всі .
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваші рузькі вуха дуже помітно стирчать
а вы хотите сказать, что мы все сами, все сами?)
Ирина_Б_• 27 ноября 2023
всем будет хорошо, и никто не будет обижен. Быть добру.
Hallowkitty -54c3• 27 ноября 2023
Пі...юн їм на лоба, а не такий законопроект.
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляКизилове варення
Я вже сказала, що хотіла
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваші рузькі вуха дуже помітно стирчать
Ну а як же , усі хто каже правду : матрьошкі, руські вуха. Як ви вже дістали всіх
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
Ваша ’правда’ писана під копірку
flekder• 27 ноября 2023
так а кто запрещает говорить на украинском, книги издавать и всё остальное? можете объяснить?
Mazhar21• 27 ноября 2023
а хто ж подав законопроект?
Тигрик 62• 27 ноября 2023
Автор, а зачем вы это поставили на обсуждение?
Все жители Украины понимают, что это фейк. Цель ссорить нас, украинцев. Вам такое задание дали?
МаргаритаЛьвовна• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
В нас були школи з російською мовою навчання.
да, но это были не школы нацменшин. тем более не для конкретно считающих себя русскими по национальности.
там всегда был собран интернационал из детей.
и потом, давно уже случился переход таких школ на украинский - еще задолго до 22-го.
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляMazhar21
а хто ж подав законопроект?
Та вже проголосували у другому читанні і навіть през підписав
ввв45• 27 ноября 2023
Ответ дляVitamina1407
І без того майже всюди російська. Нашою мовою нема ніякого контенту в ютубі,крім на політичні теми. Електронних книжок українською майже нема,паперові книги також рідкість і тд
ще й резку на якій були якісні переклади фільмів блокують( зараз або з компа або тут дивлюсь https://uakino.club/
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваша ’правда’ писана під копірку
Коли ви вже зміните риторику , ви .бобіки кишенькові на зарплаті від корупціонерів , які держаться бульдожею хваткою за корито
Filomena• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Можна прощатися з українською мовою.
Всі ми знаємо як це працює.
Та ще з такою владою(
Достатньо вивіски і справа зроблена.
Colombina.• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ваша ’правда’ писана під копірку
А у вас нет ни одного аргумента на опровержение при этом! Аж ни одного
Ну и кто там пишет под копирку? Пфф
Filomena• 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
Та ваші ж корупціонери і голосують.
Чого ви пижитеся?
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Ответ дляflekder
Да ніхто не заважає , авторша на зарплаті сидить, роздор в соціум вносить, щоб відволікати увагу людей , щоб гризлись
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Там були зібрані діти, що мешкали на території обслуговування школи. Або повністю з російською мовою навчання, або класи. Ті діти, що вже пішли до НУШ, з 5 класу повинні були переходити на українську мову. Це як раз першачки 2018 року
Кизилове варення• 27 ноября 2023
Ответ дляввв45
идите на стриминги, вы в курсе что все эти резки - это нарушение авторских прав? ну пользуетесь, но не нойте хотя бы
Romina83• 27 ноября 2023
Ответ дляVitamina1407
Раньше - это когда?? Я 83 года рождения, у меня в детстве было множество книг на украинском. Подруга со 2 класса училась в украинской школе, с полным преподаванием только на укр. И если кто-то смеялся над кем-то, то только над теми, кто разговаривал на суржике - и да, это в основном были селяне. И никакого стрема ни у кого не было.
Hallowkitty -54c3• 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
Від такої ВР як у нас зараз можна очікувати, що завгодно.
Svetrise• 27 ноября 2023
однозначно за
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Авторша провокаторша и бот на зарплате , отвлекает народ от беспредела , который сейчас происходит, что бы люди ругались .
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Який це фейк, що розміщений на сайті Верховної Ради?І хто ці ’всі’,які розуміють, що це фейк?
lus_so• 27 ноября 2023
Цілком в логіці зелених. Вони завжди були кацаполюби, тож все послідовно.
ElenaMari• 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
йому та мова до одного місця

йому не мова потрібна, а наша земля, наші ресурси и ми - як раби
Это про американцев говорят что они хотят нас в рабы, а сейчас зачистка Украины идет
Hallowkitty -54c3• 27 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Так, але ж подивіться скільки тут в темі кацаполюбів.