Ночка_темная• 27 ноября 2023

Як вам законопроект 10288 про мову?

До ВР поданий законопроект 10288, який, по опису, направлений на повернення російської в усі сфери життя та надання їй практично всіх минулих повноважень. Думаю, хуйло буде задоволене і профінансує максимально сприятливі умови для того, щоб всюди була російська
Чик• 27 ноября 2023
Категорично проти!
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
На умовах параші повинна була закінчуватися назва теми.
Espresso_caffe• 27 ноября 2023
йому та мова до одного місця

йому не мова потрібна, а наша земля, наші ресурси и ми - як раби
ЕкатеринаС12• 27 ноября 2023
ну я прочитала
выглядит как очередной вброс
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
’Для тих хто «не вірить».

Даю два скріни. Це порівняльна таблиця. Ліворуч це як зараз, а праворуч це «як буде» за задумом уряду.

Скрін 1. Щодо мови на телебаченні та радіо.

Стаття 40, пункт 3.
Телеканали та радіо, які оголосять себе «медіа національних меншин» зможуть мовити не 90% українською, а 30%.

Тобто, будь який національний телеканал оголосить себе каналом «нацменшин» і вуаля. За 5 років зможе мовити язиком окупанта на 70%.

Скрін 2.

Стаття 8 та стаття 13.
Про книгарні.
Якщо книгарня себе оголошує «книгарнею нацменшин», то вона вже може не дотримуватись норми щодо 50% книжок українською.

Тобто через 5 років можна московською.

Продовжувати?

Сам Законопроект можете знайти на сайті Верховної Ради. Там і порівняльна таблиця.’
Це з каналу Смолія пост(Андрій Смолій в тг), там є і порівняльні таблиці.Мені здається, це просто просовування минулого панування російської(Сподіваюся, це не приймуть, але ж він з´явився, законопроект цей, раз він комусь ’на часі’,значить, дуже комусь потрібно
rybka21• 27 ноября 2023
Ви в курсі, скільки тих проектів з різних питань?
yanus6ka• 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
йому та мова до одного місця

І ми не потрібні((
Рабів в нього як гівна
ShellyBelly• 27 ноября 2023
Поданий законопроект не дорівнює прийнятому законопроекту.
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Так, але тривогу треба бити до, бо так і приймуть
anta_res• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
’Для тих хто «не вірить».

Стаття 40, пункт 3.

Скрін 2.

Стаття 8 та стаття 13.
Про книгарні.

Тобто через 5 років можна московською.

Продовжувати?

Не за задумом уряду, а там є конкретні автори законопроєкту.
rybka21• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Ну бийте.
Шо я можу сказать
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Ви я так зрозуміла , черпаєте інфу з марафону ? Де ми перемагаємо , у раші закінчились всі ракети, Путін помер , і 8 березня будем пити каву в Ялті ?
Jhenya_Sh• 27 ноября 2023
кто не хочет слушать радио или читать книги нацменшин - просто не слушает или не покупает. Идет слушать, читать и смотреть чисто украинское все.
А вообще, мне кажется, это вброс. Опять разгорится срач на мовному питанні.
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
йому та мова до одного місця

Все йому потрібно, і насадити тут російську замість української, як раніше було, йому дуже на руку, нас же не існує, і мови нашої, в його уяві.
5cmhybyna• 27 ноября 2023
влада з кінця жовтня нелегітимна, през узурпатор. І мою думку не змінить
нова_Я• 27 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
точно, кинути народу ’кістку’ і відволікти від велиеих проблем на фронті
Елена1265• 27 ноября 2023
Законопроект принят? Хоть в первом чтении? Вы знаете, сколько у нас тупых законопроектов, которые дальше получения ВР никуда не идут? Не переживайте, не примут
Romina83• 27 ноября 2023
Автор, а вы сами хоть читали этот законопроект и таблицу сравнительную? Судя по всему нет, иначе б зраду тут не разгоняли.
МаргаритаЛьвовна• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
’Для тих хто «не вірить».

Стаття 40, пункт 3.

Скрін 2.

Стаття 8 та стаття 13.
Про книгарні.

Тобто через 5 років можна московською.

Продовжувати?

шо знач ’можете знайти’?
по идее это вы перед созданием темы должны были найти и принести ссылку на проект на сайте ВР.
и потом, проект - это еще не закон.
автор Ночка_темная • 27 ноября 2023
Ответ дляMary-7b23
А це тут до чого?Якщо хуйло не здохло(а ваша позиція до нього зрозуміла з поважливого шанобливого написання хуйла з великої літери ще й типу ’помер’) і ми не п´ємо каву в Криму то треба надавати російській максимальних повноважень при тому що це шкодитиме українській?
чир• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Вы читали первоисточник?

’Виконання Україною рекомендацій Венеційської Комісії, в першу чергу, створить умови для належної реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України. Водночас внесення відповідних змін до законодавства також дозволить державі виконати важливу рекомендацію Європейської Комісії у контексті набуття Україною статусу повноправного члена Європейського Союзу.’

Это требование Европы, а не хотелки депутатов или пуйла.
чир• 27 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Почему с конца жовтня?
Filomena• 27 ноября 2023
Враховуючи як проходить голосування щодо заборони ворожих церков, є підозра що саме цей законопроект пройде.
Слуга народу разом з опзж проголосують.
Mary-7b23• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
А чого у вас нік російський « Ночка темная», чого не « Темна ніч»??
Romina83• 27 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Автор даже не знает, о чем это закон. Он касается не русского, а языков, которые являются оф. в Евросоюзе.
malinovaya• 27 ноября 2023
наскільки я зрозуміла цей законопроект - це один з кроків, які ми робимо на вимогу єврокомісії. він має назву: про внесення змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та її органів щодо прав національних меншин (спільнот) в окремих сферах.
Але тексту законопроекту я не знайшла. Звідки інформація що у цьому ТГ каналі дійсно текст законопроекту?
Filomena• 27 ноября 2023
Ответ длячир
Вы читали первоисточник?

Тобто самим українцям має лишитися 30%.
Це вимоги Єврокомісії?
Потрібно пошукати.
Адвокат Пономаренко• 27 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та її органів щодо прав національних меншин (спільнот) в окремих сферах
Verano-2020• 27 ноября 2023
Прекрасный законопроект для демократичной и свободной страны. Запретами ничего хорошего не добиться.
СИРЕЛИ• 27 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
та и так давненько за мову срачей не было.