КрестьянинДиор• 28 ноября 2023
Який ШІ купити щоб він за мене курсову написав
Таке точно можливо, бо наш вуз хоче підписку купити на програму яка на плагіат перевіряє, щоб вона показувала якщо написано ші.
Пушап Мі мі• 28 ноября 2023
Що ж там тої курсової, пару розділів конт с, контрл в)) гарно оформити посилання на джерела?)
КрестьянинДиор
• 28 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
нащо купляти? чат gpt безкоштовний
Він пише, що в нього нема доступу до статей науковців, книжок. А води і я можу налити
КрестьянинДиор
• 28 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ага))))) давно ви не писали нічого
Байрактара• 28 ноября 2023
тоді знайдіть сайт, де продають тексти дисертацій, і купіть по своїй темі. Років 10 назад це коштувало десь 100 грн за штуку. Програми перевірки на плагіат не розпізнає ,бо в загальному доступі лише автореферати, а самих дисерів немає
Помидорина• 28 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не вийде, перевіряють на плагіат. Треба перефразовувати, переписувати своїми словами. Донька зараз пише.
КрестьянинДиор
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛисаЛилу
купите курсовую, а не ШІ)
какая тема?
Я не розумію, чому треба лізти зі своїми порадами?