Плету интриги• 28 ноября 2023
Як жеж соромно. Чоловік "підставив"
Сиджу з червоною від сорому пикою, боже, який позор...
Збирала посилку родичам до Німеччини. Цукерки, новорічні прикраси, домашня консервація, деякі речі. Чоловік купив горілки, каже "давай покладемо в коробку та відправимо". Я написала перевізнику, запитала, чи можна алкоголь? Відповів що тільки для мене - можна. Але тільки одну пляшку, та не ховати її, а покласти зверху, щоб дістати на кордоні та пронести. Ок, добре.
Збирала посилку, все по пакетиках розфасувала, кажу чоловікові "збери до купи, горілку не пакуй, я сама зверху покладу". Він зібрав, я прийшла, поклала зверху цю пляшку, сфотографувала, відправила фотку перевізнику, заклеїли коробку та відправили йому поштою.
Сьогодні він пише "Пані, ми домовлялися за літр, а там що не літр?" Я в шоці, перераховую йому що в посилці, а він мені каже "там ще 0,7 пляшка є"
Чоловік впихнув ще одну тишком-нишком, каже "тю, так а чого вони там нишпорять? Я її сховав гарненько в светр, який ти поклала, воно не булькало"
Сором, відчуваю себе останньою паскудою...
Плету интриги
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
ну вот мне тоже интересно.... я в Европе. в чем проблема вашим родственникам пойти в магазин и купить бухло??? здесь всего валом
Вам коли квіти дарують, ви теж кажете - та нахіба вони мені треба, я піду собі сама куплю/наріжу?
А коли діаманти дарують? Також не розумієте, навіщо то роблять?
МЧСница• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Не така там їжа! Капусти квашеної нашої немає. Німецька зовсім інша. Маринади також геть інші. Оселедець... Ще в них немає соняшникової халви та кукурудзяних паличок. Це те, що ми своїм відправляємо та за що вони дякують, бо в звичайних німецьких магазинах немає. А в російські вони не ходять
Пусть сходят. Он во- первых называется по- другому, а во- вторых русских товаров там на пальцах одной руки можно пересчитать. Очень много украинских товаров ( мы специально ездим, печенье, чай, крупа, конфеты покупаем, поддерживаем наше производство, чем больше купим, быстрее новое будут заказывать), так же много товаров с Польши и Латвии. Капусты квашеной полно, селёдки большой выбор, палочки и наши кукурузные и не наши, халва, сгущенка, зефир и вообще все что есть в Украине можно купить тут. Кроме вкуснейшего батона.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Вы крупно подставили перевозчика.... Я бы никогда не поклала запрещенные для ввоза товары даже в минимальном количестве.
Ответ дляПлету интриги
Квашеная капуста копеечное дело, несколько дней и имеем готовый продукт того вкуса, который нужен.
Селедку засолить вообще элементарно, хоть малосол, хоть пряную.
Это то им так надо.
Плету интриги
• 28 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
Добре, хай там воно продається. В нас також продається німецьке пиво та ковбаски. Але нам дуже приємно отримати їх передачкою від родичів. А їм приємно отримати передачку від нас. Таке враження що я у вас з кишені гроші дістала, щоб свою передачку сплатити
Ща как дам• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Самим наквасить капусти?
Плету интриги
• 28 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
Самим наквасить капусти?
Навіщо? Якщо я можу передати?
Ща как дам• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
І чому не можна самим зробити домашню консервацію?
Плету интриги
• 28 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
Мені в радість передати свої помідори. Мені подобається робити рідним людям приємно. Мені не шкода тих 50 євро на сплату посилки
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Может, люди не ходят принципиально в такие? Моя подруга просто не ходит. Понять могу
Но принципиально сидит в Германии
И пофиг что у нас с ней война как бы тоже была
Ах да, этодругое (с)
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
бо на відстані якось легше любиться..що країну, що родичів, що рідне село)
Не знаю. Я в Украине .
Ща как дам• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Навіщо? Якщо я можу передати?
Оцього я не розумію.
Невістка подумала, що я з´їхала з глузду, як би я таке запропонувала передати.
Вона і помідори-огірка заказала і капусту квасить
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
Капуста квашеная отсюда туда 😂 я думала что видела в жизни все 😂
Тектологиня 80lv• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну, вам нравится этот аттракцион, отправляйте. А что они домой не возвращаются? Почему-то думаю, что не с востока там родня ваша.
Тектологиня 80lv• 28 ноября 2023
Ответ дляЛизочек
Если ехать своей машиной и для себя везти домашние (и не только) продукты - это одно. Но когда передачи передают за деньги
Это был автобус)) рейсовый. Кому-то в Болгарию так вот передали.
Тектологиня 80lv• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
А что селедка. Норвежская молодая там вполне вкусная
Леді Душка• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Навіщо? Якщо я можу передати?
А Ви її де візьмете?
Тектологиня 80lv• 28 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Но принципиально сидит в Германии
Ах да, этодругое (с)
А я писала про Германию?) Или на ней закончились страны? Это первое. А второе на подумать: всем есть вернуться куда? Думайте.
Ща как дам• 28 ноября 2023
Ответ дляЛизочек
Так Автор за пересылку и продукты сама оплачивает )
Без різниці
Леді Душка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Передать капустину за 50 євро)))
Дуняша• 28 ноября 2023
Мене жіночка в Німеччині питала, яке пиво смачне, щоб бочоночек зятю привезти коли вона у відпустку поїде. Я не розумію навіщо такі тяжесті тягнути.
Пацаааааааан• 28 ноября 2023
Дивні коментарі, як завжди. Я працюю в Польщі і Болгарії і завжди коли їду з дому везу улюблені цукерки, наприклад і кукурудзяні палички дітям які на них «підсіли», бо тут таких немає. Коньяк колегам привожу іноді і копійовано п во з маленької броварні. Є такі продукти, яких а інших країнах немає і мені не зрозуміла істерика тих, хто волає «всеестьнафигнадовезти». Ті, хто хочуть по возять для себе си інших те, чого їм не вистачає.
Леді Душка• 28 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Це сестра чоловіка таке вчудила. Везла троє суток брату пиво, яке продається в нас у будь-якому супермаркеті, даже у бомжарському Треші
Цідило правди• 28 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так алкоголь не заборонений. Там пррсто є ліміти. І про одну пляшку водій знав, а ось про другу-ні
Пацаааааааан• 28 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А вам яке діло до того, чого люди не вертаються?
Це їх рішення і значить так треба.
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Большинство там сидит таких , кто тут и зп получает и пенсии и квартиры сдают , а там еще и пособия не дрогнувшей рукой получают . Не нужно мне давить на жалость .
Плету интриги
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛизочек
Ну если родственники сами оплачивают за пересылку, то хоть холодцы им пересылайте
Я сплачую свої передачки їм, вони сплачують свої, шо сюди передають