Пишу_граммотно!• 01 декабря 2023
А шо відбуваєця!!! Долар падає євро теж, а ціни вверх.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я думаю, що вже багато хто це робить, тільки мовчки!!! Сама така ліміт на кредитці підняла, а як закривати буду не знаю
. Я раніше в секенд заходила, щось могла надибати з речей...зараз туда навіть стараюсь пройти мимо
А ви чого не працюєте?
Попадалочка• 01 декабря 2023
Ответ дляКвітка Миру
Европа разная, еще раз. Супер, если у вас после аренды и коммуналки остается 1000-1500 евро. В Португалии минималка 760 евро. Аренда от 550-600. Коммуналка 100-150. Посчитайте, какая там разница остается.
У меня в Украине тоже минималка, а аренда 10 тыс плюс коммуналка. Посчитайте, где выгоднее, здесь или в Португалии
Пишу_граммотно!
• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
А ви чого не працюєте?
Працюю, ВПО, двоє дітей дитло сйом
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Це просто жахіття.
По відчуттям то взагалі насуваеться повтор 1933, правда в формі диких цін.
Що робити, не знаю.
Все більше шкодуеш що ще жива.
Що робити, не знаю.
Все більше шкодуеш що ще жива.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Працюю, ВПО, двоє дітей дитло сйом
А зараз чому не працюєте, а тут?
Пишу_граммотно!
• 01 декабря 2023
Ответ дляЗолота орда
Це просто жахіття.
Що робити, не знаю.
Все більше шкодуеш що ще жива.
Що робити, не знаю.
Все більше шкодуеш що ще жива.
Ой не гневіть Бога!!! Живіть, ьо це найценіше
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
А зараз чому не працюєте, а тут?
А зараз є робота? Майже нема вакансій
Мона_Лиса• 01 декабря 2023
Ответ дляКвітка Миру
Вы что! Сейчас вам фанаты Порошенко расскажут, что без него стране ласты.
не фанати зато он домовляться і розрулять з перевізниками, (раз його не випустили домовляться. (а то раптом домовиться,невдобно буде))
так що будемо сидіти без товарів і з дурними цінами. зато з почуттям глибокого задоволення. Вірно ж?
Пишу_граммотно!
• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
А зараз чому не працюєте, а тут?
А ви, чого тут? Ви цікаві!! Вам, що графік свого робочого часу маю надати??? Чи дозволу питати
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляЗолота орда
А зараз є робота? Майже нема вакансій
Повно.
Було б бажання і навики.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ахахах))
Так це він домовлятися з перевізниками збирався?
В США чи ЮК?
Пєтька в своєму репертуарі....
В США чи ЮК?
Пєтька в своєму репертуарі....
Малая Налегке• 01 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
та да.. есть такое..жизнь дорожает, зарплаты стоят, бакс на копейки падает... но думаю, это пока вливают его сюда - потом жоппа будет, но останется малю людей с баксами((
жопа с валютой? что покупать вообще?
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Нема ніякого бога. Я остаточно в цьому перконалась 24.02.2022
І такого життя я не хочу, а далі то все ще гірше.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Бо мені достатньо коштів для життя.
А людині, якій не вистачає грошей, немає часу сидіти на форумах, вона працює, чи не так?
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Повно.
Було б бажання і навики.
Як би ж було так.
Ви кол в останнє шукали роботу?
Пишу_граммотно!
• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Бо мені достатньо коштів для життя.
Дуже рада за Вас, а чого тоді піна йде з Вас ..чого злі такі?
Мона_Лиса• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Ахахах))
В США чи ЮК?
Пєтька в своєму репертуарі....
В США чи ЮК?
Пєтька в своєму репертуарі....
у вас ще холодильник не переміг телевізор? воно і видно. я кщо вас смерті людей нічого не навчили, то тут тілько голодовка мозги прочистить.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляЗолота орда
Як би ж було так.
Ви кол в останнє шукали роботу?
Давненько. Не маю необхідності. Але у нас на фірмі другий місяць шукають. І кандитати не можуть собі ціни скласти. То 30к зп мало, то 10 років в декреті і нічого не вміє.
Пишу_граммотно!
• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Яка вакансія...?
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не фантазуйте.
Ви зараз ображаєтесь на логічні питання.
Бо в нас дуже люблять прибіднятися і при цьому нічого не робити, аби змінити своє положення.
В мене є знайома, яка більше 15 років сидить на одному місці на мінімальці, бо біля дому і колектив гарний)))) Зате страждання, що немає грошей чую на постійній основі. Отаке...
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Не тужтесь так.
В смертях ваш сивочолий винен також.
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляparele
Цена начала расти задолго до блокировки границы.
И еще задолго до войны
Квітка Миру• 01 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ничего не поняла
Дама с собачкой• 01 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
полечите зубы за границей,купите квартиру,и вас резко перестанет шокировать Украина.
Я и в Украине полечить не могу, знвчит не все так хорошо с доходом и расходом. Вроде в Украине шара плиз, заграницей есть страховки и доход, социалка.
В курсі діла• 01 декабря 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ничего не поняла
петька должен был надавать по заднице полякам и спасти нас от голодной смерти
Золота орда• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Зараз все дуже змінилось на ринку праці, звісно не в кращий бік.
Скільки вам на вакансію присилали резюме?
Те що бачила, вже по кілька тисяч резюме на одну вакансію.
Дама с собачкой• 01 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
картошка 5 гр на оптовом,лук 12 .10кг макарона 260гр.яблоки дешевые.гречка дешевая.зачем мне резина на химии где то по акциям?
Машина для оптового нужна, у нас картоха на рынке в Глевахе от 15 грн кг. Гречкой и макаронами сыт не будешь и жрать все время (
Дама с собачкой• 01 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
вот именно. и нет никакой справедливости и правды. ненавижу нашу власть!
+++++
Дама с собачкой• 01 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Слава боженьке!
Удивляют просто такие убЁгшие от войны, которые катаются потом туда-сюда. Еще и в догонку какнуть на свою страну не забывают.
Вот прям чувствуется жаба зелёная
Я тоже так хочу кататься, завидую им, это жизнь и люди стремятся к лучшей жизни. Не могу уехать из-за старой матери (