Марфа Українівна• 03 декабря 2023

Не любимое мужское имя?

Какое самое ваше не любимое мужское имя? Мое Жора 🤢
А ваши? ( можно наши и не зарубежные имена)
Байрактарна• 03 декабря 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А скорочено як?
Ну от наприклад це кум. Або друг ближчий. На кума казати Володимир? Дивно. Вова - ну це зовсім якось без поваги, як до дитини, не уявляю як таке сказати дорослому статусному чоловіку. Для мене звучить так, ніби я й чоловіка чоловіком не рахую. Просто Вова якийсь... А друг досить близький, не формальний? Вовка? Вовчик? Ну жах. Уявляю штанці короткі на підтяжках і лице невмите. Володимиром же теж в приватній обстановці не будеш називати, хочеться якось більш близько, не формально. Володя, Володька? Реально, якщо маєте ще якісь форми - напишіть, будь ласка. Бо чесно в мене вже якась паніка, коли знайомлюсь з Володимиром, хочеться називати на ім´я, а не можу
Як йому подобається, так й звертайтесь. Нехай сам скаже. Я кличу Вован або Боб. Ніяк не вофка. Володька - якійсь жах піонерський.
Звезда в шоке• 03 декабря 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А скорочено як?
Якось чесно дивно що статусного ви називаєте Вовчиком, а кума Володимиром? Може спробувати навпаки?
Як на мене статсний Володимир (володар миру) взагалі класно. В нас директор Володимир Олександрович. Звучить.
На неформ.-Вова, Вовчик, а от Володя теж не подобається
Отчебучкина• 03 декабря 2023
Виталий, Виктор, Владимир - брр
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Не нравятся Олег, Валера, Алеша, Женя...не знаю почему. Но я ко всем именам отношусь спокойно, кроме тех, что очень экзотические и режут слух.
Люблю ВалЄру• 03 декабря 2023
Антон
Сергей
Никита
Марк
Захар, Макар
Иван
Булькаю• 04 декабря 2023
Сергей