булоТАЙминуло• 05 декабря 2023
У всіх 1 січня робочий день буде? В нас робочий...
Свята ж відмінили. То це і 1 січня робочий день. Не бачу сенсу святкувати Новий Рік і щось готувати взагалі. Навіть шампанського в 00 годин не вип´єш, бо вранці на роботу.
Затишне кубло• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Саме за радянської влади ми перейшли на григоріанський календар.
Питання не до влади, а до церкви. Радянська влада забороняла святкувати релігійні свята за будь-яким календарем
Укр_жіночка• 05 декабря 2023
Ответ длягодовасик
В нас робочий. Держслужба, графік роботи стандартний - з 8 до 17, п´ятиденний робочий тиждень
И у нас также((( 1 января в 8.30 на работу(( надеюсь, что на усмотрение руководства что-то изменится
БеллаДонна• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ага, давайте все праздники отменим и отпуск ещё, зачем людям отдыхать
Ваша маячня до чого? Святкуйте, хто не дає? Тільки хай всім вихідні: і лікарям, і пожежним, і в аптеках, водіям, продавцям в супермаркетах... Всім треба відпочивати саме 1 січня.
Кудрі кручу сама• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Да перестаньте вы окопами махать! Люди работают, платят налоги, отдают на армию. Если их лишить ещё праздников минимальных- они могут просто прекратить много чего делать. Есть пружина. И ее нельзя скрутить до максимума. Она выстрелит. Это революция. Потому и сжимают потихоньку. Посмотрите сколько сделано под соусом ес, НАТО и войны. И многое вообще не касается этого, просто так надо им, другим.
Когда ж вы уже глаза откроете.
Навпаки, вам про окопи постійно нагадувати потрібно. Для деяких що Бахмут, що Буковель різниці немає. Перевтомилися працювати у спокійному регіоні? Яка революція - Майдан 3?
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так эти вопросы к работодателю.
Если критических профессии то всегда есть дежурства в праздничные дни, что вас удивляет.
Какая надобность работать первого числа остальным?
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Да, люди могут устать от работы, это новость?
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
А где у вас 6-7 выходной?
Сб та нд випадають
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляKhovanskaya
не переживайте. війна надовго. До останнього...-вам же сказали ясно
Так хоть би перед смерттю не мучили, обідно ж шо саме свої знущаються
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляРуда ліса
У нас не має подвійної оплати в цей день,бо він не є тепер святковим. Мені,як раз нововведення щодо свят нашої влади - не подобається. Я не збираюся свята гучно святкувати,свята - це мій час на проведення з сім´єю, це ті додаткові дні,які я приділяю увазі дитини . Бо маю 5 денний робочий тмждень і так мені ще 1 день в півроку допоможе відпочити .
Паплюжити честь ЗСУ не буду, але верніть мені мої святкові дні
Так і ми в сімейному колі святкуємо, хочеться просто відпочити морально, а не торохтіть на роботу.
Алекс-1022• 05 декабря 2023
Во всем мире 1го января это выходной 😂 кроме конечно сфер которые работают всегда и на Рождество тоже, а в Украине уже отменили?:) прикольно. Это типа чтобы не как Россия быть ?
Полонянка SexShop-а!• 05 декабря 2023
Ответ дляНебоброїдка
А без нового года вы ложитесь в 8? Или обязательно гулять до утра?
Ложусь в 9-10 вечера
На 8 на работу, добираться больше часа
Я тоже не буду новый год встречать
На 8 на работу, добираться больше часа
Я тоже не буду новый год встречать
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Причому тут католики? Не осоромлюйтеся, почитайте хоч трохи про григоріанський і юліанський календарі і звідки в нас взялося 7-ме число 🫢
почитайте) менi не соромно. Ви живите за одним календарем, ми за iншим. В чому проблема? Я за все життя не чiплялась до тих, хто святкуэ 25-го..
Якого бiса до мене й усiх, хто святкуэ 7-го причепилися?
Мене це дивуэ.
булоТАЙминуло
• 05 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Нет. Это пока война.
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Мене це дивуэ.
Проблема в тому, що ви не дочитали десь)) Раз для вас 25-те - то для католиків)
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
я не релiгiйна, нащо менi вчитуватися в це. Менi э що iнше почитати. Якщо заведено в родинi 7-го, то хай так буде. Стрибати по датах безглуздо.
Завтра вам накажуть хануку святкувати, побiжете?
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ні, не побіжу. Надаю перевагу українським традиціям, бо я українка. І добре, що ми повертаємося до свого, а не насадженого радянщиною, російськими царями та іншою нечистю
Вам телефонограмма• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Ну християнство теж в свій час ’насадили’, ви ж вже не брикаєтесь. Українські традиції і язичницькі можуть бути, давайте повернемося.
Алекс-1022• 05 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Я тоже считаю что надо вот вернуться к истокам и почитать перуна и ярила
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
до насадження.. Санта Клаус те ж українськi традицiї?)) iмбiрнi пряники, будиночки.. ага ага, з одного насадження перейшли до iншого)
Фокус-Покус• 05 декабря 2023
У меня call out 25, 26, 31 и 1го. Люблю работать на праздники, платят 300% зарплату за ничего не делание. В феврале поеду за эти деньги в Таиланд🙂
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ви з марсу? Скасували всі свята через дію воєнного стану
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну якщо вам насаджене руснею більше зайшло, то підтримуйте їхнє
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
а ви все з руснею порiвнюэте? вже не українцi тi, хто святкуэ 7-го? це ви так вирiшили? а хто ви такi?))
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ну зато приятно сделаем человеку, которого все вокруг раздражают)
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляЗатишне кубло
И ничего, праздновали!
БоХатая• 05 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну хоч доплата. В нас гос. поліклініка, ніхто нічого не буде доплачувати.
Я тоже в поликлинике, детской. Прививочный кабинет . Хочу увидеть этих родителей, 1.01 на прививку ведущих детей:)
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А у военных работа как раз воевать, а не 25 лет готовиться к войне, а в 45 - на пенсию!
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
А чому ви знов за всіх розписуєтесь?)
Хто хоче, працює, хто не хоче-відповідно.
Я працюю в шоу-бізі, працюю тоді, коли всі відпочивають. Я знала куди йшла. Звісно, можу й не працювати, але я хочу і буду.