булоТАЙминуло• 05 декабря 2023
У всіх 1 січня робочий день буде? В нас робочий...
Свята ж відмінили. То це і 1 січня робочий день. Не бачу сенсу святкувати Новий Рік і щось готувати взагалі. Навіть шампанського в 00 годин не вип´єш, бо вранці на роботу.
Коко Шанель• 05 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
У нас даже таких слухов не было.Но да,могли б на какую то суботу перенести.Отработали бы ,куда б делись.Но нет!
а нашій теж такій шумок був
бибизяна• 05 декабря 2023
В нас вихідний, тому що кожен понеділок у нас вихідний. 30-го в суботу працюємо, тому що завжди по суботах працюємо.
Вже 2 роки немає додаткових вихідних, звикли.
При нормальних стосунках в колективі можна домовитися і підміняти один одного. В крайньому випадку - ідеш пишеш за свій рахунок або відпустку і гуляй хоч з 25 по 7.
Не бачу прям такого, шо всі так перепрацювались, шо капець без вихідного 1 січня прям життя не життя.
Ви взагалі ще дочекайтесь, щоб кацапня не навітала вас салютами на НР.
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
до насадження.. Санта Клаус те ж українськi традицiї?)) iмбiрнi пряники, будиночки.. ага ага, з одного насадження перейшли до iншого)
Тшшшш, не так же резко
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Ви з марсу? Скасували всі свята через дію воєнного стану
Себе они тоже отменили?
Коржик• 05 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Взагалі то 25 грудня - це дата Різдва для будь-яких церков.))
Просто по церковному календарю РПЦ 25 грудня - це 7 січня по нормальному календарю.
От у вас сьогодні 5 грудня?
А у церкви РПЦ 21 листопада.
От у вас сьогодні 5 грудня?
А у церкви РПЦ 21 листопада.
Ви не читали всі мої коментарі .
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
А яким боком тоді кзоти якщо то приватна компанія?)
Адекватні приватні компанії працюють за КЗпП
Коржик• 05 декабря 2023
Ответ дляМаурита
Тут вообще речь шла про выходные. Есть они или нет. А не про праздники. Традиции свои соблюдайте кап вам угодно. Только выходной вам в эти дни вряд ли дадут.
Я в курсі про що ця тема. Але це форум. І також була затронута тема Різдва, тому я висловила свою думку.
Вся така шо куди там• 05 декабря 2023
Робочий день. Повний. Хто хоче вихідний- пише на свій рахунок. Стомилися. Півтора роки без єдиного додаткового вихідного....важко.
angel4ever13• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Порушення закону і ваших прав.
Якого закону? По закону на час війни ніяких святкових днів немає.
ХаДиДиШь• 05 декабря 2023
Ответ дляangel4ever13
А где это война прописана в законе?
ПлакалаВАвто• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Моє питання було до коментатора , який написав що як м боком постанови держави щодо вихідних чи робочих до приватних компаній.
Але ж не може бути так, що ми одне сприймаємо як ’ ну це ж приватна компанія, що хочемо те й робимо’ , а інше ’ ну так є закони’.
всегдаДаДа• 05 декабря 2023
Ответ дляДай подивлюся
Нам, как обычно, компания 1 января дарит выходной. У нас и праздники не стали отменять. Сказали, что они погоды не сделают, а отдыхать людям надо. Даже если не до празднования, просто пусть будут дополнительные дни для отдыха. Люблю свою компанию)
у мене так само, всі святкові залишили вихідними
Оч@ров@Шк@• 05 декабря 2023
Ответ длябибизяна
Наприклад в моєму відділі нікому не хочеться 1 числа йти на роботу. Один день відпустки взяти не проблема, але все одно комусь треба бути вийти на цілий день у кабінет.
Криниця щастя• 05 декабря 2023
Мы дома 25.12, 1.01 и 8.01. А вообще руководство нам сделало 2 недели с 26.12 по 8.01 выходные. Все будут брать отпуска, кто какие хочет - тарифный или за свой счёт. У меня есть социальный отпуск, возьму его
Криниця щастя• 05 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
У нас тоже все праздничные дни были выходные в этом году. Это на усмотрение руководства
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А где это война прописана в законе?
Вони закон переписали, там все підходить. Ось ще відпустки на розгляд роботодавця , у тих хто працює на критичній, або поряд з нею. Тобто ми воювать будемо ще 100років і відпустки будуть на розгляд пана всі ці роки.
Але це я про інших, в нас адекватне керівництво.
Криниця щастя• 05 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Горе якє, не побухать.
Как раз никакого горя, у нас будут все праздники
Файна пані• 05 декабря 2023
Ответ дляКриниця щастя
В мене теж горя немає, НР як звичайний день.
Поліцейський патруль• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так на гос якраз же в святкові і вихідні подвійний тариф, хіба ні?
Якщо відмінили святкові дні звідки візьметься повійний таріф?
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Та я вже нарисала вище, що в нас платять, думала це згідно законодавства. Типу відмінили вихідні в святкові, а самі святкові так і вважаються святкові.
Зілля до весілля• 05 декабря 2023
Интересно, а у наших трудяжек - депутатов тоже каникул не будет или они очень устали?!
От 1 дня выходного ничего в экономике не поменялось бы. А люди уже устали и физически и морально.
Парова машина• 05 декабря 2023
В нас нема поняття ’вихідні’)
Нє, ну можна. Але тоді і грошей менше) бо %
Тектологиня 80lv• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Порушення закону і ваших прав.
Зараз нема святкових- військовий стан, то яка доплата?