булоТАЙминуло• 05 декабря 2023

У всіх 1 січня робочий день буде? В нас робочий...

Свята ж відмінили. То це і 1 січня робочий день. Не бачу сенсу святкувати Новий Рік і щось готувати взагалі. Навіть шампанського в 00 годин не вип´єш, бо вранці на роботу.
Потринділиця• 05 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
Християнські теж з вечора
оу.. буду знать..
я в христианских праздниках не сильна
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Минуточку, я наверное что-то пропустила? Прошлый НГ тоже был рабочий???? Или это какое-то нововведение???
Пропустили добряче так - діє закон про воєнний стан, свят нема
Затишне кубло• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Так суспільство стало злішим однозначно..вибачте, такий тягар який випав українцям добрішими нікого не зробить..
То де ми віддаляємось від русні? Одна лиш показуха всюди
Кошка Мурка• 05 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А чому має бути вихідний? Всім до праці!
Пасхальний тролік• 05 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
ну, вперед тогда))))
Огірок та Помідорчик• 05 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Часи зараз такі( а майже 2 роки бути в окопах не рабство? Не треба нити сидячі в теплих домівках біля телевізору
Да перестаньте вы окопами махать! Люди работают, платят налоги, отдают на армию. Если их лишить ещё праздников минимальных- они могут просто прекратить много чего делать. Есть пружина. И ее нельзя скрутить до максимума. Она выстрелит. Это революция. Потому и сжимают потихоньку. Посмотрите сколько сделано под соусом ес, НАТО и войны. И многое вообще не касается этого, просто так надо им, другим.
Когда ж вы уже глаза откроете.
Советчица Года• 05 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну типу я сама хитра?))) Нас 4ро в кабінеті...
Ну проговорити це з ними, двоє наприклад, на новий рік, двоє на різдво. Можливо комусь це не потрібно. Я, наприклад, залишаюсь одна на всі свята відповідальна за всіх, мені не потрібна відпустка в цей період :)
Сіґеле-міґеле• 05 декабря 2023
Я не святкую саме в ніч,лягаю спати, зранку вже Новий рік і ок.😁🧑‍🎄
Кошка Мурка• 05 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
ну, вперед тогда))))
Я нажаль буду на лижах, а так би з радістю
Затишне кубло• 05 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Українці ніколи не стануть схожими на русню.
Чому ви себе прирівняли до русні?
Ви на вулицю виходите? З людьми спілкуєтесь?
Ну хоч на Порадниці сидите і можете іноді читати про «щирих, розумних і волелюбних» українців?
Пасхальний тролік• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Такі як ви реально думають що сила віри залежить від того якого числа Різдво святкувати? От вам реально не по..г чи 25.12 чи 7.01 з агресором разом святкувати? У таких як ви все рівно Бога немає ні в голові ні в серці, тому можете взагалі повішати картину путіна в квартирі і молитись на нього
а можно спросить? в европе тоже Николая перенесли на 6е или оставили 19го?
Статус Ква• 05 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
АЭС.Рабочий день..Тоже пораньше ляжем.
а раніше був вихідний?бо я лікар в нас також робочий,та й і був завжди робочий)
Ермолайчик• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Когда ж вы уже глаза откроете.
Я как раз глаза и не закрываю. Хватит гулять!!! Такого количества праздников и выходных не было ни в одной цивилизованной стране. Берите отпуск на работе и празднуйте. Тоже мне проблему нашли
Стильна штучка• 05 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Огидно те що ви завжди окопи пхаєте треба чи ні.У людей на війні свою проблеми ,у людей в тилу-інші.І вооють за що?Мабуть за те що б люди мали змогу святкувати ,з сім´єю .Щоб був хоть один вихідний після НР.А на на роботу як раби.Весь світ буде відпочивати 1 січня,,а ми гірші?
Ми не гірші, ми в інших умовах. ’Всі’ і ’ніхто’ -пусті за змістом ствердження.
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вы б самообразование поднимали немного. Ну нельзя ж всё по одним методичкам делать. Совок тут при чём?) Кроме совка есть аргументы, или это последняя страница методички?
А, кстати, с ёлками тоже борьба была при ссср. Их забрали, потом вернули)
А ещё интересно- так Петр 1 ввёл ёлки) ой как неудобно получилось, правда?) Только в Европе наряжают ёлку. Вот теперь как быть? К умным или красивым? Или пусть ёлка поживёт ещё?
Може самі б почали читати щось по історії України і знали б що українці завжди святкували 25 грудня просто за різними календарами, і календар григоріанський ввела в побут радянська влада..
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Простим людям мовчки святкувати, а не нити що на роботу йти. До цього ніхто не працивав в новий рік ? Чи лікарям, пожежним, водіям, продавцям ... теж почати скиглити. Чи не трагедія.
Лікарі і подедники і до війни працювали позмінно. Одне діло, коли влаштовуєшся на роботу і вкурсі про умови, а друге діло, коли поміняли правила, бо комусь то зазотілося, щоб раби пахали.
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Людина, яку дратують шмарклі.
Хочеш святкувати - святкуй. Але нити ...
Чогось не пам´ятаю щорічного скиглення, наприклад, лікарів, що їм в новорічну ніч на роботу.
Топікстартеру мабуть камаз з цементом доведеться 1 січня розвантажувати.
Повторю ще раз: тисячі людей працюють в свята і нічого. Це було і до війни. Зараз війна , але звісно, виявляється не у всіх.
То йдіть до психолога, пропрацьовуйте свої внутрішні проблеми. На крайній випадок, не заходьте в теми, які вас тригерять.

Здогадуюсь, що ви доросла людина, не маленька дівчинка, маєте усвідомлювати, що по вашій вказівці жити ніхто не буде. Ваші маніпуляції тут не працюють 🤷‍♀️
ВлЮбЛёНа В оСеНь• 05 декабря 2023
Хлібзавод, а що таке вихідний в святковий день ? В нас такого немає
Стильна штучка• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
капец как быстро некоторые переобуваются
жесть
ничего что последн е 100 лет в Украине 7 рождество праздноваши? и до сих пор это праздничный день в календаре?
До чого тут перевзування? Ну нелогічно жити за двома календарями одночасно. Як тримати піст? Мені завжди не зрозуміло було, як люди нажираються на НР, а тоді готують 13 постних страв.
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Хлопці в окопах не матимуть вихідного, тож нічого страшного з нами не станеться від того, що 1 січня на роботу
Бідні хлопці)
Вони там в шоці, що їх пхають куди треба та не треба ті, хто до окопів не мають ніякого відношення
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Вова, ты?)))
Огірок та Помідорчик• 05 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Да?)))) Календарь Германии посмотрите)))
Огірок та Помідорчик• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Всегда- это когда?) С какого момента?) Какие учебники по истории смотреть? 2019-20-21 годов?
И всё то вы по учебниках живёте и дальше не нужно. И правда, зачем напрягаться.
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Відкрийте гугл або книгу по історії і дізнаєтесь
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Різдво - 25-го
не у всих
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
О то ви майбуть начитались ’Про історичну єдність росіян та українців’ з вами все зрозуміло
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Різдво 25!
через декiлька рокiв вам напишуть нову дату, то що..
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
не у всих
Так, у вас 7-го) Бачу, що букви і у вас нема в розкладці
Червона рута• 05 декабря 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Можливо Ви не помітили, але чим довше йде війна, тим ментально ми стали ближче схожі на русню: корупція процвітає, чиновники крадуть навіть не приховуючись, суспільству начхати один на одного, люди готові зжерти один одного за мову/дату святкування/іншу думку і відправляють інших в окопи на перевиховання та інші прояви ницості.
И началось это все не 24.02, а было так всегда. А потом война закончится и лет через 20 повылазит ещё много всего. Как сейчас вылазит про вторую мировую, про договорняки власти, воровство и беспредел над немецкими женщинами и детьми со стороны наших
ВсеПроВсехЗнаю• 05 декабря 2023
Робочий.