булоТАЙминуло• 05 декабря 2023
У всіх 1 січня робочий день буде? В нас робочий...
Свята ж відмінили. То це і 1 січня робочий день. Не бачу сенсу святкувати Новий Рік і щось готувати взагалі. Навіть шампанського в 00 годин не вип´єш, бо вранці на роботу.
Червона рута• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Може самі б почали читати щось по історії України і знали б що українці завжди святкували 25 грудня просто за різними календарами, і календар григоріанський ввела в побут радянська влада..
А когда-то вообще никакое рождество не праздновали. А потом всем веру навязали. Мб, вернёмся в 987 год?)
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Так, у вас 7-го) Бачу, що букви і у вас нема в розкладці
так, 7-го, бо не католичка
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляЧервона рута
Ви можете повернутись хоч в доісторичні часи або в протоісторію))
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляКрапипопка
7е січня вже не Різдво. Різдво - 25.12.23 від цбого року)
Різдво для багатьох, незгоднi нехай мандрують..
Не пириживай• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
так, 7-го, бо не католичка
Причому тут католики? Не осоромлюйтеся, почитайте хоч трохи про григоріанський і юліанський календарі і звідки в нас взялося 7-ме число 🫢
Червона рута• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Так это ж не я, а вы вернулись))
Стильна штучка• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Ви зрозуміли, що написали? Майже весь світ живе за григоріанським календарем. А ви як хотіли? Яка претензія до радянської влади?)) Треба було разом з російською церквою за юліанським жити? Я не прихильниця совка, але вчить матчасть, бо смішно читати)
Творю чудеса• 05 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Да?)))) Календарь Германии посмотрите)))
То вы в Португалии давно не были)
Руда ліса• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, я вже почала дякувати владі, єдиний плюс в нас це подвійна оплата буде. Але це жесть. Вони ж і після війни не скасцють це, бо треба відбудовцвать країну, а не гулять. Добре, що 6-7 вихідні, хоч нормально різдво посвяткуємо.
У нас не має подвійної оплати в цей день,бо він не є тепер святковим. Мені,як раз нововведення щодо свят нашої влади - не подобається. Я не збираюся свята гучно святкувати,свята - це мій час на проведення з сім´єю, це ті додаткові дні,які я приділяю увазі дитини . Бо маю 5 денний робочий тмждень і так мені ще 1 день в півроку допоможе відпочити .
Паплюжити честь ЗСУ не буду, але верніть мені мої святкові дні
Ответ дляМайданщица
А когда касается в чем-то ущемить сотрудников частные компании сразу говорят - у нас все по КЗоТу, праздничных дней во время военного положения нет! Но как зарплату в конвертах, больничные, на которых всё равно приходится работать, отпуска нормального нет, так о КЗоТе сразу забывают.
100%
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Я зрозуміла, радянська влада ввела побут григоріанський календар, але церква залиш на юліанському, звідси вся ця галіматня й почалась, все це відбулося після 1918р. До цього часу ми жили по юліанському, що вам не зрозуміло?
Зайченя• 05 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Для мене Різдво все дитинство моє було 7го, то і залишиться. Це традиція. Хай міняють свята скільки хочуть , я не хамелеон щоб під них підстраюватись .
Я тоже этого не понимаю. Ещё несколько лет назад в ПЦУ говорили, что праздники менять не будут. А теперь поменяли. То есть наврали так же, как это постоянно делают наши политики
Смурфик• 05 декабря 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Католическое, православное 7 января, у нас всегда выходной, новогодние каникулы так сказать с 30 до 9 января
частники, и все Рождество празднуют 7, пригород Киева.
Та что вы как попугаи заладили ’католическое, католическое’
25 декабря это НЕ католическое. 25 декабря празднуют Рождество больше половины ПРАВОСЛАВНЫХ церквей в мире.
аромат Жука• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А где у вас 6-7 выходной?
Стильна штучка• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
ПлакалаВАвто• 05 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Я чесно говоря не понимаю каким это боком должен быть рабочий день если это частная компания. Ладно уж госсударственная....
А яким боком тоді кзоти якщо то приватна компанія?)
ПлакалаВАвто• 05 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
В нас тільки керівництво вихідне 25 і 1. Робочі пашуть як звичайна челядь. Хоча та робота для самовдоволення керівництва, бо дні будуть порожні
Вам зп виплачують?
Я инженер, меряю от 1• 05 декабря 2023
Хвала помидорам что в плане рабочих и выходных мне глубоко 💩 на наше законодавство 🎉. Не представляю как можно 1 переться на работу (( это реально легче не праздновать ((
булоТАЙминуло
• 05 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
А чому це ви мене ображаєте? До чого шампанське? Важливіше за що? Ви сама там собі щось придумали про мене. Ви мене не знаєте, щоб щось казати про мене і мою ’кукуху’ Зовсім вже. То окопи то ще щось. Наче я винна в чомусь
Затишне кубло• 05 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
Якщо на те пішло, то радянська влада нічого не вводила і взагалі знищувала церкву, як інститут, а священників розстрілювала
Мастер Пис• 05 декабря 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Саме за радянської влади ми перейшли на григоріанський календар.
Khovanskaya• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
не переживайте. війна надовго. До останнього...-вам же сказали ясно
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну хоч доплата. В нас гос. поліклініка, ніхто нічого не буде доплачувати.
У нас все выходные есть и 25 и 7 и 8 марта
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я как раз глаза и не закрываю. Хватит гулять!!! Такого количества праздников и выходных не было ни в одной цивилизованной стране. Берите отпуск на работе и празднуйте. Тоже мне проблему нашли
Враньё
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляТворю чудеса
То вы в Португалии давно не были)
Да, особенно в декабре
младокошкина• 05 декабря 2023
Нам зробили вихідний і 25.12 теж, напередодні в п´ятницю будемо затримуватись на роботі.
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Такі як ви реально думають що сила віри залежить від того якого числа Різдво святкувати? От вам реально не по..г чи 25.12 чи 7.01 з агресором разом святкувати? У таких як ви все рівно Бога немає ні в голові ні в серці, тому можете взагалі повішати картину путіна в квартирі і молитись на нього
Так какая разница, раньше у нас было 2 выходных, теперь один оставят. Вас это устраивает?
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Людина, яку дратують шмарклі.
Хочеш святкувати - святкуй. Але нити ...
Чогось не пам´ятаю щорічного скиглення, наприклад, лікарів, що їм в новорічну ніч на роботу.
Топікстартеру мабуть камаз з цементом доведеться 1 січня розвантажувати.
Повторю ще раз: тисячі людей працюють в свята і нічого. Це було і до війни. Зараз війна , але звісно, виявляється не у всіх.
Ага, давайте все праздники отменим и отпуск ещё, зачем людям отдыхать