ЕваАдамівнаРайська• 05 декабря 2023

Зеленський скасував свій виступ в останній момент…

❗️Зеленський в останній момент скасував запланований виступ перед законодавцями США, — голова демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер.

@smolii_ukraine
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну то сєйчас. Мова ж не про сєйчас.

То ми їх називаємо д*білами конченими, Київзатридні, то вони виявляється вовсю готовились до війни.

Панянки, визначіться з вашими версіями.
Так и до этого у них было чем , сколько ракет они пускали в начале войны . У нас хоть 1% есть , чтоб по той же маскве бить ?
Два года почти прошло, на минуточку
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Сейчас тоже сериалы снимают , вместо производства дронов и ракет ?
Наше щастя, що в раші 80 відсотків виділеного на армію розкрадається безбожно.

А звіти пишуться так, щоб отримати підвищення, а не реальне бачення ситуації.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляlecha
Ага , понос напал
Что там.торговля с московией норм идёт? Брезгливость проснулась вместе с бомбами на голову? Или собчачка и дальше навсётакоднозначает?
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Странно , ракеты тоже от них не настоящие летели ?
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Два года почти прошло, на минуточку
Ну лежали ракети на складах? То підготовка? Просто дурним абєзьянам із рф стало скучно жить. Ну трохи вони порозумнішали з часом. Це факт.
Soufit• 06 декабря 2023
Ответ дляUkrainika
Ну спитайте в нарколога з досвідом. Є багато признаків
Питали не одного. Нема признаків.
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Это из серии , что воюют там пьяные , голые алкаши только .
Если бы у них не было чем , выбили мы их бы давно . Но , увы , там и своего полно и всякие Ираны и СК дают
mari_klim• 06 декабря 2023
Ответ дляYN8678
В любом случае причина такого отказа( в последнюю минуту) должна быть серьёзной
Да он же уже на грани истерики давно был! Ему и сказали, лучше не выходи. Это же бесславное выступление было бы. Без аплодисментов. А он без восхищённых. глаз зрителей заикается сильно, на сленг блатной переходит. Поэтому ’не шмогла’(с)
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Ну так воно у них лежить ще з яких часів? Вони його в три зміни до того не клепали. Було і було. Як вони готувалися? Ходили маршами на парадах і звітували шойгу, що вони перша армія міра
Тамара0104• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Да, виділили на 2 млрд. більше на 2024 рік ніж в цьому році.
https://detector.media/infospace/article/219910/20...
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Блін, у вас в росії знайомих ніколи не було? Що про ту армію розказували років п´ять назад ті хто там служив. До повномасштабного вторгнення. То просто треш, угар і содомія

За тепер я не кажу.
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

За тепер я не кажу.
Ну, смотрите .
Чисто логика
Если у них ничего не было , а нам давали много чего в начале , сейчас только 5% дают от того количества помощи , мы могли бы их легко выгнать при таком раскладе событий . Но этого же не произошло . Было там и дофига чего и снарядов и танков и арты , увы .
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А ви чия прихильниця?
Хіба ви не знаєте?
Тих, хто в 2014 ініціювали повернення ядерного статусу Україні) і були закльовані усіми тими, хто тільки зараз зрозумів - це єдиний правильний шлях щоб існувати поруч з таким конченим сусідом як московія.
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Ну, смотрите .
Чисто логика
Та при чому тут нічого не було? Все у них було. Тільки в чому підготовка? Воно у них роками лежало до того, чекало поки в них в ср*ці вєлічіє засвербить.
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хіба ви не знаєте?
А хто? Не знаю
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не здрасьте , они эту войну не один год готовили .
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Як?
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Читаю і коси на голові шивеляться.
Коли це Зе стали ненавидіть більше путіна?
Коли фронт стоїть, то йде змагання тилів. Чим більше ненависті до Зе і взагалі протистоянь всередині України, тим у більш виграшній ситуації ворог.
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я зе не ненавиджу, я від нього втомилася.
Еленнн• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хіба ви не знаєте?
то тому перед самою війною Зеленський неочікувано розказав про наше ЯО? Ну от рашики і превентивно полізли...
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Як?
Оборонпром работал ? Работал. чмобикам там и ипотеку и зарплаты платили не копейки , только бы в армию шли .
А у нас что было , особенно с 19 года ?
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
А у нас что было , особенно с 19 года ?
Чекайте, то вони чмобіки чи підготовлені мотивовані на війну бійці? Я заплуталась
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Увы , но всё не так .
Выигрышная ситауция - это когда есть чем бить врага , что враг хочет сам переговоров о мире . В марте 2022 именно так и было . раша уже согласна была отступить , только бы Крым оставили . Даже по Донбассу согласились на референдум с международными наблюдателями .
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
От того что их готовили они чмобиками быть не перестали .
Войны они не видели тогда .
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
Войны они не видели тогда .

І які результати перших тижнів вторгнення цих чмобіків? Це вам щось говорить про їх тодішню ’підготовку’?
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А хто? Не знаю
))невже? Для вас:
В липні 2014 року семеро «свободівців» внесли й зареєстрували в парламенті проект постанови про заяву Верховної Ради України щодо відновлення Україною статусу ядерної держави’.

Тільки навіть не дійшло до голосування, запороли на корню)

Пункт про необхідність відновлення ядерного статусу був і у передвиборчій програмі 2014 року кандидата в президенти Тягнибока, який вам так не подобається.
5thelement• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Так у них не было не мотивации , ничего , многие даже не знали куда едут .
Но благодаря тому , что вооружения у них была куча , выгнать их и не удалось . Поэтому странно слышать , что они зашли без ничего , в парадной форме , в таком случае их бы выбили на раз
Авокада• 06 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Тоді не треба було розказувать про кордони 1991 року. А подоляку п*здіти про каву у криму
кому он это рассказывал?неужели думает,что всё население страны это зрители его квартала((
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
))невже? Для вас:

А нащо це голосувати? Чому не можна то зробити державною таємницею?
lilu1990• 06 декабря 2023
Ответ для5thelement
То підготовка була в чому? Нічого нє знающим нє понімающим, немотивованим валянками дали оружиє яке роками пилилось на складах? Геніально