Цікавідумки• Изменено 10 декабря 2023

В кого є чи були відносини з молодими хлопцями?

Питання до дорослих пані в яких були чи є відносин з молодими хлопцями 20-25 років, де ви познайомилися, та як ви до таких відносин ставитися?
Або хто має бажання спробувати такий формат відносин але вагається що вас зупиняє?
автор Цікавідумки • 11 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Різні були, і 7, і 15. Було в кавʼярні барист підкатував і натякав на декольте, думала провалюсь там на місці, бо точно мені в сини годиться, мені 37, йому до 20. І ще ж люди в черзі
Ви представляєте на скільки ви йому сподобалися)))
Трусиковед• 11 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Не знаю, не думала про це, відчувала себе збоченкою якоюсь) Не очікувала зовсім, я баришня в тілі, думала у молоді інша мода
автор Цікавідумки • 11 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Тут ви помиляєтеся баришні в тілі це взагалі вищий клас, я б залюбки з вами познайомився
Трусиковед• 11 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
То Ви таємний агент?
Всіх підсаджую• 30 декабря 2023
А мені подобається молодше. Все життя мінімум на рік з молодшими зустрічалася але зраджували. А я не люблю недостаток уваги. Молодші більш перспективні коли багато треба а не старий пердун що йому вже нічого не хочеться.