Питання до дорослих пані в яких були чи є відносин з молодими хлопцями 20-25 років, де ви познайомилися, та як ви до таких відносин ставитися?
Або хто має бажання спробувати такий формат відносин але вагається що вас зупиняє?
Ответ дляgalaxy113
Так, бувало. Люблю під вінішко відстрапонити якогось нецілованого студентика, який передивився порно і на щось там розраховувах у своїх мріях, але заслужив лише на запалення прямої кішки
Жостко, не ма що сказати
Дюймовочка• 10 декабря 2023
Ответ дляніколи такого не було
Да нет, мне ваше не надо) Пусть у вас и остаётся.
Уймитесь со своими проблемами. Вы никому не надо .
ніколи такого не було• 10 декабря 2023
Ответ дляДюймовочка
Ну я так и поняла, что никому не надо, а вы мне всё строчите и строчите.
Прям оторваться не можете. Но у вас от этого проблем явно меньше не станет. Расскажите мне ещё раз как вам не надо и напишите ещё один комментарий.
Ответ дляТріль підпільний
В нас сусіди пара жінці років 40 а йому 25 , вона доглянута і фігура 🔥 👍 з стосунків : вона часто його чомусь вчить , він їх рідко слухає .. Секс в них 4-5 разів на ніч.. Майже кожен день. Все дуже гучно.. 😱😬
Але ж влаштовують їх такі відносини, і вони задоволені
Ответ дляДюймовочка
Не очень, потому что он вел себя как щенок потерявшийся.
При этом покупал подарки ,цветы и тд. Но смотрел на меня по щенячьи. Это раздражало
Тут вже залежало від хлопця
Тріль підпільний• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
так , мабуть вони вже 1,5 роки десь разом . Ну сваряться часто , майже кожен день і
виясняють стосунки і кричать особливо вона як гучномовець.
Ответ дляТріль підпільний
Такі собі відносини як що чесно коли постійні сварки
Дюймовочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Тут вже залежало від хлопця
Если вы о том возможны ли отношения . То да, возможны.
Я сейчас вспоминала то о чем писала то дело не в его молодости а в его поведении.
Тріль підпільний• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
ага , ну в них то сварки сварки, а потім через пів годинки секс який триває всю ніч , і все стає норм.
Ответ дляДюймовочка
Я розумію що такі відносини можливі так я мені подобаються старші жінки, але чи є жінки яким цікаво такий тип відносин насправді коли партнер молодший на рокі 15+ чи це лише розмови
Дюймовочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Есть конечно. Знаю пару ей 39 ему 25 , общий ребенок уже 5 лет
Ответ дляТріль підпільний
Секс в таких відносин не відємна річ
Ответ дляДюймовочка
Це хороший приклад таких відносин
Ответ дляДюймовочка
Но вы выглядите старше 25. Вам точно 25?
Так
Дюймовочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Торговий представник
А что вы ждете от отношений . Опишите как их видите
Ответ дляДюймовочка
Давай в лічці поспілкуємся?
Ответ дляДюймовочка
Завтра, засыпаю.
З нетерпіням буду чекати)))
Зараз на дієті• 10 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Цікаво як ставляться пані до таких стосунків. Тут завжди можна отримати відповідь
Мені 36 і я не проти щоб мене тр.ав 25 річний), але я не на скільки гарно виглядаю щоб на мене клюнув 25 річний.
из желе я• 10 декабря 2023
У меня 10 лет разницы с моим другом по сексу . Знакомы 7 лет , секс 5 лет. Все ок.
Ответ дляЗараз на дієті
Чому ви так себе категорично оцінюєте?
Напишіть мені в лічні повідомлення, поспілкуємся
Ответ дляиз желе я
Класні відносини
Полонянка SexShop-а!• 10 декабря 2023
отношения это что? мужа такого хотите или секс? если секс любой сайт знакомств в помощь. у парней такого возраста милфы в почете. Трахать буду самоотверженно. Замуж конечно навряд ли будут звать если вы лет на 15 старше
Сонечко• 11 декабря 2023
Ответ дляГотова до другої
я в 25 встречалась с парнем на 5 лет младше, до него тоже был парень младше, мой муж тоже младше, но незначительно))
но я была очень инфантильной и поэтому разницы в возрасте вообще не замечала. было прикольно)
Как перестали быть инфантильной?я вон в 41 до сих пор чувствую себя инфантильной 😂
40каградусная• 11 декабря 2023
Ответ дляСонечко
🤣🤣🤣
Трусиковед• 11 декабря 2023
Ответ дляЦікавідумки
Яка у вас була з ними різниця?
Різні були, і 7, і 15. Було в кавʼярні барист підкатував і натякав на декольте, думала провалюсь там на місці, бо точно мені в сини годиться, мені 37, йому до 20. І ще ж люди в черзі