Fashion_besties• 12 декабря 2023

Кличко тим часом запалив ханукальну менору на майдані Незалежності.

Атмін ГанТон• 12 декабря 2023
Удалено администрацией...

Валентина Як• 12 декабря 2023
Сомнительно достижение. Лучше успехами на фронте или в производстве ВВП гордится.
Гоа• 12 декабря 2023
Яка ціль вашого повідомлення
Аnnеt• 12 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
Spicy -02f0• 12 декабря 2023
Лучше бы это новость про метро была
Соната любви• 12 декабря 2023
ага, прям гордость
HupBaHa• 12 декабря 2023
И чем тут гордиться?))
Darina26• 12 декабря 2023
А что за рабыни, не пойму?
liss• 12 декабря 2023
Страшная эта палка конечно , как намогильник .

К.а.л.и.н.а• 12 декабря 2023
Ответ дляГоа
Яка ціль вашого повідомлення
розвести зраду

Автор, я вас запевнюю що цю мінору оплатила сама єврейська спільнота, яка дуже немаленька в нашій країні.
lus_so• 12 декабря 2023
Там на майдані, поряд стоїть скульптура архистратига Михаїла. Сходіть поцьомайте, може попустить.
Соната любви• 12 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
если кто-то зажигает огни, значит они кому-то нужны.
может таким образом подготавливают почву.
Аnnеt• 12 декабря 2023
Ответ дляDarina26
А что за рабыни, не пойму?
раввин - рабин.
Атмін ГанТон• 12 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Аnnеt• 12 декабря 2023
читаю, как будто на рашафоруме - а зачем? а почему? наше скрепное лучше! долой чужое!

связи с миром строятся на только, когда мы просим что-то нам дать, но и на уважении чужих традиций.
Клементина• 12 декабря 2023
Ну и норм.
Среди украинцев много евреев.
Всё нации хороши! - кроме узких
автор Fashion_besties • 12 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Це тільки ви ікони і архістрахів цілуєте :)
Я не з вашої когорти
К.а.л.и.н.а• 12 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
Да її щороку встановлюють на Хануку! Ви просто не звертали увагу раніше
Аnnеt• 12 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
а в этом году обострение

автор Fashion_besties • 12 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Сама велика у Європі!
Це ж яка світла новина
gejly• 12 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Это похоже ’заказная акция’, уж как то много в этом году в информ пространстве накрутки про менору/хануку/евреев
Клементина• 12 декабря 2023
От якби матрьошку встановили - я б прийшла плюнути

А менора, чим заважає?
Marinka152• 12 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
розвести зраду

І тому що хтось має бабла немірено, то може втулити в центрі столиці країни,яка воює, яка захлинається кров´ю ...свій релігійний символ?! Щоб що? Ну для повноти картини могли б і плакатики, які в них по всій країні висять - їхнє керівництво в обнімашках з путіним. Ви себе чутєте?- гроші це аргумент,купити і продати можна все?
klaraneill• 12 декабря 2023
как же заипали разгонять срач на теме менор. сколько же у нас в стране сраных антисемитов!
Аnnеt• 12 декабря 2023
Ответ дляMarinka152
вас уже выше спросили - чем она вам мешает?
Marinka152• 12 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

Связі с миром? То підіть так з рашистами зв´яжіться і поуважайте їх традиції!
Аnnеt• 12 декабря 2023
Ответ дляMarinka152
а мы воюем со всем миром? хотя, кому я отвечаю...
Marinka152• 12 декабря 2023
Ну ну , отакі ж проплачені, або пришелепкуваті тулили ’ рука - лицо’ , коли я в шоці була після виборів 19-го , і казала,що країні капець, буде велика війна. Готуйте тепер мисочки, щоб новим громадянам ноги мити і воду пити! Правду кажуть,як Бог хоче покарати, то відбирає розум,далі вже людина все сама зробить!
diamond_shop• 12 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
просто цього року рашка проплатила зраду з цього приводу
Nat-li• 12 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

Удалено администрацией...