Fashion_besties• 12 декабря 2023
Кличко тим часом запалив ханукальну менору на майдані Незалежності.
Ответ дляВалентина Як
Сомнительно достижение. Лучше успехами на фронте или в производстве ВВП гордится.
Успіхами найвеличніший повинен хвалитися.ВВП теж його зона відповідальності,не Віталькіна
А не петлять від конгресменів США,в Кабо-Верде.Чи то він собі сраку в океані в теплі помив?Типа відпустка?
Kidstaff Bot• 12 декабря 2023
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до образ, тому, вимушені закрити цю тему. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf