Для драки• Изменено 14 декабря 2023

Сколько же у нас женщин свинюшек, раньше даже и не знала.

Все вечно ставят из себя таких люксовых, крутых, парфюм только люкс, косметос тоже и тд. А на деле повидала я. Помню на западной снимали дом со знакомыми(когда началась война, потом я уехала заграницу). Очень неакуратные были , и удивлялись ,зачем я моюсь каждый день и зубы чищу. В тех же трусах дней 5 ходили, зато парфюм и брови у всех и ресницы и гель лак)). В лагерях в Германии тоже самое. Раньше и не думала, что среди наших женщин таких много
Зараз все скажу• 14 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді треба їх голити всім чоловікам, жінкам, старим людям , дітям. А претензії у вас тільки до жінок. Бо запах є у всіх. І нажаль навіть без волосся пахви можуть мати разючий запах, навіть з дезодорантом. Бо в людини може бути проблеми зі здоров´ям.
Ой, ось тільки не треба прикривати відсутність елементарної гігієни проблемами зі здоровʼям. Хворієте - лікуйтесь, мийтесь двічі на день та користуйтесь дезодорантом. А то помитися ліньки, куртку раз на сезон перуть і светр тижнями носять, волосся засалене. А смердить від них через хворобу. Ага.
П. С. Моїм батькам 65+ - обидва пахви голять. Як їм важко стало у ванну залазити, то змінили її на душову кабінку. Але миються щодня.
Мотористка• 14 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Работала у психологини с ребенком
Дома ппц.Памперсы горой в углу днями лежали, вонь по всему дому, никто даже не собирался их выбрасывать, у ребенка вещи грязные, на кухне пиздец..
Зато она вся из себя....
Другая ходила в халате с размазаными месячными 2 недели, вечно потом воняла. Ребенок на одном печень, дома бардак, зато у нее на морде 2 слоя штукатурки+ красная помада и духами залитая, видать что запах пота перебить.Ведь как она говорила, дезодоранты это вредно😂😂😂
Это где такие ?
Блакитна устриця• 14 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А моя мама ні, їй 61, і вона не може сама собі їх поголити фізично. В неї проблеми з суглобами. Руки не піднімаються повноцінно. Да і митися повноцінно щодня їй теж важко.
Серед знайомих чоловіків пахви голені тільки в мого чоловіка і сина, бо я майстер депіляції. А серед друзів чоловіка ні в кого. І сина в класі теж хлопці на голять. Тільки я його привчила.
Vitamina1407• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Неужели так тяжело песятину помыть вечером?
Откуда вы знаете что не моют?
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Правда
Зараз все скажу• 14 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Не знаю де ви живете та яке у вас коло спілкування, але в моєму оточенні майже у всіх хлопців та молодих чоловіків (відносно молодих 40-45 років) пахви голені. У сина та його друзів навіть «тещена доріжка» голена. Я їх в басейні влітку бачила
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Тому що волосся під пахвами як не мий, воно все одно накопичує запах поту і це хоч і природній запах, але він неприємний.
Для вас неприємне це нормально?
Запах немитого тіла у безхатченка природній, запах блювоти природній, сеча та кал теж мають природний запах. Але вони ж неприємні. Те саме і з потом
100%
Блакитна устриця• 14 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Київ. Знайомі 35-45 це рідкість голені пахви. Сину 13. Його одноклассники пахви не бриють. І мої клієнтки теж кажуть що рідко хто з їх чоловіків голять щось окрім обличчя.
Ищу-брожу• 14 декабря 2023
Зато как не парадоксально, но практически всегда эти вонючки и грязнули успешно замужем за хорошими мужиками и не имеют проблем в интимной жизни. Я когда у подруги в гостях оставалась тоже удивлялась: она оставляла юзанную прокладку вот прям не свернутую или тампон в открытом мусорном ведре, хорошо хоть бумагу смывали. Т.е. моешь руки и видишь это все. И она вышла замуж за очень состоятельного бизнесмена из приличной семьи: теперь у нее 3 санузла в доме и для гостей отдельный санузел убираемый персоналом.
Э-велин@• 14 декабря 2023
Ответ дляПуГоФФка
На работе в офисе два туалета - ж и м.
Мужчины в женский никогда не ходили, людей мало, посторонних в офисе нет, охрана на входе, запуск по карточкам. В туалете умывальник, унитаз и сушка. Так вот как раз в женском кто-то размазал по стенам говно и это при наличии бумаги и умывальника. Ото уборщица материлась. И все при макияже и гель лаках
У нас тоже самое, ходу всегда в мужской, там чисто и хорошо пахнет. В женском какая то то прокладки раскладывает по верх ведра вывернутые, то бумагу загаженную.
Это психические отклонения
Зараз все скажу• 14 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
В 13 може ще не голять. Але років з 17 почнуть, бо там вже інтерес до дівчаток не аби який буде.
Чому у вас в Київі так я не знаю 🤷‍♀️ може через те, що багато не корінного населення, а тих хто в 1-2 поколінні з провінцій та сел поприїздили.
Я в зал ходжу на тренування, звісно до всіх чоловіків під пахви не заглядаю, але якщо побачила б кущі то відмітила б це для себе. Мені 44 роки, у багатьох моїх колег та подруг вже давно лазер під пахвами та на нижньому поверсі. Я теж минулого року зробила, бо набридло воском робити бікіні та кожні 2-3 дні голити пахви
Гомосноб• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
а навіщо ви їм в песітину зазирали?
Мозговая пилочка• 14 декабря 2023
о наших женщинах красноречиво говорят прокладки в кабинках на пляже и городские туалеты(
Блакитна устриця• 14 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я свого сина привчила.
Чоловіку 37, мені 40.
Але не дивлячись на те що я майстер депіляції, мене не чипляє що роблять зі своїм тілом інші. Якщо хтось хоче бути з волоссям це його особисті справи. І які на це причини мені байдуже.
Аnnеt• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
чтобы вам приятно было понюхать?
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Возвращайтесь в родное Запорожье, зачем так мучаться среди вонючек.
Так эти подруги были из Запорожья)) сейчас я в Германии, в квартире одна, все ок)
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Ничого я не брею,я не баба чтоб волосню под мыхами брить
Единсивеное что когда роботал дальнобоем то на жопе брил чтоб ганзолей не было
А часто моешься ?
Куколка-мяуколка• 14 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Тоже такое знаю))) чем длиннее ногти и ресницы, тем грязнее и неаккуратнее мадам. Но вас такие сейчас зафукают, они ж «нитакие»😂😂😂
А якщо в мене нігті й вії короткі, але нарощені, я хоч через день миюсь, як ви вважаєте?
Оно само купилось• 14 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А чому жінку шкода. Я там вище писала про знайомого. Жінка візуально чиста, доглянута. Чоловік брудний, смердючий. Діти маленькі, але одяг не по розміру та заношений-брудний, стрижки давно не свіжі, взуття не по погоді. Я розумію, що малі діти швидко на прогулянці брудняться, але щойно вдягнений свіжий одяг з плямою від пюре чи брудною колінкою після падіння відрізняється від заношеного брудного одягу. Так я до чого це? Це ж її вибір, вона від цього брудного смердючого якимось чином твоїх народила. Мене б знудило від такого смердючого чоловіка, а вона з ним кохається і норм
Шкода що у неї ще на руках маленька дитина, а практично дорослі діти та, я так розумію, їх батько так тхнуть...невже не можна митися та одяг самім свій прати??
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Работала у психологини с ребенком
Зато она вся из себя....
И таких тёток много(
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
Как вам удавалось следить за чужими трусами?
Легко
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Ого, заняться нечем
Да
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Молодцы))
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляГомосноб
а навіщо ви їм в песітину зазирали?
Так воняет за километр)
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Зачем так часто
Ищу-брожу• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Молодцы))
Удалено администрацией...
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Удалено администрацией...
А этим надо хвастаться?)
murmurik• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Самое интересное, что горячая вода и тд была всегда
Удалено администрацией...
автор Для драки • 14 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Все сразу)
murmurik• 14 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Все сразу)
Интересно какая у вас внешность