дожену і ощасливлю• 19 декабря 2023

Подарки на Николая, НГ. Будет норм?

Если под подушку - конфеты. А сам подарок - вручить от родителей?
И на НГ так же - под ёлку конфеты, а подарок рядом и подписать от родителей.
П.с.ребенку 8, верит в чудеса
Однозначная• 19 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
нее, ответьте что у нас поменяли 100 лет назад?
Перешли на новый календарь,а церковные праздники продолжали праздновать по старому
Было это в 1918 году
Или не так ?
Яйцеголовая• 19 декабря 2023
В мене варіант - не дарувати на НР дорогі подарунки от і все. Дорогі даруємо ми, батьки, але на день народження. На НР подарунок-сюрприз, щось з іграшок, на Миколая - солодощі. Листів дитина не пише.
Lizavel• 19 декабря 2023
Ответ дляГолена блондинка
Суть іщіте в масквє
В москве и в рашке вообще не празднуют Николая и не дарят подарки
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ дляПищалка
А які до Вас може бути суть, якщо Ви святкуєте свята на кацапський лад.

По суті — хай вірить. Дітям треба робити свято. Мій і в 12 вірить.
Говоримо, що батьки дають Миколаю гроші на енергію для створення подарунків. Що б і магія свята збереглась, і батьки були при ділі.
А як же ви новий рік з кацапами будете святкувати? Аяяяййй і Пасху. Треба терміново перенести.
Amalpi• 19 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
в яку церкву ви ходите?
А вы знаете много пцу в Киеве?
Tammy21• 19 декабря 2023
А можна нестандартне питання? Ви це плануєте зробити бо хочете щоб дитина знала, що саме ви вклалися у подарунок?
Сиреневенькая• 19 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Ну а что от родителей на праздники не нужно дарить ?
На д.н - від батьків. На Різдво/Новий рік/ Миколая від персонажів, бо дитина чекає диво )
Якщо дитина писала листа, просила там.. ну хай буде мʼяч для футболу. А зранку отримає той мʼяч від мами.. то де диво? Можна ж подарувати мʼяч від Санти + вручити нові шорти чи футболку для тренувань від батьків. Як додаток до основного дива.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
у русни?
Київ😘
Сиреневенькая• 19 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
Я свою настраивала, что ДМ приносит до 10 лет, она расстроилась, что в 11 не принесет, а он носит и носит, но она большая уже понимает, но все равно приятно
Сину 11, років в 10 сказав «мама - різдвяна фея. Передає всі подарунки від Санти» )))
Гага Газу• 19 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ні, 100% знаю, що в Київі святкували 06.12. Я сама дитину возила до св Миколая. А також чула як президент наш поздоровляв всіх з Миколаєм 6го.
Ви віруюча? В усе , що говорить президент? Бо президент говорив, то дійсно аргумент
Amalpi• 19 декабря 2023
Ответ дляПеченюшка
У нас- у кого? Ребенок ни в школу ни в садик не ходит и не знает когда был Николайчик?
Мыколайчык же был
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Нічого не зміниться. Бо люди , які пишуть, що то політика і поняття не мають, що ми повернулися святкувати так, як воно повинно бути і було спокон віків, поки масковській патріархат і влада савєтів не прийшла в Україну.
Моя бабуся 1920 року святкувала 7го. Як і її мати.
#Пойду_кгадалке• 19 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
А вы друг другу не дарите подарки? Мне казалось правильнее друг другу
Взрослые дарят друг другу, ребенок мастерит там что-то маме-папе. Ребенку приносит под елку условный гринч. В этом волшебство и чудо
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Давайте ’упоротих ватніков’ ,як ви виразились, із ЗСУ повернемо додому. А всіх прихильників нового календаря, замінимо ними. Згодні?
Жертва интернета• 19 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
А ви спробуйте почитайте не тільки порадницю, а , наприклад, про юліанський і григоріанський календарі.
Можливо тоді щось зрозумієте.
Не надоело этими календаря махать везде ? Там не все так однозначно.
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Бабуся може й святкувала, а от її мати звикала до нових дат, як і ми зараз. В них там взагалі цікаво було, 2 тижні з життя випали.
Amalpi• 19 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Сегодня и Николай и Миколай
Это один из вариантов как объяснить детям про 6 и 19
Однозначная• 19 декабря 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А не думаете ,что уже на фронте ?
#Пойду_кгадалке• 19 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Именно. А тут слюнями брызжут, посылая всех, кто сегодня положил под подушку, в рашу, заколебали такие ярые миряне
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Ага, ми шашликів вже наїлися в погребі на травневі в 22му. Дякую.
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ну да, календари ведь вообще не при чем.
Однозначная• 19 декабря 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Так ,в 1918
У них было 31 января и сразу 14 февраля
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
Так себе объяснение.
Одяг та сумки• 19 декабря 2023
верит в чудеса, а вы хотите обрубить веру- зачем? Не нужно. Пусть верит в чудо. Мы так делали. МОя до 12 лет верила- ну как верила скрывала от нас что знает давно. Так и у вас ребенок- не руште сказку
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вони кричать, що оні з цивілізованим світом святкують. Тілбки забули, що в цивілізованому суспільстві, поважають інші релігії і віросповідання.
Одяг та сумки• 19 декабря 2023
Девочки по новому НР сьогодні? щось я заплуталася коли ті подарунки класти.
Киев_Елена• 19 декабря 2023
Ответ дляГолена блондинка
А що нормального? Миколая закінчився давно))
На новий рік просто кладемо всі подарунки під ялинку
Праздник св. Николая сегодня - 19 декабря) только на советчице слышу что кто-то празднует его раньше
Киев_Елена• 19 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Какой бред)
Киев_Елена• 19 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Мне иногда кажется что некоторые топиться пойдут если Зе скажет)))
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
Ответ дляКиев_Елена
У ребенка в классе 6 декабря подарки обсуждали, всех при этом поздравили как оказалось. Так что не только на советчице.