19 грудня 2023 року, близько 9 ранку, з Міжнародного аеропорту ’Бориспіль’ був виконаний технічний перегін Boeing 777-300.
Про це йдеться в повідомленні на сторінці аеропорту в фейсбук.
Зазначається, що рейс був виконаний за запитом Skyline Express - здійснювався технічний перегін повітряного судна Boeing 777-300.
Вот ещё: За даними компанії, це був технічний перегін судна до аеропорту в Європі.
Пасажирів та вантажу на літаку не було. Рейс дотримувався вимог авіаційної безпеки, відповідно до директив, які діють на час воєнного стану, повідомили у пресслужбі.
a.ostroverh• 19 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А іншими шляхами чому не можна вивезти?
Вы себе это как представляете?
Разобрать и собрать?
Без соответствующей базы то?
Вон у падлючих соседей в поле сел, и то на запчасти пустят
Разобрать и собрать?
Без соответствующей базы то?
Ответ дляNathalie27
А іншими шляхами чому не можна вивезти?
Я так понимаю, что конечный пункт назначения это Тампа Маями. С марта 24 года Зеленскому дают защиту и круглосуточную охрану в Штатах.
Светлана777• 19 декабря 2023
Да,был таки самолёт. А человек утром тему создавал,что видел. Так обозвали и тему закрыли...как всегда....
Ответ дляКокоСина
За два роки війни 4 літака так вилетіло. І невже ви думаєте що у когось такі суми під подушкою? Вони всі в офшорах
Антиквариат, картины, золото.
В одних трусах, как Янукович, не побегут.
Olga Zelenyak• 19 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А іншими шляхами чому не можна вивезти?
По Житомирской трассе?))
Соната любви• 19 декабря 2023
а каким образом самолет смог вылететь в воющей стране?
а как же ракеты, обстрелы?
а все очень просто, договорняк.
а как же ракеты, обстрелы?
а все очень просто, договорняк.
Ответ дляliss
Или Европа забирает свои самолеты или вывозят наши* малоимущие свое добро .
Кому еще не ясно 🤷♀️
Вот именно малоимущие вывозят свое добро.
a.ostroverh• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Ви уявляєте вартість самого боінгу, вартість лізингу, страховки, оренди стоянки, підготовчих до цього перельоту робіт? Який дурень літаком гроші зараз возить? Чому не втранспортним Русланом?
Лізингодавець забрав свій літак. Все
И все
И точка
Но интереснее же зраду разогнать и теории заговоров построить
И точка
Соната любви• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Ви свічку тримали при договорняку?
я просто умею думать своей головой.
a.ostroverh• 19 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
а как же ракеты, обстрелы?
а все очень просто, договорняк.
а как же ракеты, обстрелы?
а все очень просто, договорняк.
Не поверите
Так называемые эвакуационные рейсы
По определённым правилам и с кучей согласований
Если бы все так просто, то вылетели бы давно
Так называемые эвакуационные рейсы
Луна-Натали• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Лізингодавець забрав свій літак. Все
Згодна з вами
Olga Zelenyak• 19 декабря 2023
Ответ дляok1904
Більше немає чим возити з Києва зраду, товарний поїзд перевозить більше тонажу, чого треба було так ризикувати з боінгом все ж набагато аростіше
Люди, придумывавшие теории заговоров, не ищут легких путей.
Ответ дляНе ангелы
А до цього часу не мали змоги? Не смішіть
Зачем им было вывозить раньше, если не знали куда кривая вывезет.