KinderPingvi91• 20 декабря 2023

Чи практичні такі пледи?

Дівчата, у когось із вас є такі пледи?
Дуже хочу замовити але сумніваюся у практичності. Примнеться скоріш за все швидко? Які вони після прання?
sea_zezik• 20 декабря 2023
Лежать на них неприятно. А в уходе проблем нет - стираются и сохнут легко.
4мама• 20 декабря 2023
Та чому там мнутися - то ж синтетика.
З мінусів - електризуються дуже.
автор KinderPingvi91 • 20 декабря 2023
Ответ дляsea_zezik
Чому неприємно? Із-за слизької синтетичної травки?
автор KinderPingvi91 • 20 декабря 2023
Ответ для4мама
Та чому там мнутися - то ж синтетика.
З мінусів - електризуються дуже.
Дякую)
@vikusya• 20 декабря 2023
У меня такой, а мне приятно лежать, мягкий, только скользит немного по кровати.
@vikusya• 20 декабря 2023
Ответ для4мама
Та чому там мнутися - то ж синтетика.
З мінусів - електризуються дуже.
У меня не электризуются, вообще с ним проблем нет
sea_zezik• 20 декабря 2023
Ответ для100%
Она не скользкая, а какая-то матовая. Текстура наощупь шероховатая.
Мягкие флисовые намного приятнее.
4мама• 20 декабря 2023
Ответ для@vikusya
А я мушу постійно заземлятися інакше за ручку дверей візьмусь - і такий розряд 🤣🤣🤣
Замінила по максимуму на натуральні. Нам надарували багато того добра на новосілля свого часу. Всякого різного і такої травки в тому числі.
@vikusya• 20 декабря 2023
Ответ для4мама
А вы ним укрываетесь? Я ним только застилаю кровать.
4мама• 20 декабря 2023
Ответ для@vikusya
Та ото ж. Застелила ліжко і з кімнати вийти не можу - розрядом б´є.
Зараз ліжка натуральними застеляю. А у синтетичні кутаємось коли на веранду виходимо посидіти і тд.
sea_zezik• 20 декабря 2023
Ответ для@vikusya
Мама в селе только застилает кровать для красоты, а укрывается флисовым. Флис не электризуется, что удивительно.
Helen CH• 20 декабря 2023
в мене у бабусі подібний, якщо є домашні тварини, то краще не треба, бо шерсть з нього прибирати дуже важко, заплутується поміж ниточками та і різние дрібне...
@vikusya• 20 декабря 2023
Ответ для4мама
Странно, ну может качество разное.
Tina304• 20 декабря 2023
У меня из юска такой. Обожаю его, стирала много раз, с ним ничего не происходит. А вот подушка была к нему, такая же, тоже из юска, пришлось выбросить почти сразу. Примялась
asjaua• 20 декабря 2023
Котів прикольно гладити на таких, в темряві іскрять)
catch-22• 20 декабря 2023
божественный плед)) хочу второй купить но цена кусается
Еленка14• 20 декабря 2023
Ответ для4мама
В мене халат такий, вся сім´я називає його ’електростанція’
Veronika_100k• 20 декабря 2023
Ответ для4мама
У моей мамы такая же напасть. Сейчас, как включили отопление, то её любимый плед чуть не пристрелил её, пришлось убрать)
4мама• 20 декабря 2023
Ответ дляVeronika_100k
Мені чоловік каже , що то я така. Навіть телевізор фонить коли я близько. Може й так.