Пищалка• 20 декабря 2023
Чи можна зробити амніоцентез за власним бажанням, без показників?
І куди звертатися? В Центри репродукції чи і звичайні гінекологічні клініки роблять?
З царем в голові• 20 декабря 2023
Я робила амніо. По мед.показам. Вся процедура пройшла швидко. Ніяких ускладнень не було. Взяли аналіз і відразу я повезла до лабораторії.
Реанимация• 20 декабря 2023
Ответ дляСтебель березы
Мне кажется нет. Только после Нипта
можно и без нипта, но обычно по показаниям: первый скрининг, результаты узи у генетика. Генетик же может решить, что амнио не показан. Даже без нипта.