Ms. Похвала• 25 декабря 2023
Грижа міжхребцевого диску
Грижі хребта. Хто стикався? Як боролися? Я пропонована ще в березні. Постійна біль у спині,стріляє в ногу. Перевернутися на ліжку через сльози.
дамаБезСобачки• 25 декабря 2023
Спочатку невропатолог, потім поїхала на море , на Арабатку, там термальні озера, солоні озера, забула про біль, ще займалася з масажистом-мануальщиком, робили вправи. З того часу укріпляю спину різними способами, грижа стрельнула років 7 назад , 2 травня . А боліло так, що оніміли три пальці на правій нозі, кульгала через це, плавати на животі було боляче.
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
О, нарешті я експерт в якомусь питанні. Лікую 25 років
Якшо коротко - все хєрня, помогають тільки сильні знеболюючі в жопель і індивідуальні фізичні вправи.
Я пропонувалася. Лікарю вдячна дуже. До операції взагалі жахливо було. Але у мене ще плоскостопість 4 ступеню,без устілок нікуди
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Я взагалі не могла ходити до операції.
Після операції було легше,але дурна вийшла на роботу ,стояла по 6 година ногах,ноутбук тягала
PORKA• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
пропонувалася?..
дамаБезСобачки• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Прооперувалася
Так чого тобі болить, якщо прооперовані. Мою тьотю оперували років 15 назад. Ніколи не скаржилася, займалася укріпленням м´язів спини . Проблеми з хребтом- на відповідальності хворого, а не лікарів.
Moon shine• 25 декабря 2023
Що таке ’ я пропонова’? У мене була грижа. Спочатку протрузії. Щорокупо 2р на лікарняний. А потім коли в ліжкуне могла перевернутися, то пішла на операцію і забула про грижу як про страшнийсон. А то купа всього було - і лікування і санаторій Хмельник....все до лампочки.
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Болить,простріл в праву ногу
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Хмільник? Знайоме
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Хмільник? Знайоме
Після операції я про спину не згадую. Вже 5 р пройшло
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
В мене місце оперовану постійно турбує. Коли на ліжку перевертаючи,різка біль
Moon shine• 25 декабря 2023
Через скільки часу ви вийшли нароботу і взпгалі сіли? Я на лікарняному була 2.5 міс. Сіла через 1.5 міс. Я витримала так як сказали і навіть більше. В руки перші півроку нічого не брала тяжкого. Після- максимум 3 кг
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Дивно.погано зробили операцію. Або наступна грижа
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
2 тижні і вийшла. Стоячи уроки проводила. В транспорті їздила. Сіла через місяць і тиждень. Але так боляче було. Ноутбук таскала через 2 тижні після операції
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
В лікареві впевнена. А от за рецидив думала
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Через 2 тижні то дуже рано. Я себе пам´ятаю. Я після 40хв лягала. Ви дали велику нагрузку після операції.
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Про ноут взагалі мовчу. Це нонсенс. Ви собі гірше зробили
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Так,дуже. Боялася втратити роботу. Хоча кинула роботу,і за місяць учнів набрала більше,як на роботі було і нерви ніхто не псує
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Так,знаю. Батьки,чоловік відмовляли
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Тепер я буду мучитися все життя?
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Коли на операцію йшла,директор взагалі хотіла,щоб яз понеділка на роботу вийшла
дамаБезСобачки• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Болить,простріл в праву ногу
Так не має бути. Простріл то протрузія або грижа ...
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Знаю походу там рецидив
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Треба було нахєр слати всіх.так.це на все життя
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Ви серйозно? Я підняти тяжче 2 літра нічого не можу. Нагинатися також. А перевернутися взагалі мовчу
Кидстаффовка• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Болить,простріл в праву ногу
А в кого оперувались? В якому місті?
Ms. Похвала
• 25 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
А в кого оперувались? В якому місті?
В хорошого лікаря,приватна клініка. Після операції було легко,а я носила ноуті порушила
Кидстаффовка• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Навіщо ви її робили, щоб не витримати всі вимоги і зробити гірше?