Kate888• 26 декабря 2023

10378 внесли на сайт ВР

Вот такой подарок на Рождество.
Бізешка• 26 декабря 2023
Хто НЕ підлягає мобілізації. Жінки, дівчата, готуймося іти у ЗСУ. Надіюсь, що ярих захисниць влади заберуть першими
Читака• 26 декабря 2023
Жах, я надіюсь, що це неправда, бо таке не можуть проголосувати
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Навіть не додали 3-ю групу інвалідів. Кажу, знищують просто націю
Ева05• 26 декабря 2023
Ответ дляЮля Неюля
Даже для женщин уже отстрочки нет))
Только до 6ти лет ребенка, если сама воспитывает и до 3х лет декрета
Просто пздц.... А детей куда???
yulli-1• 26 декабря 2023
Ответ дляFeel good
А батьки (чоловіки також), які самі виховують дитину до 18 років?

Уже нема відстрочки?
Є
Вся такая в белом• 26 декабря 2023
Это уже приняли или на рассмотрении?
Leonleon• 26 декабря 2023
Він шо, його вжe підписав?
Чи шо відбувається ?
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Это уже приняли или на рассмотрении?
Будуть розглядати 10-го січня
yulli-1• 26 декабря 2023
Ответ дляМаленькая Аэлита
Так мова про жінок. Якщо приймуть цей закон, то всі жінки віком 18-60 років мусять встати на військовий облік
А військовий облік означатиме, що всі ми стаємо військовозобов’язаними, і отже нас так само «добровільно» можуть всадити в бусіка та тишком-нишком мобілізувати
Marino4ka1• 26 декабря 2023
Погуглила, даже Сталин не мобилизовал матерей, замужних женщин.
Бляха, эта зеленая власть пробивает днище.

Женщины созданы жизнь давать, а не отбирать.
Детей куда?

Кто полечит, накормит, оденет? Уроки проконтролирует? Лена Зеленская? Жена лысого жирдяя и прочей твари квартальной?

О, а Вова своей Лене Кравец повестку припас?
Атмін ГанТон• 26 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
А как понимать ’обмеження прав розпоряджатися коштами...’? Карты блокировать будут?
Так
Ms. Wonka• 26 декабря 2023
Ответ дляЧитака
Почему не могут? Что или кто их остановит?
Манула• 26 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Это уже приняли или на рассмотрении?
Тільки внесли на розгляд
Леди Репях• 26 декабря 2023
Реально стрёмно.
inco• 26 декабря 2023
Ответ дляМаленькая Аэлита
Я в январе записалась в консульство делать доверенность. Придётся отменять визит. Слава богу паспорта не просроченные.
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Это уже приняли или на рассмотрении?
В январе голосование
Ежеви4ка• 26 декабря 2023
Ответ дляFeel good

Уже нема відстрочки?
Є, з чого ви взяли, що немає?
df364tye3• 26 декабря 2023
половина сидит / половина охраняет ,,, половина ловит / половина заставляет воевать ,,, 1% пилит полученное бабло , пока не кончится живая сила , потом в борисполе , последний гасит свет ,,,
Ira_Do• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А як вам заборона виїзду за кордон? Типу зараз чоловіки вільно виїжджають за кордон
Може жінкам будуть забороняти. Це ж тепер всім треба зʼявитись у військомат.. Через жінок будуть чоловіків вишукувати.
Espresso_caffe• 26 декабря 2023
Ответ дляMarino4ka1

Детей куда?

та ну прекратите вы голосить
ну уже неадекватность какая-то
devchenka perchenka• 26 декабря 2023
Але ж це законопроект, сподіваюсь він не стане законом, можливо хтось розхитує суспільство, та хоче побачити на реакцію
Espresso_caffe• 26 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
2 миллиона таких пъявок у нас
yulli-1• 26 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Є, з чого ви взяли, що немає?
Бо друкують тільки хайп з тг каналів. Нижче здоровенна тема, там є сам документ (порівняльна таблиця).
Ms. Wonka• 26 декабря 2023
Ответ дляMarino4ka1

Детей куда?

У них же бронь. Цвет нации, ценные кадры, элита.
Манула• 26 декабря 2023
Більшість профільного комітету Ради проти обов’язкової мобілізації жінок, - Костенко

Жінки можуть вступити на військову службу за власним бажанням. Ніхто не збирається змушувати їх мобілізовуватися.

Як інформує Цензор.НЕТ, на цьому полковник Служби безпеки України, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко (парламентська фракція ’Голос’) наголосив в інтерв‘ю Укрінформу.

’Міноборони нам пропонувало закріпити обовʼязкову постановку (жінок – ред.) на військовий облік. Це не значить, що жінки мають мобілізовуватися. Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає, що на облік мають ставати тільки жінки з медичною освітою, всі інші – за власним бажанням. Все, питання закрите. Якщо жінка хоче, вона йде у військкомат і мобілізовується. Їй ніхто не забороняє служити. У нас зараз багато жінок служать, виконують обов´язок перед державою, але за власним бажанням. Змушувати їх ніхто не збирається’, – зазначив Костенко.

Він нагадав, що Президент України Володимир Зеленський нещодавно сказав, що не підпише законодавчий акт, який передбачатиме мобілізацію жінок. Також, за його словами, 90% членів Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки проти повернення до цього питання. ’Ми це вже проходили два роки тому. Пам’ятаєте, яка була реакція? Навіщо знову це робити? Я думаю, що це питання зніметься під час напрацювання комплексного плану проведення мобілізації в Україні, і більше ми до нього повертатися не будемо’, – додав секретар оборонного парламентського комітету.
Джерело: https://censor.net/ua/n3463687https://censor.net/u...
df364tye3• 26 декабря 2023
Ответ дляdevchenka perchenka
ну да , ждут положительной
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляdevchenka perchenka
Наша влада нас же і розхитує…
Яка може бути реакція взагалі на весь цей пздц?
Елена1265• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Женщины еще свободно выезжают. А после этого закона не будут
Леска• 26 декабря 2023
Ответ дляKate888
Тоже бы хотела их послушать, все дни они то и дело снижали бдительность людей и оскорблениями не брезговали
Ви така сподівалися що не внесуть? Звісно винесуть тут вже питання на скільки сильно прикрутять гайки
Елена - 79• 26 декабря 2023
Ответ дляyulli-1
Дайте ссылку пожалуйста