Вот такой подарок на Рождество.
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Хто НЕ підлягає мобілізації. Жінки, дівчата, готуймося іти у ЗСУ. Надіюсь, що ярих захисниць влади заберуть першими
Навіть не додали 3-ю групу інвалідів. Кажу, знищують просто націю
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Это уже приняли или на рассмотрении?
Будуть розглядати 10-го січня
Ответ дляМаленькая Аэлита
Так мова про жінок. Якщо приймуть цей закон, то всі жінки віком 18-60 років мусять встати на військовий облік
А військовий облік означатиме, що всі ми стаємо військовозобов’язаними, і отже нас так само «добровільно» можуть всадити в бусіка та тишком-нишком мобілізувати
Marino4ka1• 26 декабря 2023
Погуглила, даже Сталин не мобилизовал матерей, замужних женщин.
Бляха, эта зеленая власть пробивает днище.
Женщины созданы жизнь давать, а не отбирать.
Детей куда?
Кто полечит, накормит, оденет? Уроки проконтролирует? Лена Зеленская? Жена лысого жирдяя и прочей твари квартальной?
О, а Вова своей Лене Кравец повестку припас?
Детей куда?
Атмін ГанТон• 26 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
А как понимать ’обмеження прав розпоряджатися коштами...’? Карты блокировать будут?
Так
Ответ дляМаленькая Аэлита
Я в январе записалась в консульство делать доверенность. Придётся отменять визит. Слава богу паспорта не просроченные.
Espresso_caffe• 26 декабря 2023
Ответ дляMarino4ka1
Детей куда?
та ну прекратите вы голосить
ну уже неадекватность какая-то
devchenka perchenka• 26 декабря 2023
Але ж це законопроект, сподіваюсь він не стане законом, можливо хтось розхитує суспільство, та хоче побачити на реакцію
Espresso_caffe• 26 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
половина сидит / половина охраняет ,,, половина ловит / половина заставляет воевать ,,, 1% пилит полученное бабло , пока не кончится живая сила , потом в борисполе , последний гасит свет ,,,
2 миллиона таких пъявок у нас
Ответ дляMarino4ka1
Детей куда?
У них же бронь. Цвет нации, ценные кадры, элита.
Більшість профільного комітету Ради проти обов’язкової мобілізації жінок, - Костенко
Жінки можуть вступити на військову службу за власним бажанням. Ніхто не збирається змушувати їх мобілізовуватися.
Як інформує Цензор.НЕТ, на цьому полковник Служби безпеки України, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко (парламентська фракція ’Голос’) наголосив в інтерв‘ю Укрінформу.
’Міноборони нам пропонувало закріпити обовʼязкову постановку (жінок – ред.) на військовий облік. Це не значить, що жінки мають мобілізовуватися. Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає, що на облік мають ставати тільки жінки з медичною освітою, всі інші – за власним бажанням. Все, питання закрите. Якщо жінка хоче, вона йде у військкомат і мобілізовується. Їй ніхто не забороняє служити. У нас зараз багато жінок служать, виконують обов´язок перед державою, але за власним бажанням. Змушувати їх ніхто не збирається’, – зазначив Костенко.
Він нагадав, що Президент України Володимир Зеленський нещодавно сказав, що не підпише законодавчий акт, який передбачатиме мобілізацію жінок. Також, за його словами, 90% членів Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки проти повернення до цього питання. ’Ми це вже проходили два роки тому. Пам’ятаєте, яка була реакція? Навіщо знову це робити? Я думаю, що це питання зніметься під час напрацювання комплексного плану проведення мобілізації в Україні, і більше ми до нього повертатися не будемо’, – додав секретар оборонного парламентського комітету.
Джерело:
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляdevchenka perchenka
Наша влада нас же і розхитує…
Яка може бути реакція взагалі на весь цей пздц?
Елена - 79• 26 декабря 2023
Ответ дляyulli-1
Бо друкують тільки хайп з тг каналів. Нижче здоровенна тема, там є сам документ (порівняльна таблиця).
Дайте ссылку пожалуйста