Позитивна• 28 декабря 2023
Завагітніти під час війни - чи не страшно ?
Завагітніти під час війни чи не страшно?
З одного боку хочу ще дитину дуже
Але війна - хто знає скільки ще вона буде...
А з іншого боку вже 30
Є такі хто наважився?
З одного боку хочу ще дитину дуже
А з іншого боку вже 30
Є такі хто наважився?
Позитивна
• 28 декабря 2023
Ответ дляКротоТо
Посмотрите вокруг, неужели ни одной беременной не видите?
честно нет(
видела только когда пришла в больницу на УЗИ увидела 2х ...
Обстановщица• 28 декабря 2023
Особисто мені страшно було б, якби незаплановано. А планово - чудово.
Руда ліса• 28 декабря 2023
Залежить від ваших персональних обставин. Якщо є гроші, впевненість що чоловіка не мобілізують, якщо живете в більш менш віддаленому і спокійному регіоні то чому ні?
Квітка папороті• 28 декабря 2023
Це особиста справа кожного.
Я навіть про першу дитину думати не хочу, мені 30.
Але я дітей особливо ніколи і не хотіла, припускала, що за гарних умов колись, можливо, захочу.
Але так як хороші умови в цій країні не світять ще довго, то я скоріш за все вже не буду про таке думати, не хочу, навіть не уявляю собі цього.
Ретельно застерігаюся, але навіть якщо щось би сталося не так і завагітніла - однозначно аборт.
Марфа Українівна• 28 декабря 2023
Мне 38. До войны планировали - не получалось. Делали ЭКО - не получалось. Для меня страшнее было не забеременеть вообще, чем забеременеть в войну. Мы сразу понимали что это долгая песня и времени откладывать у нас нет.
В 30 скорее всего, я бы мыслила конечно иначе….
Сірничок• 28 декабря 2023
Ответ дляПозитивна
честно нет(
У нас у місті щотижня народжується дітей, стільки ж, скільки і до війни.
КротоТо• 28 декабря 2023
Ответ дляПозитивна
честно нет(
Огромное количество беременных, сейчас потеплеет и вы будете из лучше идентифицировать
Треба підробіток• 28 декабря 2023
Ответ дляКротоТо
у мене знайомі через одну. Навіть ті хто довго не хотів.
Мадам Тю-лю-лю• 28 декабря 2023
Саме зараз не думаю, що хтось по здоровому глузді наважиться . Спочатку планують виїзд , серед моїх знайомих здалися вже навіть найбільш стійкі
Позитивна
• 28 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
сейчас у знакомой ситуация
до войны одтягивали
дом ремонт машину и так далее
война начали планировать - год не получалось и узнали что проблемы
теперь вопрос ЭКО ............
до войны одтягивали
дом ремонт машину и так далее
теперь вопрос ЭКО ............
Квітка папороті• 28 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Всі дуже заможні, мабуть?
Бо інакше не розумію за що так з дитиною, в війну..
Неваляшкина• 28 декабря 2023
Не знаю, мне было бы стремно, наверное. Как знакомые в подвале с грудным ребенком неделю сидели под обстрелами - на свечках воду кипятили для смеси и все прочее... Танунах. Хотя у нас в ЗП не боятся - очень много с колясками и старшими детьми гуляют. Только у нас в подъезде две пары с малышами поселились.
Треба підробіток• 28 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
Всі дуже заможні, мабуть?
ні. звичайні пари
Я таке знаю• 28 декабря 2023
Я родила и очень счастлива. Планировать начала в 30 за два года до войны. Первые две беременности к сожалению не закончились родами. Если есть желание и возможность, то почему бы и нет
Квітка папороті• 28 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
ні. звичайні пари
Ну... То їх вибір.
Моя думка - егоїстично і безвідповідально.
Але знову ж таки - це моя особиста думка, не мені судити.
Треба підробіток• 28 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ну... То їх вибір.
чому ви так думаєте?
З родзинкою• 28 декабря 2023
мне 36. если бы я забеременела бы - была бы рада. даже сейчас.
но...увы.
А я з косою• 28 декабря 2023
Мы позавчера ездили с друзьями, из роддома забирали Молодого человека 3 дней от роду и его счастливую маму, подруга родила второго малыша. Какое это счастье.
Вокруг достаточно беременных, обратите внимание, просто зимой в куртках не видно. У меня вокруг четверо, самые знакомые, даже шапочно.
Ацетилсалициловая кислота• 28 декабря 2023
Завагітніла в лютому 22. В перших числах березня дізналась про вагітність. Вона була довгоочікувана. Дитині вже більше року.
Наважитись на вагітність після початку війни мабуть було б важко, але вагітних дуже багато навкруги.
Христя в тiстi• 28 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
В итоге получилось?
Протру пилюку• 28 декабря 2023
ви так пишете про вже 30, типу це вже 40
багато про 1 дитину думають після 30 тільки
а тут драма про ’вже 30...’
Марфа Українівна• 28 декабря 2023
Ответ дляПозитивна
сейчас у знакомой ситуация
до войны одтягивали
дом ремонт машину и так далее
теперь вопрос ЭКО ............
до войны одтягивали
дом ремонт машину и так далее
теперь вопрос ЭКО ............
Да, порой это не так просто. Мы начали планировать лет в 30-32 и вот получилось только сейчас. Жаль, что и эко не панацея. А сколько денег надо на него…..С другой стороны - дешеветь не будет…
Відповів всім• 28 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
Це особиста справа кожного.
Не думали виїхати?
Угадайс• 28 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ну... То їх вибір.
А з вже готовими дітьми що робити?
Квітка папороті• 28 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
чому ви так думаєте?
Тому що наражати дитину на таку страшну небезпеку, на таке життя- життя в війні, просто тому що ’ хочу дитинку’ - це якось...
А ту дитинку хтось питає, чи хоче вона так жити? Лякатися вибухів, бачити в новинах кожен день про смерті, можливо, навіть втратити близьких через війну.
Не мати ні стабільності, ні підтримки держави, рівень освіти зараз - дно, бо одні віддалені , та по підвалам ховаються.
Хорошого що?
Інша справа, коли вже виїхали, або точно є можливість виїхати при найменшому погіршенні ситуації.
Хорошого що?
Квітка папороті• 28 декабря 2023
Ответ дляВідповів всім
Не думали виїхати?
Чоловік не виїздний, я скоріш за все скоро буду теж.