Підкажіть чому при нормальному гемоглобіні 135 г/л (120-156) можуть виникнути відхилення у таких показниках: середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах 362 г/л (315-360) та Низька щільність гемоглобіну
0.4 % (1.2-16.9) і наскільки це критично. Дякую !
Чесно брешу• 28 декабря 2023
А что за проблема? У ребёнка тоже эти показатели были не ок, а сдали мочу - и там бактериалка
Ответ дляЧесно брешу
В рамках підготовки до вагітності після викидню проходжу обстеження. Феритин невисокий (30), хоча їм багато мʼяса і риби
Консультація з гінекологом запланована на наступний тиждень. Там дізнаюся як поправити ситуацію
Чесно брешу• 28 декабря 2023
Ответ дляТетяна3007
О, тогда это не наша ситуация) лёгкой беременности!