КондуктЕр тролейбуса• 29 декабря 2023

Как вкусно запечь гуся???

Гусь большой) Какой маринад сделать?Сколько готовить? Подскажите пожалуйста.
Ліньки гуглить• 29 декабря 2023
Нафиг вам этот гусь, если я не приду?

Смайлик• 29 декабря 2023
яблук в сраку напхать

а гуся в рукаві запекти
Амбасадор щастя• 29 декабря 2023
Важливо щоб гуска була молода
Непонятно• 29 декабря 2023
соль, перец, немного соевого соуса и лимон натереть и пусть постоит. Очень люблю яблоки в утке, напихаю в нее, зашиваю. ставлю раз на 52 минуты, потом еще раз на 30 минут, потом еще яблоки (очень люблю) и еще на 30 минут, все.
у меня свекровь держит уток, в чем бы я ее не мариновала, чем проще тем лучше.
ДваДваВісім• 29 декабря 2023
Гуся вимити, висушити, натерти сумішшю солі, спецій і часнику, всередину або кислі яблука шматками, або апельсини, або сухофрукти з парою ложок панірувальних сухарів. Залишити маринуватись годин на 8-12.
Запікати з розрахунку 45 хв на 1 кг гуся. Я запікаю в гусятниці під фольгою, в рукаві він варений і без скоринки, не подобається.
Арина85• 29 декабря 2023
на 12 годин занурити в розсол ( 1 з гіркою столова ложка солі на літр води+ сік 1-2 апельсинів і самі апельсини туди, + лавровий лист, горошок, інші спеції за бажанням)
Потім обтерти, всередину яблука, або апельсин шматочками, зверху соєвий соус+мед+ папріка. Завернути гарно у пергамент, потім у фольгу, запікати на 190-200 градусах стільки годин скільки вага гуся ( якщо 5 кг, то 5 годин).
за пів години відкрити фольгу та пергамент і пару разів ще змастити сумішшю мед+соєвий соус+ папріка, щоб була гарно скоринка, або просто поливати жиром що натопится кожні 5 хвилин.
Свій варік• 29 декабря 2023
Сіль/перець, приправа каррі ніжний або гострий. Намазати всього і зсередини теж. Витримати десь 6-12 годин. Всередину півзварений рис (краще пропарений, щоб не злипся) і жменьку чорнослива кисленького. Можна тушену капусту кислу і чорнослив. Засунути в рукав, влити півстакана води і в духовку на 180 ° на 2-3 години залежно від ваги і ’дорослості’. Готовність - це коли м´ясо м´яке на дотик - через рушник натиснути пальцем.

ПлакалаВАвто• 29 декабря 2023
Перша і головна порада, який би маринад не обрали на добу замочити в сольовому розчині 50 грам солі на 1 літр води, лаврушка і перець горошок. Вода з під крану не кип´ячена. Можна і на 2 доби за необхідності. М´ясо візьме солі скільки йому треба. Потім дістаєте з розчину за пару годин до запікання, обтираєте до сухості і маринадом натираєте, але вже без солі. Я в мисочці змішую оливкову олію, трохи меду, часник ,ібирь тертий (можна без) або цедра апельсину, спеції смачні для птиці. Гарно втираю, роблю масаж цим розчином. Всередину яблука і апельсини можна. І на 2 год лишаю. Спочатку в дуже нарячу духовку на хвилин 15, Потім на 170 градусів убавляю і на 2 год. Вкінці відкриваю кришку чи розрізаю рукав і ще даю підрум´яниця.
Доречі, сольовий розчин для будь якого м´яса підходить яке цілим кускрм печеться курка, качка, рулька, антрикот і тд
Хай вдається
Майструю крила• 29 декабря 2023
А ще, додатково можна маринадом гуся обколоти. Є спеціальні шприці для цього, але моя свекруха завжди використовувала звичайний на 5 мл. Просто проколювати шкірку в різних місцях та вводити по парі мл. перед запіканням.
ПлакалаВАвто• 29 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
Я так обколювала апельсиновим соком