Margo-01a6• 30 декабря 2023

Фейк про те що не пускають на кордоні?

Ось силка на відео з кордону...
Фейк?
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляАня+Федя=Данил
Ваш чоловік і син де?
В Америці. Там де він і народився.

Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Так да... А министр обороны у нас по национальности кто? А чего стоит установка меноры в Киеве, на Майдане Незалежности? Больше 17 млн. Гривен, кстати...
а вы, народ, не забывайте донатить!!!!!!
Sanam• 30 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Які рішення Ще важчі по вашому? Жіночий облік?
А хтось сумнівається, що він буде?
Ще до війни хотіли його прийняти і як казали: да просто так, на всякий випадок, яка там війна... ви шо! нє нє нє
Змінили перелік професій, відклали, але відіграти все назад можна за 5 хвилин.
Форму жіночу шиють, бронежилети, кажуть, теж розробляють. Все йде по встановленому раніше плану. Той Ізраіль постійно згадують) В новому проекті закону жінки фігурують...
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Помилялись два роки. Я б багатодітних в першу чергу на війну відправляла. У них сміливості і рішучості хоч відбавляй. Як і тестостерону
:)
’Помилятися’ протягом двох років всіма без винятку органами влади, що причетні до виїзду чоловіків за кордон? Ну-ну... Ви поцікавтеся яким саме законодавчим актом передбачено форму того запису у військово-обліковому документі багатодітного? Тут і на Порадницю не ходи - у військкоматі не будуть знати що писати в таких випадках, бо якщо то передбачено законом, то в законі прописується як саме має виглядати той запис і хто його робить. А у нас нема такого. Зараз у людей вимагають із серії ’піди туди, не знаю куди, принеси те, не знаю що’. Спробуйте знайти закріплено законодавчо хто відповідальний за той припис, яке його формулювання, на який термін видається, в який строк оформлюється. Чекаємо вас з відповідями.
автор Margo-01a6 • 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Та и у вас тоже вижу активности много, может поможете ВСУ???? Мест много, присоединяйтесь
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
:)
Та мене ця бюрократія не цікавить. Або всі мають право виїздити або ніхто. Це справедливо.
Адвокат Пономаренко• 30 декабря 2023
Якщо влада вирішила змінити перелік документів та віїзду, то влада, яка поважає закон і права своїх громадян - спершу змінює закон, а потім вже вимагає додаткових документів від громадян. Хто пише - що те, що робиться на кордоні зараз це правильно... я з ваш в шоці.
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
Я помагаю зсу. А ви приєднуйтесь, вам більше треба ніж мені.
автор Margo-01a6 • 30 декабря 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Тут как никогда с вами согласна

sky-labs• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
Нина____• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Интересное альтернативное мнение))
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
sky-labs• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
Я могу сменить только свой ник, к вашему у меня доступа нет
liss• 30 декабря 2023
Ответ дляSmyrfeta-33
Удалено администрацией...
Слышала .. да тварье замяли тему рты закрыли всем . Просто руки опускаются от беспредела. Меня просят по старой памяти поволонтерить , нет .
Shaan• 30 декабря 2023
О, вот народ в группе Рава Руська пишет, что им сказали чекайте 14.00, все будет известно. На вопросы, что же будет и почему до 14.00 не пускают, ответили: все побачите о 14.00.
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
А що змінилося? Так і було. Просто зараз відновили справедливість і нікого не випускають.
Відновити справедливість- почати випускати всіх! Без обмеження!
Хто захотів лишитися- лишився би!
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Так да... И потом ещё расскажут нам всем, как мы, дружным шагом, движемся в ЕС и НАТО...
Якщо ЄС і НАТО це щось на кшталт Північної Кореї, то так, йдемо((
СhanelKa• 30 декабря 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Тільки що звонив знайомий
Все правда, сьогодні не поїде взагалі
Не пропускають багатодітних
Без нового штампу з ТЦК про те, що тимчасово знятий з обліку
В нього квиток був на сьогодні
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Правильно и в военкомате резко все станут пригодными или снова таки за взятку ,порешают все вопросы . Круговорот коррупции
Бабло рулить((

Реверанс• 30 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
Не, Єжевічка в темі писала що вона співробітник прикордонної служби, і казала що фейк, нічого на кордонах не відбуваеться
Серйозно?
Прокоментуйте оцю новину
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Нашу країну давно продали, от господарі тепер і позбавляються зайвого баласту у вигляді населення.
Реверанс• 30 декабря 2023
Ответ дляAleksakievua
Удалено администрацией...
до 2019 була вільною,потім банда Коломойського прийшла до влади
Baлeнтинka• 30 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
Мне интересно что скажут те кого я упомянула в стар посте....они яро в соседней теме кричали что это фейк, в группах пишут боты и тд....
И все кто думает иначе, все матрешки.
Ollka• 30 декабря 2023
Ответ дляBlossom__
Так как проходят комиссии в военкомате? Моего мужчину с улицы забрали в военкомат силой (а он 194 рост и 100 кг), просто запихнули в машину. И провели ему медкомиссию за 15 мин в одном кабинете. И эта история не единична.
Не отрицаю, что такое бывает, но ради объективности напишу, что и наоборот бывает
Моего родного дядю (ему 50 лет) вызвали в военкомат на медкомиссию. Он ее неделю проходил - и проктолога, и гастроскопию делали. Нашли проблему со слухом, о которой он не знал - одно ухо слышит 10%. Плюс геморрой и ещр пару болячек нашли. Дали справку, что негоден и отправили домой.
Он хотел на фронт. Ещё в начале войны добровольцем записался.

Брат в том же военкомате тоже около двух недель проходил комиссию. Это Черниговская обл. Брату 46 лет. Его признали годным. Но он и был здоровым. Сейчас после ранения дома.

Муж подруги в Житомирской области проходил медкомиссию. Тоже около двух недель. Проблемы были небольшие, но признали годным. Отправили домой на лечение. Уже больше года не трогают.

Видимо это зависит и от самого военкомата. Или от комиссии. Не знаю.
Asasasasa• 30 декабря 2023
Ответ дляVeronika83
Упс…
Ахахах спалилась крыса😂
Piracanta• 30 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Тільки що звонив знайомий
Все правда, сьогодні не поїде взагалі
Не пропускають багатодітних
В нього квиток був на сьогодні
Як багатодітні можуть бути зняті з обліку? У них діти ніколи не стануть дорослими? Може це тимчасова відстрочка?
Ollka• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
Ви читали, скільки часу це займає?
Люди, які їдуть за кордон, зазвичай знають, що його проходження можу зайняти і 10 годин. І люди зазвичай на це розраховують. Лише піших перехід був швидким.
Сьогодні племінниця зранку виїхала автобусом. Вона розуміла, що стояти можна довго - підготувалась. Так це людина перший раз їде. І то про це знає.
Адвокат Пономаренко• 30 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Тільки що звонив знайомий
Все правда, сьогодні не поїде взагалі
Не пропускають багатодітних
В нього квиток був на сьогодні
А штампів практично ніхто не ставить в ТЦК...
СhanelKa• 30 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
То тимчасово і я написала
Ollka• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
так это такое свинство по отношению к своему же народу, просто за гранью!!! Люди потеряли кучу денег. Если на машине - на тот же бензин, проехать через всю страну, например, а потом еще надо назад. Те, кто на поезда, на автобусы - деньги за билет, их наша власти не вернет.
Знаєте, коли мого сина на польському кордоні зняли з потяга (в 17 їхав сам), бо я послухала порад і не підготувалась як слід, не взяла ’зайві папірці’, які б допомогли пройти без питань - мене в останню чергу хвилювали витрачені кошти. Я шукала способи забрати сина звідти. Хоча по грошах влетіла нормально так. Тоді я про це не думала.