Ось силка на відео з кордону...
Фейк?
Ответ дляВеточка сакуры67
Т е сначала дали возможность всем купить справки и смыться , а решили наказать тех, кто остался? Нас е...т а мы крепчаем. Решили заменить на нуле инвалидами? Здоровым то дали время уехать
вот именно!!! Не с коррупцией бороться, а с людьми! Натуральный геноцид СВОЕГО ЖЕ народа
Flower Girl23• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Ви ніколи не задумувалися, що одні і ті ж лікарі працюють і в рвк, і в цивільних лікарнях) І якщо лікар дав групу через цивільну комісію, то у рвк він же не напише сам на себе ’я лох’.
Інша справа, що можуть взагалі заборонити давати ті групи, і людина без руки чи ноги буде ’придатною’, ось де біда.
Ну конечно... Рука или нога же может отрасти со временем - почему нет?(((
Flower Girl23• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
нет, конечно. Они ж не идиоты. Ждут, пока люди успокоятся и смирятся. Потом скажут про важки ришення. Как всегда.
Так да... И потом ещё расскажут нам всем, как мы, дружным шагом, движемся в ЕС и НАТО...
Korsika999• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Ну какого своего народа? Посмотрите на тех кто в Раде сидит. Там нет украинцев. Даже те кто прикрываются украинскими фамилиями, на самом деле всякие войсманы и кацы.
Ответ дляShaan
так это такое свинство по отношению к своему же народу, просто за гранью!!! Люди потеряли кучу денег. Если на машине - на тот же бензин, проехать через всю страну, например, а потом еще надо назад. Те, кто на поезда, на автобусы - деньги за билет, их наша власти не вернет.
К ’своему же народу’? Ви думаєте, що ми для них ’свої’?
Lady luck21• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
Так звісно, не прості інваліди (студенти закордонних вузів) виїжджали з валізами валюти в перші дні/місяці війни. От і дали їм можливість виїхати, а потім прикрили лавочку.
Для таких лавочка никогда не прикрыта, они и сейчас катаются спокойно
Ответ дляІзраїль терористи
А що змінилося? Так і було. Просто зараз відновили справедливість і нікого не випускають.
Тобто, протягом майже 2 років всі працівники ДПСУ були ’несправедливими’ і незаконно випускали чоловіків за кордон, а вчора після 20:00 години масово ’прозріли’ і почали належно виконувати посадові обов´язки?
Ви усвідомлюєте рівень маячні?
Якщо посадова особа протягом двох років випускала людей за кордон незаконно, без необхідних документів - така людина має бути звільнена як некомпетентна. Аналогічно має бути звільнено її керівника, який за два роки так і не зрозумів,що його підлеглий - повний профан. Таким чином, вся ДПСУ має бути звільнена як профнепридатна?
Чи все ж таки вони чинили згідно закону, до вчорашнього дня 20:00?
Ви усвідомлюєте рівень маячні?
Allka- skakalka• 30 декабря 2023
Ответ дляmanri
в нас проц 50 куплені інвалідності , а тепер щоб іі доказати ту інвалідність треба пройти комісію у військоматі
Правильно и в военкомате резко все станут пригодными или снова таки за взятку ,порешают все вопросы . Круговорот коррупции
Ответ дляPole
Вони вже були студентами чи швидко стали
Вивозили бабло батьків, і то батьки їх ( чи ближні ) ті закони писали під себе
Коли, вступили прості діти, то лавочку прикрили швидко
Прості- це розумні діти чи діти тих батьків, які могли відкласти на платне навчання дітей
До речі, тоді цікаво було
Спочатку перестали випускати їх, а підписаний закон опублікований був пізніше
До речі, тоді цікаво було
Krasivaja_ja• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Які рішення Ще важчі по вашому? Жіночий облік?
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Ви усвідомлюєте рівень маячні?
Так. Треба було заборонити виїзд всім або всіх випускати .
Атмін ГанТон• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
’так’ що саме? ДПСУ масово ’помилялася’ два роки, чи від учора незаконні вимоги?
Помилялись два роки. Я б багатодітних в першу чергу на війну відправляла. У них сміливості і рішучості хоч відбавляй. Як і тестостерону
Аня+Федя=Данил• 30 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Ваш чоловік і син де?
Flower Girl23• 30 декабря 2023
Ответ дляKorsika999
Так да... А министр обороны у нас по национальности кто? А чего стоит установка меноры в Киеве, на Майдане Незалежности? Больше 17 млн. Гривен, кстати...