Пополняю_Карму• 02 января 2024

Сколько стран вы посетили?

Любите ездить в путешествие заграницу?
Я была только в трех...печально мало.
Деловитая• 03 января 2024
Mrs.Sexuality• 03 января 2024
Украина 🇺🇦, Турция 🇹🇷, Египет 🇪🇬, Польша 🇵🇱, Молдова 🇲🇩, Румыния 🇷🇴, Сербия 🇷🇸, Черногория 🇲🇪, Хорватия 🇭🇷, Албания 🇦🇱, Босния 🇧🇦, Греция 🇬🇷, Италия 🇮🇹, Словения 🇸🇮, Франция 🇫🇷, Испания 🇪🇸, Португалия 🇵🇹, Германия 🇩🇪 , Австрия 🇦🇹, Чехия 🇨🇿
Mrs.Sexuality• 03 января 2024
Наверняка что-то забыла )
А , еще Индия и Тайланд
Лепешечка• 03 января 2024
Много, люблю путешествовать, не представляю свою жизнь без поездок, вот только корона и война усложнили жизнь... Мне важно после поездки вернуться домой... Сейчас уезжаю, и сердце сжимается, страшно, что некуда будет вернуться... Поэтому езжу меньше, чем до войны...
муха в кедах• 03 января 2024
Колись намагалась порахувати. Більше 30 вийшло
Тро Нью-Йорку• 03 января 2024
Багато, не рахувала… по материкам тільки в Австралії не була.
Бешене сарі• 03 января 2024
кажется 11, если ничего не забыла
Попразендовна• 03 января 2024
Такие комменты интересные. С учетом того что на начало 22 года, больше 70% украинцев даже не имели загранпаспорт в принципе или имели просроченные документы давно
БлинчикБезСметанки• 03 января 2024
Ответ дляАлесс
Стыдно признаться кому? Женам айтишников?😆
айтишницам
Ядвига Юсьлегко• 03 января 2024
автор Пополняю_Карму • 03 января 2024
Ответ дляПопразендовна
И что?
Грушки-яблочки• 03 января 2024
Ответ дляПопразендовна
У меня до войны все поездки. В войну выехала в одну новую страну, в которой не бывала ранее.
Чорт і Шо• 03 января 2024
Ответ дляПопразендовна
Ті, в кого велика кількість країн подорожували також і задовго до початку великої війни
Хтось квартири купує, хтось ремонти робить, хтось 15тий айфон купує. А хтось просто любить мандрувати
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Була лише в Україні, їздили на Арабатську стрілку. Чорного моря не бачила.
І я така ж , за кордоном не була, чорного моря не бачила
Чорт і Шо• 03 января 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У вас просто інші пріоритети.
І це не погано - це просто ваші інтереси в житті
Хотіли б побачити - все б для цього зробили.
ПесиКот• 03 января 2024
Ответ дляПопразендовна
в мене до війни всі близькі родичи (крім бабусь-дідусів) були за кордоном. ніхто не айтішник
Дуняша• 03 января 2024
16краін , але турція-єгипет раз по 7-8, в Італії та Угорщині теж по 2 рази . В Італію ще б 10 раз поїхала дуже люблю. Також сподобалась Англія ( і швейцарія), але то було ще до брекзіту дуже давно
Гірчинка• 03 января 2024
20-25, вже і рахувати перестала. Але цікавість не зникла.
Заюшка_хозяюшка• 03 января 2024
Люблю ездить, но за границу)))
Звоночек• 03 января 2024
одну. і то під час війни вже.
хочеться ще...цікаво це)
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
а зачем эти значки после названия стран?
Астоновитесь!• 03 января 2024
До війни жодної. Після початку війни, 5
mamaМия• 03 января 2024
18 + 2 недокраїни
Все до війни, після війни повторення деяких країн і повернення в саму найріднішу країну))
Асталависта бэйби• 03 января 2024
7 країн. Мало.
Мрія відвідати хоча б 20
Бубль Гум)• 03 января 2024
У 10.
(ті, що транзитом проїжджала не рахую).
і всі, крім Єгипту - в Європі :( хотіла б кудись на інший материк..
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Польща, Італія , Хорватія, Кіпр. Італія тричі , в Хорватію теж третій підряд рік тому , що там найменше шансів зустріти москалів , так поїхала б в Іспанію.
Де відпочиваєте в Хорватії і коли краще їхати, щоб не було спеки і багато людей? Я дивилася Брелу, але дорого, хоч на фото готель виглядає навіть несучасно.
Я-ваш шанс• 03 января 2024
8 країн ...люблю подорожувати! Взагалі мріяла жити потроху всюди і налаштувати роботу віддалено, але клята війна .Хоча потрохи вдалося менше працювати але і менший дохід...
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Була в 10 країнах і ще купа країн і міст, у яких хочу побувати. Подорожі роблять мене щасливою, а життя наповнюють позитивними емоціями
Ви їздите самостійно?
БЦАшка• 03 января 2024
14, мені мало
Надя М• 03 января 2024
5 - та таке шось ці подорожі, мені не завжди заходить . Є свої плюси, свої мінуси