Пополняю_Карму• 02 января 2024

Сколько стран вы посетили?

Любите ездить в путешествие заграницу?
Я была только в трех...печально мало.
Губка Боб• 03 января 2024
Жинси на дитину• 03 января 2024
Була в росії років 20 назад, в білорусії років 7 назад
Єгипет, Туреччина, Польща, Кіпр, Італія, Латвія, Іспанія
Проїздом Литва, Угорщина, Словаччина
Mrs.Sexuality• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
а зачем эти значки после названия стран?
Из закладок скопировала ) у меня просто так они были в закладах 😂
Папина дочка• 03 января 2024
очень мало, в 6 ((((. Привязаны были к работе. А летом, в основном, выбирали море поближе, без дальних перелетов. Несколько раз думали с мужем просто машиной поехать по всей Европе - страны посмотреть, но как-то откладывали и откладывали
Анонім Перший• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
А мне понравилось!
Папина дочка• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
Хотела написать ни одной. Но в школе на экскурсию в Минск ездили и с родителями в Белгород пару раз. А так, у меня проблемы со здоровьем (ноги болят) и муж трудоголик, так что не до путешествий.
оу, а я про рашку-белорашку даже и не подумала, что их тоже нужно считать
Если добавить их и Молдову, тогда у меня уже не так грустно выходит ))))
Мелочунь• 03 января 2024
Параша, Болгария, Польша, Чехия, Германия, Франция, Люксембург, ОАЭ, Турция.
Blacky_Mik• 03 января 2024
36, з них дві (Боснія і Абу-Дабі) проїздом.
Marynavladi• 03 января 2024
КАПСЛОЧНИЦА• 03 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Де відпочиваєте в Хорватії і коли краще їхати, щоб не було спеки і багато людей? Я дивилася Брелу, але дорого, хоч на фото готель виглядає навіть несучасно.
Ми були в різних місцях, в Брелі також, але не готель а апартаменти в верхній частині Брели, щось 85€ на 2+2, але тераса з виглядом на море і з іншої сторони гори, 50метрів до пляжу.В ьій частині Хорватії найбільш пейзажна природа, більш дешевше житло буде поруч в Макарська ( там більше людей але і місто активніше ), Башка води - це автобусом з аеропорту , здається хвилин 45, міста поруч один з одним .Оміш одразу за аеропортом і містом Спліт, хвилин 20 максимум , але там , здається, річка впадає в море , тому вода ніби чуть холодніше.
В минулому році з середини липня страшенно спека була всюди, в тім і в Хорватії каміння сильно було нагріте. Загалом мені подобається вода прям дуже тепла , як парне молочко, то така десь з середини липня але відповідно і справді більше. До середини липня, вода тепла, +22+24 максимум мабуть. В червні більше для любителів не геть теплої води , все ж це адріатика . В кінці серпня, початок вересня бархатний сезон і у вересні ціни дешевше. Я завжди їжджу з сином в липні , щоб не шкваритись в спеку у квартирі , ну і в нього канікули . Раджу підшукати собі житло на айрнбі чи букінг, обов´язково з відгуками людей, щоб розуміти яка дорога до пляжу . Готелі напевно значно дорожче , і зазвичай на пляжах біля готелю відповідно багато людей . Я у Варшаві живу , звідти літаки напряму . Зараз наприклад є пропозиції на літо від LOT по 330злотих в одну сторону (×9,80=3300грг приблизно), але в них в ручну поклажу безкоштовно входить мала валіза , в рейнах і у візз це вже платна і недешева послуга .
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я закордоном самостійно не була, тому розглядаю тури, вони з готелями. Мови я не знаю, тому не уявляю поки що, як в ті апартаменти заселятись. Але не могли б ви скинути, в яких ви жили? Бо пакетні тури з України дорогі дуже. І підкажіть, який заход у воду, одразу глибина починається?
Аня+Федя=Данил• 03 января 2024
Польша,Канада (зажопье),Чехия,Австрия,Словения,Франция,Хорватия,Германия,Италия ,Египет,Турция,росяя
КАПСЛОЧНИЦА• 03 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Захід плавний, там багато з маленькими дірками приїжджають. Ми теж без англ, на крайній випадок гугл перекладач, але так як у вас не пряма дорога і ви перший раз, то мабуть стресовано .
Для самостійного планування подорожі у ФБ є група Travelmama club, там адмін дає уроки і гарно роз´ясненює, вчить плануванню, ну і відгуки по країнах та містах знайдете.
Ми були ось тут в Брелі

https://air.tl/fLCb3qSC

Були ще за Задаром, але там і приблизно не ті краєвиди і природа .
Кусачая Я• 03 января 2024
12 за 10 лет. Но в большинстве уже по 4-5 раз была.
Усміхайлик• 03 января 2024
Ответ дляПес Патрон
Ого вы молодец. Это с командировками или по собственной инициативе?
Командировок были, но совсем немного, штуки 4
Пес Патрон• 03 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ого. Тогда вы круть
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ми були ось тут в Брелі

https://air.tl/fLCb3qSC

Дякую, бо я прочитала, що через два метри вже глибина починається.
Ласую колобками• 03 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Ви їздите самостійно?
Були поїздки і від турагентств, і самостійні
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Можете порадити туроператора?
Я-ваш шанс• 03 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Да, это постоянный драйв и мотивация. Но некоторым людям комфортно дома и только в отпуск куда-то раз в год. Я наоборот деперессую, если засиживаюсь на месте.
О сестра...я правда стільки не встигла поподорожувати- але коли були малі діти і коштів не дуже - то хоча б на днів 3 виривалася на якісь озера, або пікніки, екскурсії! Вареники ліпила з ’Орел и решка’... вже легше ставало!
Я-ваш шанс• 03 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
На Занзібарі були!? - я перед самим повномасштабним збиралася- але роботи було чимало і не вийшло бо починали величенький проєкт! Вирішила після перемоги - спершу куди поїду!
Гл. Амурная• 03 января 2024
Ответ дляМайданщица
А вы попробуйте туда добраться,потом расскажете
Ну я добиралась)) дважды) один из них круиз
Мы добирались уже из штатов, друзья из нескольких разных европейских стран
Никто не заметил никакой сложности))
А вы с таким смешным апломбом пишите, буду то минимум Эверест покорили, а как максимум на Луну слетали, смешно очень
КАПСЛОЧНИЦА• 03 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Та в тих містах , що я перерахувала, приїжджають з маленькими дітками. Додайтесь в ту групу на Фб, там і по пошуку назви країни вам видасть багато інфи по містах , рекомендованих з дітьми , і самі запитати поради зможете.
Кашпо• 03 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А в який ви аеропорт прилітаєте у Хорватії?
Ласую колобками• 03 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Можете порадити туроператора?
Їздила колись з ними. yan_tours в інстаграм
Замріяна• 03 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Дякую
Мелочунь• 04 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Абу-Даби стала страной?
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января 2024
Ответ дляКашпо
Спліт