trickywicky• 03 января 2024

Голодні ігри по -украінськи

В мене одне питання:що вони там курять?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляСоната любви
вам жаль своих детей.
при этом плевать на чужих детей.
с вами все ясно.
чому такий висновок? я проти мобілізації дітей...

Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ага, тут всі гуру перемовин, вони все розрулять.... знають певно як з окупантом знайти спільну мову.... нашо та мобілізація?
Так це ви все знаєте і воювать дуже хочете , але сама не на фронті , то нам і дивно .
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ну ось ви пишете, що для того щоб щось вирішувати, я маю бути одружена.
Повторяю.
Вы не имеете никакого морального права указавыть другому человеку что он должен.
И ни вы , ни ваши дети никому не нужны.
Так вам понятно?
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляPmB
В ваших хлопцев это в мужа соседки?
А вы во всем этом где?
в ЗСУ
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так 27 років це також чиїсь діти
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ну от дивіться, по вашій логіці - або війна і я йду на фронт, а діти в дитбудинок. Або здаємо територію і діти зі мною виїзджають. Як думаєте, номальна мама який варінат обере? Віддасть в дитбудинок?
Что вам важнее, дети или территория?
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
в ЗСУ
Удалено администрацией...
SmileyFace• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Вам сколько лет? Прочитала ваши ответы в этой теме и в шоке от вас, и от ваших рассуждений.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
в ЗСУ
Тю , то одразу би нам фото з окопу показали і ми б похвалили . Чого переховувались ?

PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
А я например совсем не против мобилищации ваших детей. А шо, из научат.
Он арабы с малолетства воюют.
Соната любви• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
детей в детдом и на фронт.
вы же агитируете воевать.
тут и выбирать нечего. просто следуете своему совету.
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
ну я і не говорю, що всі жінки мають дітей здати і йти на фронт. Я говорю про чолоівків, і своїх і ваших. Про навчання їх, про створення потужної навченої армії. ЯКий ще вихід з таким сусідом?
Чоловіки - это тоже чьи-то дети, отцы, братья, мужья. Каждой важнее свой муж, чем дети какой-то перепуганной женщины. Наши мужчины не пойдут, не мотивируете вы их )
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Он арабы с малолетства воюют.
Вона нас троллить , а сама вже в окопі , от жеж !
PmB• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Думаете угги нацепила и в окоп.?
А мы??
Ниблагадарныееее.
Таааняяяпраааастиииииии
Соната любви• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
прикро що у нас стільки ждунів руського міра ((
ну раз вы до сих пор не на фронте, то вы и есть ждун руського мира.
иначе уже бы давно стояли на защите страны.
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
Ні, вона пише , що ви чужих чоловіків і синів відправляєте воювать . А свого ні чоловіка , ні сина , не відправили , але воювать дуже хочете , то по логіці йдете воювать , якщо так кортить .
ну як я можу когось відправити воювати? це в моїх силах? більше того, я прекрасно розумію що від таких людей користі не буде, може навіть шкода. Я просто висловлюю свою думку. Якщо б чоловіки були навчені, у них би і впевненість була в своїх силах, і не боялися б. а так.... маємо те що маємо... але я не вірю в домовленості з путіним. це не завершить війну
PmB• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Шоб була думка потрібно думать.

Но увы и ах эта песТня снова не про вас.
А может угги жмут ?

Соната любви• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
вчитися, мобілізувати чоловіків, обучити їх, підготувати, вибити зрою і дати відсіч. Але так, щоб через 5 років не полізли знову.
для начала выйдите замуж, отдайте своего мужа на обучение и мобилизацию.
если у вас есть дети, они тоже пусть обучаются и со временем мобилизуются.
а пока будете искать мужа и пока ваши дети достигнут 18 летия, то вы своим примером показываете.
как нужно обучаться, мобилизоваться, выбивать оружие и воевать.
Jhenya_Sh• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Как ученость поможет от прямого попадания артиллерии? А ранения, инвалидность, заброшенность государством и окружающими?
Нашим мужчинам эта великая честь - служить - не нужна

tettiana• 04 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
та я знаю що не підуть, і таких дуже багато (
Соната любви• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
для каждой мамы мужчина остается ребенком в любом возрасте.
и 19 летние, которые сейчас на войне, и 25 летние, и 30 летние- это все дети для их матерей.
и любая мама хочет видеть своего ребенка живым и здоровым.
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Так влада вже сказала , немає добровольців, взагалі .то який вихід ?
lisulya• 04 января 2024
Ответ дляKittu2008
Интересно можно ли подкрутить, чтобы на депутатов выпало? ))
Вопрос к айтишникам ))
Нельзя. Там будет стоять неодимовый магнит
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Ну и правильно. ’Первый же снайпер их убьет’ (с)
поділіться, яке у вас бачення, як виграти і не здати територію русні? чи українцям це не під силу все таки? що плануєте робити у разі програшу?
Mangoskin• 04 января 2024
У мене є пропозиція !
Робимо петицію і всі хто хоче воювать її підписують , там одразу є данні , хто підписав , їм повістки і на навчання !
От тоді і буде ясно , хто реально готовий воювать !
tettiana• 04 января 2024
Ответ дляMangoskin
це ваші мрії?
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
Дипломатія , вона має працювати .
Домовитись з заходом , щоб перекрили раші газ та нафту і вони самі відповзуть!
lisulya• 04 января 2024
Я предлагаю мобилизовать по посылу ’Воевать должны все и до победного’. Кто написал - его/ее и всех родственников на завтра на комиссию. И на послезавтра на учебу либо фронт.
Это будет честно. Один мотивированный стоит десятерых немотивированных (сцикунов, прячущихся за юбками т.д.)
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляPmB
Думаете угги нацепила и в окоп.?
А мы??
Ниблагадарныееее.
Таааняяяпраааастиииииии
Ага)
Mangoskin• 04 января 2024
Ответ дляtettiana
це ваші мрії?
Так , як і ваші - загнать туди чужих чоловіків і дітей !