Бізешка• 04 января 2024

Кулебу вже обсудили?

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна активно працює над гарантуванням подальшої військової підтримки західних країн і не має альтернативи у випадку, якщо вона припиниться.

Про це він сказав в інтерв’ю кореспондентці CNN Кріштін Аманпур, повідомляє "Європейська правда".

На питання, яким є в України "план Б" для компенсації нестачі зброї, яку вона не може отримати від західних країн, Кулеба сказав: "У нас немає "плану Б". Ми впевнені в "плані А".

"Україна завжди буде боротися з наявними у неї ресурсами. І як правильно сказав генсек (НАТО. – Ред.), те, що дається Україні, не є благодійністю. Це інвестиція в захист НАТО, а також у захист процвітання американського народу"
автор Бізешка • 04 января 2024
Ответ дляViktoria_St
А сейчас кто воюет? Кого схватят и нет денег откупиться
Впринципі, так і є
LudaSHS• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
так ніби вже відпустили, мельком бачила інформацію
Відкупився, віз готівку і каміння. І це наш квітник сбу.
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляViktoria_St
Безмозглая отжигает
ну, ’віджигає’ вона явно по сценарію. Дивіться, як розвели лохів по стандартному сценарію квартальщики: закинули максимально драконівський законопроект про мобілізацію, зараз приймуть ту версію, яка вже давно заготовлена і ’мудрий нарід’ буде мироточити, радіючи. Мовляв. добре що не прийняли те, що озвучили
автор Бізешка • 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
А як же 95 квартал і без сценарію
Vlada-Maria• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
А чого дивуватись, Баканов он чогось нікуди не втік, уважаємий чоловік.
spain2406• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Да и эта статья
Чтоб дать. На скане оригинал.
Она вышла 2 января, наши тг каналы куски тянут. Все то же , как уолстрит джернал и неназванные источники.
Все зависит от Конгресса, а по ракетам Атакамс тянул Байден, и затянул. Теперь тупик в конгрессе.
Давайте поменьше риторики. А больше фактов. Факт- оружия нет
liss• 04 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну мы рады за американский народ, что еще нужно сделать доя его процветания?)
Да уже все походу сделали , и хорошую жизнь наших никчемных дипломатов в этой же омерике обеспечили. Кто в Украине то останется .. да никто
LudaSHS• 04 января 2024
Ответ дляspain2406
Если б его не было совсем- фронт бы двигался быстро - рашики б шли десятком км и шли. , и пво б наше молчало.
Оно есть , но нам надо больше и например - дальнобойное, и надо на вчера. Вернее даже надо наши ракеты и дроны на 22 год б уже были.
Лучше на 2014 г.
Это не риторика?
Надо было закончить проект Сапсан - гром 1-2, Нептун , можно список написать чего надо б.
Можно б Ольху, Богдану в серийное отправить было.
От сша атакамс, от немцев таурус, все надо.
Киев_Елена• 04 января 2024
Ответ дляКузякин
Откуда я знаю? У вас есть альтернатива западному оружию?
Производить свое, а не попрошайничать
Viktoria_St• 04 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
Производить свое, а не попрошайничать
Сказали же что производить не будут бо рашка разбомбит. Кстати, КБ Луч таки разбомбила.
LudaSHS• 04 января 2024
Ответ дляViktoria_St
Англия делала под землей.
Второе - просят, чтоб нам дали станки и цикл- и мы делали в Болгарии - Румынии. Грубо говоря на 1 мл дол мы можем больше сделать сами, чем в Сша, с их дорогой рабочей силой, их налогами, их логистикой - доставкой, мы сделали больше/ дешевле и ближе к фронту.
Но нам пока не дают, кроме как ремонтные заводы западной техники. (
Мимо_шла• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Тому що це все більше наші тягають, змі, тг, блогери. Внутрішня війна і розкол..🤷‍♀️ вибиття необхідних емоцій.?

Як тихо - вилізе безугла, квартальна95 циськаста , чи зараз якась дурепа невістка пупа з оборонпрому, що про сперму- члени на всю Країну триндить , якась Соня.
Ну Соні тут ще не хватало.всі токсичні, чи тупі, чи то наш нарід такий, що такий контент їсть.
Лента фб то в низкопробному лайні, то в викулубках статей, в продавлюванні наративів.
Куди вони людей ведуть?
Наша беда, что у нас в стране отсутствует институт репутации.
Если бы он был и существовала отмена абсолютно любого за про@бы,то не было бы безуглой,квартала и тд.
Точнее были бы,но не долго и не на таких должностях
LudaSHS• 04 января 2024
Вот статья
К теме диалога выше
https://zn.ua/ukr/WORLD/putin-nakinuv-okom-na-jevr...
Viktoria_St• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Англия делала под землей.
Так они даже то что было не уберегли, нигде спрятали. В первом сообщении в этой теме скрин что КБ Луч был на стадии признания банкротом. Неужели нет старых бункеров никаких, никаких советских заводов что можно было бы реконструировать? Будем брусчаткой отбиваться, ну а чё?
Takamaka• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
судячи з теми, якраз остання речення - це суть, заради якої лилась перед цим у нього водичка. Явно розраховано на певну частину українського суспільства, котре українське хіба лиш по паспорту
Цікава думка, побачимо 🤔
Takamaka• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Плюс да, важели
Оглядываться на Китай, держать рашу как важиль китаю, вдруг пригодится .
Хотели, да, для баланса… чтоб не было полного разворота раши к китаю, и заодно не допустить усиления китая рашей и ее ресурсами, но что-то пошло не так…
Takamaka• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
А хто сказав, що це якраз і не є ціль?
Отож…
Takamaka• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS

Куди вони людей ведуть?
Єдність… ну от приклад: коли сам президент виводить за дужки біженців, коли ставить питання ребром обирати «або біженець, або громадянин», що не відповідає жодним Конституційним засадам, бо влада розуміє (і неодноразово на цьому наголошувала раніше сама), що наші «нові» переселенці до інших країн - то не біженці, а особи, що набули тимчасового прихистку. Я хоч не з «біженців», проте… Якось недалекоглядно, образливо, або дійсно щось планують з «обрубанням кінців» та «закукленням» країни. Наші світами масово більш ніж сторіччя, і ось знову стали ворогами народу, як колись за влади совєтів.
Takamaka• 04 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Думаєте основні завдання цей поки що законопроект не втілить?
Бо ось іще від Безуглої:
«Готуємо до другого читання законопроєкт № 10062 про військові реєстри, сертифікат захисника та автоматичне отримання УБД. Поточний стан опрацювання:

1_Реєстр військовозобовʼязаних

- розширення переліку відомостей реєстру (персональні та службові дані);
- удосконалення міжвідомчої взаємодії (в т.ч. інформаційної);
- електронний кабінет призовника (сертифікат захисника + послуги);
- електронний кабінет підприємства (ведення персонально-первинного та персонального обліку);
- електронний кабінет ЦНАП (надання адмін. послуг).

2_УБД

- електронна взаємодія між реєстрами;
- електронна заява для отримання статусу УБД (статусу особи з інвалідністю, статусу члена сімʼї загиблого Захисника);
- автоматичне надання статусу УБД під час дії воєнного стану (відомості із бойового наказу вносяться уповноваженою особою в/ч);
- витяг із реєстру про участь у бойових діях.

3_Реєстр військовослужбовців

- матриця функціонування реєстру військовослужбовців;
- облік військовослужбовців;
- обмін даними між реєстрами;
- створення Державного вебпорталу електронних публічних послуг у сфері нацбезпеки (захист здійснює МОУ).

4_Особливості захисту інформації в ІКС МОУ

- зміни в Закон про оборону України (особливості захисту інформації в ІКС МОУ визначає МОУ);
- аналогічні зміни в Закон про захист інформамції в ІКС та Закон про основні засади забезпечення кібербезпеки в Україні.

5_Хмарні послуги

- обробка інформації, що становить ДТ, в ІКС МОУ може здійснюватися за кордоном (країни НАТО) - на підставі рішення Міністра оборони.
- знімається заборона щодо розміщення у хмарних ресурсах за кордоном службової інформації та державних та єдиних реєстрів.»

Про захист персональних даних вже мовчу, особливо виходячи з того, яка інформація про людину та її членів сімʼї буде у доступі та розпорядженні ТЦК та інших силових. А як щодо того, що жоден закон не зобовʼязує людину мати компʼютер, мобільний телефон, користуватись інтернетом тощо? Але ж вони це пхають все одно.
Дождливая• 04 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Кстати, Балтия активно готовится. Как то попал пост Божены ( русской выехавшей) в фб
Стрельбой мля, а рыцарей в доспехах там не тренируют? Прошлый век, ей-богу. Готовятся...у них повылазило, как закидывают ракетами? и делов-то ту Литву закидать
LudaSHS• 04 января 2024
Мы так обсуждали Ньюсвик и атакамс
А они уже опровергли
Соната любви• 04 января 2024
ну хоть сказал правду, что воюем мы за процветание американского народа и за обеспечение запада военной помощью.

поэтому и призывал кулеба идти воевать с лопатами.
война любой ценой, ради благополучия запада.