Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Да фиг знает, это же со всех утюгов вещают
Норм телефон
Но не настолько, чтобы в кредит покупать или на последние деньги
Хожу как бомж с 11 уже 3 года
Света С Приветом• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
О ! забула ще в тіі посту написати ще одну історію про обвинувачення в брехні від нього. Місяць тому сказав, що я знімаю кошти з його карти і частину собі відкладаю. І що ті гроші мої декретні на телефон - мовляв з ЙОГО карти і що я брехуха, що стверджую інакше. Пиздець як обідно, бо я і сотки не відклала з його грошей!!!!! Тіфльки поповнювала кредитку, з якої тратила на всю родину
А вот надо откладывать. Надо.
Мама Карло• 05 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Нормальный, если врагу его давать)
Вы вообще свои права никогда не отстаиваете?
Это очень помогает в отношениях, мужья быстро вспоминают свое место )))
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМама Карло
А зачем жить с мудаком и его на какое-то там место ставить?
Разводись, подавай на алименты.
Но нет. Сама гола-боса - у віночку. Идти некуда, работать не умеет. Можно и потерпеть. Не идти ж на работу!
Разводись, подавай на алименты.
Зупка_цем• 05 января 2024
По-перше, чоловік у вас - жлобяра
По-друге, можна купити дешевше норм телефон.
По-третє, потихеньку думайте над нянею чи садочком для дитини і виходьте на роботу.
Це тільки початок такого ставлення до вас, на жаль.
Мені ні в чому не відмовляли у декреті, але я підробляла постійно. Але мені подобається заробляти самій і ні від кого не залежати, це дає свободу і впевненість у собі.
Тому робіть висновки і дійте!
Мама Карло• 05 января 2024
Ответ дляПоторописька
Разводись, подавай на алименты.
С мудаком и не нужно ))) а поставить на место мужа, которого занесло - обязательно. Если непрошибаем, тогда выходить из зоны комфорта и разводиться
Но большинство мужиков быстро вспоминает, кто в доме хозяйка )))) главное, не миротворствовать, а жестко ставить на место
Твоя космішна• 05 января 2024
Скільки у вас є своїх грошей? Можливо вистачить на якийсь дешевший варіант ніж айфон?
Сама люблю дуже їх, але в такому випадку купила б той на який вистачає, щоб в нього більше не просити
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМама Карло
Ну что поставит женщина, у которой ничего нет? Даже профессии. Ну выдаст муж ей алименты 2 000 грн и что? Будет сидеть дальше сопли на кулак мотать и говорить: живу со жлобом, он меня унижает, денег не хватает даже на прокладки.
Цель мероприятия? Чтобы 2000 грн было?
И за них ещё судится можно год
Цель мероприятия? Чтобы 2000 грн было?
И за них ещё судится можно год
Весотехник• 05 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Жесть какая, вы в декрете и родили ребенка. Денег своих нет, общение ужас, муж с придурью и жлоб.
Я замужем 15 лет, вот на нг муж подарил последний айфон без вопросов. И я не работаю, и детей у нас нет. Деньги его это наши и мои желания он учитывает всегда.
А ви що? Яку користь приносите?
Гарачий Чокалад• 05 января 2024
Ответ дляВесотехник
А ви що? Яку користь приносите?
А я вам отчет должна давать?
Шальная коклетка• 05 января 2024
Дивно, до маючи такого чоловіка за свої останні гроші ви плануєте купляти телефон. Вважаю що вам потрібно відкладати потихеньку гроші на випадок якщо ви розійдитеся
Весотехник• 05 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А я вам отчет должна давать?
Незручне питання по? Вибачте) Самі вирішуйте) Даєте поради, будучи повністю залежною від чоловіка. Ваш не такий 🫡. Тут більш досвідчені дівчата пишуть що треба мати своє і працювати.
Гарачий Чокалад• 05 января 2024
Ответ дляВесотехник
У меня есть квартира от бабушки, стоит закрыта. Так что пассивный доход мой возможен если захочу, плюс у меня и нычка есть своя на всякий, да и в случае развода я поимею не мало.
Факт в том что автор родила ребенка и сидит без копейки, а муж нормально себя чувствует пои этом. Нафиг такой муж?
И я не даю советы, я высказала автору свое мнение по теме. Где советы вы видите?
Непогодка• 05 января 2024
Не ругаєтесь, чекаєте трошки, а потім під якимсь поводом залишаєте дитину на чоловіка і йдете по справах: перукарня/лікар/магазин/родичі...Телефон свій старий вимикаєте і затримуєтесь там. На роздратування чоловіка після повернення робите розгублені очі: ’Ой, телефон не працює, бо старий, глючить, сам виключається ’.
Ну і так постійно: не було пропущеного, не чула твого дзвінка.
Реанимация• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
це ще тільки поверхня айсберга з усього ставлення. Чому ж ви сумніваєтесь у правдивості. Пишу, бо болить
автор.. на телефон детские деньги ? у вас что-то сломано. голове
Зайканалужайке• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Сколько вам лет? Где работали до декрета? Можно найти выход и заработать как-то. Тем более, если вы уже брали не один раз кредит. Это не вариант конечно, но снять комнату можно, найти няню и выйти на работу. Если это пост не чисто поныть.
Вот сколько я читаю советчицу (12 лет так точно) и все время советуют одно и тоже! Взять няню, снять жилье и жить себе самой.
И я вот думаю...няня для грудничка ну не меньше 25 тысяч (и то это до войны было), снять комнату с комуналкой ну думаю не меньше 5 - это уже 30 (это минимум!!), плюс еще тысяч 15 на жизнь - продукты, проезд, лекарства.
Итого уже 45! Вот мне интересно где вот так выйдя на улицу можно найти работу на 45 тысяч??
Хорошо, если у тебя есть специальность, позволяющая столько зарабатывать, но это есть далеко не у многих...
Лично за себя скажу - я выбрала терпеть пока детки не подрастут, у меня всякое было, но такого чтоб вот прям блокировал карту - такого не было. Но я и подрабатывала в декрете, то есть мне на трусики, косметику, ребенку игрушечки, мелкую одежу хватало
Дама с заначкой• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Конечно с улицы нигде. Поэтому есть ровно два варианта, если нормальная профессия и опыт то выходить на работу, если нет, то ваш вариант - терпеть и подстраиваться. А до беременности каждая сама решает нужно ли на первый вариант работать или сразу иметь в виду второй.
Ситуацию родиться у богатых поддерживающих родителей я во внимание не беру.
Весотехник• 05 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так а ви що?) такий детальний звіт, що отримали після смерті бабусі, що нацупили в працюючого чоловіка, що поімєєтє в випадку розлучення. 😅 Де ваша особиста користь?)
Нервогенератор• 05 января 2024
Бачили очі, автор. Чоловік якийсь неврівноважений мудак.
Терпіть, потім дитину в сад, сама на роботу і помахайте чоловікові ручкою
Бентливуман• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
після народження дитини все стало просто жахливо. до цього ще якось розруювалось
Класика жанру. Як тільки жінка опинилася в залежній ситуації, починається
Байрактара• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ну допустим. Сам пускай бросает вещи в стиралку, сам запускает, сам вешает постиранное белье. САМ. Посуду за собой - сам. Погладить рубашку - САМ. «Супружеский долг» - тоже САМ. Еду готовьте из расчета на себя и ребенка. А он пускай готовит себе сам.
и что будет потом?)) он сильно обеспокоится и завалит автора подарками??
Гарачий Чокалад• 05 января 2024
Ответ дляВесотехник
нацупыла?с каких пор это цупыть стало, мне нужны деньги и я беру их.
а сколько и когда, на что, его не волнует. вот уже какой год всех всё устраивает в нашей семье.
вас смотрю задел мой ответ для автора, раз так долго выписываете мне именно вы, а не она.
Ответ дляЩедрик
Дитину в садок, самій на роботу.
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Як станете на ноги, з´їжджайте. Що тут ще скажеш.
Тут в кожному пості про декрет пишуть, що дитину потрібно заводити, коли у жінки є свої кошти відкладені. Ніхто не любить утриманок, та ще й дитина, мабуть, дратує (крики, безсонні ночі, бруд і т.д.)
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Утриманок... Утриманка ; це панянка в шовках і хутрі на новому мерсі. Ото задовбане без телефону - це таки дружина, мати його дитини.
Байрактара• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
нема, зблокував карту
и вы видите вашу проблему только в том, что не хочет купить вам телефон?
ну пойдите купите себе самый простой... и перестаньте оскорблять его. Зачем в гуано тыкать палкой, если вы все равно не будете от него уходить???
Весотехник• 05 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Цікаво, як це працює) так ви і не написали свою цінність