Сорока-ворона• 07 января 2024

Покажіть ваш новорічно- різдвяний посуд?

На вулиці хуртовина, а так хочеться глянути на красиву сервіровку стола. Звісно, ваші архівні фото.
ОйЙой• 07 января 2024
Ответ дляБавовна
Кімната для посиденьок
Для покарань скоріше
Околовита• 07 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ось, такий цьогоріч
Гарно. Мені подобаються і скатертини новорічні, і подушки, і тарілки, і салатники. А кіт то взагалі ’поза конкуренцією’.
Летчица• 07 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Київська область, південь
Вот и у нас в Днепре похоже начинается. Шелестит за окном по подоконнику, в темноте пока не видно
4мама• 07 января 2024
Ответ дляОколовита
Тернопіль вже засипало. Вчора і вночі дощ падав. До ранку - снігові замети..
Мені також зранку дочку на хореографію везти, хз чи виїдемо звідси. Але поки що на землі снігу нема, лише на деревах і траві трохи припорошено. Ну і хмара мій хуторок накрила, таке щось типу туману. На завтра мінус 16 прогнозують. Не хочу вірити 🤣🤣🤣
Джонсонюк• 07 января 2024
Ответ дляОйЙой
А ще потім цей хлам зберігати десь.
А потім від пилу перетирати, якщо дістається раз на рік.
ОйЙой• 07 января 2024
Ответ для4мама
У нас -9, на ніч - 14 по прогнозу.
4мама• 07 января 2024
Ответ дляДжонсонюк
Можна у шафці посудній зберігати, закритій. Звідки тому пилу братися. Не в Сахарі ж живемо.
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ для4мама
Ви також скотинку першу годуєте? Сидить чекає :)))
Наш перший собі місце за столом обирає :) висне щось телефон, потім завантажу фото.
М´ясце винюхав, прийшлось поділитися, ще в старому році
a.ostroverh• 07 января 2024
Ответ для4мама
Дуже красиві!
Дяка)
a.ostroverh• 07 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ефектні
Дяка)
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ для4мама
У нас з 4.00 ранку, сніговий циклон, мете та мете
4мама• 07 января 2024
Так, до Різдва докопалась, треба галерею чистити знову.
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ дляДжонсонюк
Я ним користуюся взимку, до весни, а потім міняю
Околовита• 07 января 2024
Ответ для4мама
В мене внучок дуже ображався, коли я його котика-хом´ячка-попугайчика так називала. Скотинка або худібка. Бідненький аж плакав з образи.
ЛижТолько• 07 января 2024
На Різдво користувалася таким + макітра для картоплі
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ для4мама
О, у Вас зовсім казково! Де це такі дерев´яні стіни?
Скатертина така красива!
А пес наче мій кіт ,всіх чекає- не дочекається!
4мама• 07 января 2024
На НР дочки мої по феншую закомандували забрати червоний колір, то зелене усе було 🤣🤣🤣
Мали ще бути золоті плейсмати для контрасту між тарілками і сквтертиною, але щось я завтикала з придбанням.
Я взагалі посудний маніяк, довго шукати в галереї просто. А коли з альбому сюди завантажую то чомусь не грузиться.
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ дляЛижТолько
У вас ціла автентика на Різдво
Эскиз бесконечности• 07 января 2024
Моя рождественская посуда
И чашки зимние
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ для4мама
Гарне і незвичне оформлення, цікаві ідеї
4мама• 07 января 2024
Ответ дляОколовита
То я з любов´ю.
Така християнська традиція на Різдво є - скотинку першою погодувати.
Мається на увазі свійська худоба, але в нас що маємо те маємо.
ЛижТолько• 07 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
У вас ціла автентика на Різдво
так, і скатертина бабусина вишита з грубого полотна. На жаль, стіл не фотогафувала : так і страви були всі наші рідненькі))
Люблю пиво• 07 января 2024
Я пользуюсь одной и той же посудой всегда. Но скатерть и салфетки были в новогодней и рождественской тематикой)
Швидкоруч• 07 января 2024
Ответ для4мама
Дуже гарно, як королівський стіл
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ для4мама
Що це у Вас за золотий ранер?
4мама• 07 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Скатертина така красива!
То в нас дача, дерев´яний будинок повністю. Екологічно, красиво, але трохи заморочливо у деяких моментах як при будівництві так і в експлуатації.
Околовита• 07 января 2024
Ответ для4мама
То я з любов´ю.
Так і я з любов´ю. В дитини чогось асоціація з чимось поганим виникала. ’Бабусю не обзивайте моїх звіряток. Вони хороші.’
Крию матом страшно• 07 января 2024
У меня не много, пара блюд. на следующий НГ планирую прикупить сервиз на 6 персон. Жду скидок).
4мама• 07 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Я собі дуже хочу Різдвяний набір з кераміки, вже другий рік медитую, але як то кажуть ’то цукор закінчиться то труси порвуться’ - вічно якісь незапланрвані витрати. Треба буде серед літа купити.
автор Сорока-ворона • 07 января 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Моя рождественская посуда
И чашки зимние
А Ваш стіл і оформлення мені Скандинавію нагадав,