Хроники эмпатии• 09 января 2024

Третья мировая - неизбежна. Пост

Прочитала. Поникла. Но мысли очень логичные
Ничего легко и просто не закончится

Многие почему-то верят что война прекратится резко и скоро, но кажется все наоборот
После поста мне кажется, что это может затянуться на всю жизнь, особенно тем кому 35-45 сейчас.

Что думаете, по поводу написанного?
lith_oops• 09 января 2024
Ответ длячир
Молдова, Армения, Грузия (если начнет выпендриваться).
Так, скоріше вони, аніж країни Балтії. Там все ж таки НАТО, можна й зуби поламати.
А Грузія та Арменія маленькі і в зоні ризику... Куди вже тоді далі будуть тікати, ті, хто втік туди, цікаво?
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляFlower Girl23
Я думаю, что власти глубоко начхать и на страну, и на людей... Она выполняет то, что обещала Западу ещё в 2020 году...
Зеленский: В случае войны мобилизуют и мужчин, и женщин
25 ДЕКАБРЯ 2020, 13:00
https://vesti.ua/strana/zelenskij-v-sluchae-vojny-...
И инвалидов, и детей можно, чего уж? Боевые собаки какие отличные во вторую мировую были! Котов тяжело заставить, это да...
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляreokioto
500 тыс это, скорее всего, то кол-во, которое можно на данном этапе обуть-одеть, разместить, накормить. Закончатся эти - понадобятся новые.
Мені шось здається, що ніхто не збирається ні вдягати, ні годувати. Типу все самі най роблять, якщо жити хочуть...
Дуже, дуже хочу помилятись...
Говорилка• 09 января 2024
Ответ дляFalcon82
Щоб повернути Молдові її законні території. А на каком основании у нас отжали Крым?
Ну страны-союзники, однако, не захватывают Крым, чтоб его передать Украине. Наверное, такое простое и гениальное решение никак не может прийти никому в голову в их правительствах
anutka-e220• 09 января 2024
Ответ дляZenkas
Что бы путину дальше воевать,нужно с каждой семьи мужика дернуть.Кацапы на это не пойдут.Там уже протесты.
Пойдут,Путин ракету по своим херакнет с надписью НАТА,побольше да в место полюдней,и побольше детей и дело в шляпе.
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляВ_намисті.
Так вот я живу уже лет двадцать и являюсь гражданином Швеции.Все мое окружение готово дать пи..ды. И где и какие форумы у вашей мамы об этом пишут.))Давайте ссылку раз на то пошло))
Не треба читати не тільки радянські газети, а й вірити, що країна налаштована так і сяк.
Ми майже два роки в Словаччині. Скрізь пишуть, що вони за рашку і нас не люблять. Я жодного разу не стикалась ні з якою дискримінацією, з поганим відношенням, чи чимось таким. Дитина в школі навчається, всі виховані, співчувають.
Єдине трохи схоже на агресію, що було за два роки, що місцевий старий пияк щось під носа бурчав ’українчина’ і на нас дивився. Не в очі, собі щось. Ти йому посміхаєшся, кажеш: ’Не розумем по-словенськи’, - і йде він собі лісом.
Кого знаю словаків - всі за нас.
При цьому вони не цькують росіян, то мають право. А наші кажуть, що мають цькувати, раз рашка напала. Ну тому й вважається, що вони росіян люблять. А вони геть нікого не цькують, в цьому фішка взагалі.
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляsky-labs
’Все что будет - уже есть’
Кто умеет смотреть, тот видит и точно знает что будет
А потім якийсь метелик крилами махне - і все по-іншому...
Lena24101987• 09 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Але ця ’ жертва’ врятує ситуацію лише в короткостроковій перспективі.
За 5+ років все одно буде велика війна.
Історія циклічна.Все вже було 100 років тому і починалося з поділу Чехословаччини ’заради миру’
Ну так вони будуть здаватися
Заходьте і робіть що хочте
А коли жертва готова і сама йде на блюдечку то маньяку вже і не так цікаво
sky-labs• 09 января 2024
Ответ дляlith_oops
Еще ни разу не было сильно по-другому, из того за чем я могу наблюдать
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляsky-labs
В цілому я скоріше погоджуюсь, але все одно багато нюансів, які неможливо врахувати - як в будь-якій складній системі.
Очевидно, шо путін не геній і навіть не гопнік - він сіра людинка, а це ще страшніше. Сіра людинка з недостовірними звітами - от і вийшло.
І кожен день картина потроху міняється, він зараз може ще більше клепкою поїхати, - ніхто ж не знає, що йому носять в тих папочках.
І, я вибачаюсь, але Зеленський теж порадницю не читає. Що йому принесли - те і знає.
А це вже інші сірі людинки, в яких свої бажання і амбіції, яких продають і купляють - і про теє інформацї геть немає...
Але в цілому ви скоріше праві. Можна плюс-мінус спрогнозувати реакцію демократії, реакцію диктатури і автократії - на війну, на блокаду, на що завгодно.
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Европе как раз больше нужны наши мужчины для всяких тяжёлых работ.
Но если бы мы выпускали мужчин,то война б закончилась ещё в 22 году нашим поражением
Так фізично сильна молодь і поїхала.
Я вже казала, ходили в листопаді в міграційну - Словаччина, Кошице, міняти паспорти в документах, бо нові отримали. Вся черга - хлопці 16-17 років.... Ну от ще рік-два, і будуть сильні чоловіки. Нормально так Європа собі бонус отримала.
sky-labs• 09 января 2024
Ответ дляlith_oops
На месте путина мог быть кто угодно. Война - не его персональная ’заслуга’...
В раше целые кабинеты занимались ее разработкой и путина окучивали-накручивали-внушали... Не он так другой стал бы х..лом рано или поздно
lith_oops• 09 января 2024
Ответ дляsky-labs
Так, я теж це розумію, що в цілому мало що змінилося б... Але все одно від якоїсь детальки багато чого залежало.
Або от Зеленський - все ж могло бути по-іншому. Як на мене, він верзе досить бахато такої хєрні (не завжди поганої) яку не дуже зпрогнозуєш... Я думаю, що це синдром маленької людинки, бо в політиці він не так давно. Він не вміє бути гнучким, якщо це грошей не стосується, або якщо стосується, але реноме важливіше. Прорахувати в цілому можна, але там половина на комплексах, як на мене. Особиста думка, не кидайте капці. )))
sky-labs• 09 января 2024
Ответ дляlith_oops
Согласна, какие тапки? :)
Меня больше волнует что мы со всей этой информацией будем делать.
В отличие от раши мы напрочь отказываемся на государственном уровне изучать соседей, о том чтобы внедриться к ним так же как они к нам (у сбу работы еще очень много) и мечтать нельзя...
А ведь нам с ними бок о бок жить ’вечно’... если конечно не прилетит особый черный лебедь (бабочка с крылышками) и не произойдет разлом плиты аккурат по границе
Pole• 09 января 2024
Ответ дляZenkas
Сейчас пойдет авиация и ракеты,и войну можно заканчивать.Все для русских только начинается в их убогой жизни........
Ще на початку війни українці вірили в ці байки, а зараз- краще не треба лапшати...
Taby• 09 января 2024
Ответ дляSeehund
Не будет, скорее Украину принесут в жертву, ради спокойствия остальных, что и делают уже впрочем.
Так это и есть слабость, которая развязывает руки диктатурам. Об этом же и речь.
lith_oops• 10 января 2024
Ответ дляsky-labs
Согласна, какие тапки? :)
І мені шось здається, що ніхто не розуміє, що ті 140 мільйонів нікуди не дінуться. Навіть якщо ми парочку розміняємо...
То треба дійсно якось розвідку налагоджувати і працювати в цьому напрямку. Або вже як стіну, то стіну, і мінні поля на десятки кілометрів. Але так не вийде, бо родичів дуже багато. Звісно, через якихось років п´ятдесят вони закінчаться, але це ж теж дожити треба...
А чарівні деякі вважають, що достатньо ненавидіти - і проблем розсмокчеться... Ага, зараз. (((
sky-labs• 10 января 2024
Ответ дляlith_oops
Нет, многие считают что просто лично ненавидеть россиян недостаточно, а вот научить этому же внуков-правнуков - в самый раз
КатаринаФонБора• 12 января 2024
Ответ дляmamaМия
Мама каже, що настрой шведів такий: якщо рашка прийде до них з війною, то вони здадуться. Шведи з ними воювати не бачать сенсу. Мама там живе вже років 10.
В Німеччині такі ж розмови, краще віддати свої території, але не воювати(
Киев_Елена• 09 февраля 2024
Ответ дляSeehund
+1. Эта статья заказная - направленая на то чтоб союзники дали оружие Украине, иначе 3 мировая война) шито все белыми нитками
Киев_Елена• 09 февраля 2024
Ответ дляYegonyashka
«Все граждане Швеции должны подготовиться к тому, что в стране может начаться война, - главнокомандующий ВС Швеции.» Пока нас тут перемалывают, у них есть время подготовиться.
Хочешь мира - готовся к войне. Правильно они все делают)
Киев_Елена• 09 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Дуже, дуже хочу помилятись...
Мне тоже кажется на это и расчитано. Ну нет денег чтоб обуть/одеть военного у государства, не беда. Родственники оденут( и они знают что оденут, т.к. семья последние деньги отдаст чтоб нормальное снаряжение купить близкому человеку