я Кукарача• 20 февраля 2014

Ліки.

Дівчата захворіла я на ангіну перші три дні пила антибіотики нічого не допомагали лікар призначила уколи Лораксон 10 уколів. Питання в тому чи можливо іза ліків затримка вже 5-й день.
Dudkatanya• 20 февраля 2014
Из-за лекарств -нет, из-за болезни-да.

@nnet@• 20 февраля 2014
можливо, не тільки від ліків, а й від стресу
@nnet@• 20 февраля 2014
і ще від того що мало рухаєтеся, більше лежите тому може затримка
автор я Кукарача • 20 февраля 2014
Ответ для@nnet@
дякую а то переживаю стільки ліків і вагітність страшно
Ковбой Хагис• 20 февраля 2014
респиброн хорошая штука от ангины. лечусь только этим
@nnet@• 20 февраля 2014
Ответ дляя Кукарача
я лежала на стаціонарі 5 днів, так рівно на 5 днів була затримка, мабуть від лежання і стрес не виключаю, одужуйте!
автор я Кукарача • 20 февраля 2014
Ответ для@nnet@
дякую. і Ви не хворійте