_Homyak_• 10 января 2024

Чому ви досі не спілкуєтесь українською?

Тема не для ср*ча, але певно його не уникнути.
Дівчата, чому ви досі не спілкуєтесь і не пишете українською? Давайте без оцих принизливих образ одна на одну, чисто ваша позиція.
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Зачем вам это прояснять по отношению к чужим прохожим людям?
Іноді не обов´язково щодо перехожих.
От наприклад, була я якось в Німеччині. Пішли в басейн, а там на вході гарно німецькою хлопець пояснює правила, продає квитки , видає браслети, пропонує додаткові послуги. Але вимова - все одно не німецька, думаю або наш, або московит чи білорус, який тут давно, але не з раннього дитинства.
Купили квитки, а він ще далі щось питає, пропонує. Кажу: ніхт ферштейн) Він питає: What language do you speak? English?
Кажу йому, уеs, English, some French. Він, уже теж почувши акцент каже Russian? Я відповідаю Ukrainian. Він тоді вже російською: но ви же понимаете по-русски?
Я йому українською: я не хочу розуміти. Він: Понял!
Не хочу щоб вважали нас ’своїми’, бо розуміємо і переходимо на їхню мову.
Павлодарская• 10 января 2024
Ответ дляElmyska
Уже сбрасывала фото знакомой. Такой родной, такой родной, но #ука тянет на вражеский. Или хз что у таких потеряшек по жизни в голове.
Подписана на одну девочку, у нее муж из Казахстана родом
Так вот она долго писала, какой мерзкий русский, ее тошнит от него, и больше на нем ни - ни, аж рот хочется помыть
Потом фото из Казахстана, магазины, рестораны. Спрашиваю - а на каком общаетесь? Отвечает - на русском, они украинский не понимают.

Я прям задумалась - она после каждой фразы бегала рот полоскать или просто водичкой запивала?
Pink Swan• 10 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
ну от моя відповідь вам: бо зараз люди травмовані війною і рос.мовою, їм фізично боляче її чути.
Немецкий не больно слышать? Немцы убили много украинцев.
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляАнна-3006
з нашої роботи мобілізований хлопець особисто їздив на кордон з Польшею, з автоматами гуманітарку зустрічали, коли на передову волонтери передавали 50 броніків, а довозилось 8, касок кевларових 14, замість 80шт. Надивились всього...
ага, то ви фейспалм ліпите, а фотки таки НЕ маєте - і вишиванку, один з національних символів (відповідно, і святих для багатьох речей) приплели сюди виключно з нелюбові до українського.
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
А чому в Штатах не вчать в школах дітей німецькою,? Як же так, сто років тому майже 20%шкіл були німецькомовні, а потім після нацистської Німеччини якось німецька і зникла. Як Ви це собі пояснюєте?,))
Если вы такая принципная, то тогда надо те дома, которые построили на деньги рашиков, привезенных из кацапстана за стройку, завалить.
Вот тогда будет чисто украинозация. Отказ от всего рашинского.
healer09648293• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Недавно каких то ворюг в тг показывали (опять воровали на закупках, какие-то посадовцы, не вспомню кто-то. В вышиванках и на чистом украинском воровали , ну чтобы сразу всем было понятно, на чиєму боці вони крадуть кошти )))
то вони маскуються, типу всі такі правильні, патріоти блін.
фу, аж верне. в думаю що от такі якраз заслужили війни!!! а всі інші огрібають
Snezhi• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
И кто же вам столько дизов поставил?
Украинськи люди дуже душевно, да...
Укромовные- советчицы,кто ж ещё)
nightwoman• 10 января 2024
Я свідомо була російськомовна до війни. Зараз в більшості перехожу на українську мову в житті, але в побуті буває російська мовав спілкуванні з російськомовними.
А ще на українську мову перейшли більшість моїх знайомих, з якими ми були в окупації. Ось життя саме в умовах окупації, де було знищення всього що пов´язано з Україною, привело до повного розуміння багатьох питань
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляPink Swan
ні, бо це було не в моєму поколінні.
Snezhi• 10 января 2024
Ответ дляVA 11
Та нє, то Вас тригерить, що всі не розмовляють українською мовою, не ходять у вишиванках, і через те ми не в НАТО.)
👍👍👍😂
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляus_order
Вам комфортно, а русня потім вважає, то визволяє на Україні ’руський мир’
Вы совсем далеко от политики? Или придуриваетесь?
olyagol• 10 января 2024
Просто не хочу, да и не планирую пока. Доказывать что-то и оправдываться тоже не собираюсь)
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Ответ дляLeeka
Конечно. Попробуйте вы в Польше, Германии , Англии получить гражданство или найти работу говоря, например на украинском, не зная национального языка. А в Украине- ещё и возмущаются, , что их ’ бедных’ ущемляют- заставляют, ’на мове розмовляти’. Ну как так- живя в государстве, не знать язык
Навіть без громадянства, а просто дозвіл на проживання в Швейцарії, більше ніж на 2 роки, - після мовного екзамену.
Анна-3006• 10 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
наявність вишиванки не всіх робить людьми, нажаль... чим більше ’рильце в пушку’, тим більше вишиванок в шафі висить
Snezhi• 10 января 2024
Ответ дляBejza
Ви досі його не вивчили? Вчити державну...дивно..чому ми кацапську знаємо від народження, а руськоговорящім потрібно все життя вчити державну?
Удалено администрацией...
Bejza• 10 января 2024
Ответ дляSnezhi
Удалено администрацией...
У мене рідний український, але кацапський я знаю
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляVA 11
Вас оно вообще колышет, кто и на каком языке разговаривает? Или до сих пор думаете, что война из-за этого?
Они реально думают что война из-за рускомовних.
Marino4ka1• 10 января 2024
А вам, автор, не однаково хто якою мовою розмовляє?

У кожного свої причини.
В мене дві рідні мови.
Мама росіянка, а тато українець.

І, повірте, російська мова ніколи в мене не буде ассоціюватись з Путіним, а просто з мамою.

Менше б ділили на мову та хто коли Різдво святкує, дістали вже. Що ви з того отримуєте?
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
правильно. і якось видалити з рос.історії все, від Мелетія Смотрицького і Феофана Прокоповича до Корольова. Кожному своє.
(Бо ж не було б радянської окупації, ми б всі б в мазанках жили і постоли на ярмарках купували в базарний день)
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Ответ дляPink Swan
Прочитала всю ветку - ни одного вразумительного и четкого ответа, почему мы обязаны переходить с русского на украинский. Думаете это рашистов остановит? Да фиг там, им без разницы на каком языке говорит народ страны, которую они пытаются захватить. На подростка больше вы похожи, с вашими фантазиями, что язык способен вас защитить.
В темі автор і не питала про обов´язок, а про причини.
Snezhi• 10 января 2024
Ответ дляBejza
Я не спрашивала какой у вас родной язык.
olyagol• 10 января 2024
Ответ дляus_order
Вы до сих пор в это верите?)))
Star39• 10 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Точно. Есть даже карикатура на эту тему:
Павлодарская• 10 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви бачите причини не в тому, що росію не було покарано за все зло, вчинене раніше?
Вы очень непонятно задали вопрос.
Перефразируйте
Кажется, вы сделали какой-то вывод и просите дать аргументы по поводу того, чего я не говорила.
Ирина_Б_• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Боци - чего?
извините, не поняла вопроса
Snezhi• 10 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
’Мова- то пін- код нації’. Все проблемы в Украине только из- за того что некоторые неразумные пин- код не соблюдают.
Blacky_Mik• 10 января 2024
Ответ дляАнна-3006
ви перевіряли? у мене немає вишиванки, а у вас? Ще раз: це для багатьох українців святиня. Навіщо ви весь час її згадуєте у підкреслено-негативному контексті?
Эйфик Х• 10 января 2024
Ответ дляsky-labs
Вам внушили такую глупость...
Удалено администрацией...
Pink Swan• 10 января 2024
Ответ дляBlacky_Mik
і мова таки могла нас всіх захистити, якби українізацію провели вчасно, у дев´яності. Ми б давно у ЄС і НАТО б були, як Балтія. Зараз вже пізно :(
Почему же тогда в требованиях для вступления в ЕС и НАТО ни слова про наш язык (и в девяностых не было)??? А все про реформы судов и экономики?
Как же все у вас просто) Коррупция, отсутствие судовой системы, убитая промышленность - то всё фигня, главное язык, оказывается)))) Завидую людям, не обремененным мышлением.
Тетя Фрося• 10 января 2024
Ответ дляАнна-3006
На работе в деловой переписке и по телефону общаюсь исключительно на украинском языке, а вот в быту это мое личное дело как мне разговаривать. ЗУ тоже не общается на непонятной мове и ничего, и не надо про диалекты писать, это не диалект, а гремучая смесь австро-венгерско-польско-чешского, и ничего. Поэтому не надо срач разводить, и врагов искать там где их нет. Днепр русскоязычнй в очереди стоял, кровь бойцам сдавал, в то время когда ’мовні патриоти у вишиванках’ на ЗУ на границе гуманитарку деребанили
То окупанти були. Верещук©