Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Снегурочко• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго ранку) треба відпустити минуле- у Вас ще дуже болить минула образа, перекручуєте в голові стосунки , які закінчилися зрадою. Треба поставити остаточно на них крапку- і тільки тоді йти в нові. З таким холодом як у Вас на душі- чоловік нажаль на довго не затримається.
Дякую. Якщо одружуються не на тобі після 2 місяців після розставання, якось переглядаєш відношення до чоловіків(там явно я була не одна), та наче вже відійшла. Що робити ’з холодом’ на душі?
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Чи налогадяться в мене відносини з чоловіком? Чи можливо розійдемося..
Наталія , 38 р
Дякую
Наталія , 38 р
Дякую
на найближчі пів року не бачу офіційного розлучення. Вам постійно випадає дорога. Ви не на відстані часом? Кохання до Вас не зникло у нього - просто багато старих образ як сніжний ком навалилося і зараз не дає розвиватися стосункам далі. Розмови також є, це добре що не закриваєтеся один від одного. Поки так і будуть гойдалки- а далі уже як вирішите. Шанс налагодити стосунки є.
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це я розумію(. Дякую. Просто звикла там вже жити, район непоганий. Подивимося. І тоді останнє питання). Ми зможемо влітку всією сім´єю на відпочинок поїхати?
тут нажаль не бачу щоб всі разом кудись поїхали( Чоловік скептично до цього ставиться , тому можуть бути сварки і образи- як не на часі зараз.
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Здравствуйте. Можно, пожалуйста, посмотреть чувства и намерения Юрия 47 к Елене 44?
Доброго дня) Зараз у Вас пауза через сварку- чекаєте поки він проявиться , але образа дуже сильна і зараз він не готов. Спілкування буде , але трохи пізніше , може через місяць- що з цього вийде- це уже як побудуєте відносини.
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляСнегурочко
тут таро не скажуть.. можна звернутися до церкви на сповідь- причастя- розказати все що непокоїло і очистити серце. Можна на вичитку молитвами до знаючих людей. Це дуже глибока травма нажаль у Вас(
Снегурочко• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую.Все буде добре!
100pudov• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня. Увагою чоловіків ви не обділені- як мінімум 3 нових стосунків на 2024 рік буде. Зараз у Вас в голові сильний чоловік , можливо служить, Ви чекаєте від нього дій- а їх немає. Ви дуже активна і швидка , все повинно йти за Вашим планом і ініціативою , як не даєте чоловіку право вибору і все вирішуєте в односторонньому порядку. Будьте трохи ніжніша і мякша і все налагодиться)
Благодарю Вас! 💐
Платье Длинное бальное• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Так, ми періодично на відстані, бо їздимо заробляти гроші в інше місто...так, все навалилося, ще й свекруха мабуть не дуже підтримує наш шлюб...,,
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую Вам, Іванно!
Мульйонерша• 18 января 2024
Всім привіт . Погадаю на одне питання безкоштовно . Питання кохання -дружба , в пару словах опис ситуації, вік і імя обовʼязково .
Мульйонерша• 18 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Підкажіть, будь ласка, чому мій чоловік не хоче мене цілувати, не виявляє ніжності і ласки? Тому що у нього був негативний досвід минулого, де він дуже кохав, а його зрадили і тепер він зі мною боїться повторення того, тому такий стриманий, чи просто він мене не любить і тому не хоче мене цілувати і виявляти ніжність і ласку?
Щиро Дякую!
Хочете , можу глянуть , любить чи ні , його відношення
Отчебучкина• 18 января 2024
Добрий вечір! Чи залишусь працювати там де зараз стажируюся? Христина.
Пампушечка• 18 января 2024
Здравствуйте, Дарья получу ли предложение о работе на этой или следующей неделе? спасибо
Мульйонерша• 18 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Так залишитесь , прибуткова робота
Мульйонерша• 18 января 2024
Ответ дляПампушечка
На жаль не получите
Отчебучкина• 18 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Так залишитесь , прибуткова робота
Дякую вам!
Кокосиха• 18 января 2024
Ответ дляМульйонерша
На жаль не получите
А можно мне? Подскажите, предложат ли мне удалённую работу в ближайшее время? Наталья, 41 год
Мульйонерша• 18 января 2024
Ответ дляКокосиха
Поки ні по роботі , бачу печалитесь
Птица секретарь• 18 января 2024
Здравствуйте , может кто то посмотрит мой вопрос - увижу ли я весной маму ? Мама Светлана , дочка Алина . Спасибо.
your style• 18 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Добрий вечір. Карти показують, що 70% , що не побачите. Будуть певні перешкоди цьому
Бутерброд и я• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Пвдкажвть , б ласка, у якій сфері шукати мені роботу? Наталія, 42
Заела_пластинка• 18 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Это вам тарологи должны найти работу?:)
Бутерброд и я• 18 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Это вам тарологи должны найти работу?:)
У мене офіційно робота є, але туди не хочу повертатися. Хочу таке, щоб приносило задоволення. Є декілька варіантів. Тому запитую. А що не так?
Заела_пластинка• 18 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
вам выше отвечали уже психологом , тарологом. Не, продолжаете искать. А если я скажу, что вам подходит маляр-штукатур. Пойдете?
Бутерброд и я• 18 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Боюся, психологом не потягну, хоча дуже подобається, пропускаю багато через себе-(....
Заела_пластинка• 18 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Дизайнер, архитектор вам подходит. Все то, что связано с эстетикой.
Бутерброд и я• 18 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Заела_пластинка• 18 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Не за что:) Надеюсь, что вы найдете работу по душе
Нульовий сантиметр• 18 января 2024
Девочки, посмотрите пожалуйста, если кто-то может
спасибо заранее
Что думает Сергей 40 об Оксане 38? Увидемся мы с ним еще?
your style• 19 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
спасибо заранее
Автор, дивилась на три місяці, на різних колодах, то впродовж трьох ви не побачитесь. Думає, що мало часу з вами провів. І ще думає і хоче сексу з вами