Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12501 0
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Здравствуйте , может кто то посмотрит мой вопрос - увижу ли я весной маму ? Мама Светлана , дочка Алина . Спасибо.
Уточните вопрос , вы ж можете на фото ее увидеть
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Девочки, посмотрите пожалуйста, если кто-то может спасибо заранее
Что думает Сергей 40 об Оксане 38? Увидемся мы с ним еще?
Больше собой занят , ничего серьезного к вам нет , встретитесь?нет
Птица секретарь• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Сразу не поняла , тогда уточняю вопрос - приедет ли ко мне моя мама , я за границей .
Нульовий сантиметр• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Спасибо
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Я теж бачу якісь перешкоди і сум , але все подолается , і ви зустрінетесь там де є велика водойма , можливо це буде на якесь свято, типу дня народження. Це скоро буде
Стрекозей• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Хочете , можу глянуть , любить чи ні , його відношення
Так, будь ласка. Але мені важливо знати і розуміти саме чи пов´язано його небажання мене цілувати й ніжно ставитись до мене з негативним досвідом минулого, де він дуже кохав, а його зрадили, і тепер він зі мною боїться повторення такого, тому такий стриманий ? Дякую
Нульовий сантиметр• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Автор, дивилась на три місяці, на різних колодах, то впродовж трьох ви не побачитесь. Думає, що мало часу з вами провів. І ще думає і хоче сексу з вами
Спасибо Вам
Аниса32• 19 января 2024
Подивіться,хто може, чи залишусь я працювати на тому місці,де зараз проходе моя практика? Анна,38 років
Не худа ні разу• 19 января 2024
Доброй ночи. Может кто то сможет глянуть. Еду к мужу в отпуск. Отношения у нас сейчас очень не простые, удачно ли съезжу? Вообще он со мной свою дальнейшую жизнь планирует?
Елена 41
Алексей 39
Спасибо
Птица секретарь• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Спасибо большое , видимо карты показали море , это наш город . Мариуполь ❤️
Мама фіфті цента• 19 января 2024
Ответ дляАниса32
Не бачу, що залишитеся. Не все в тій компанії так, як треба, може бути обман.
Мама фіфті цента• 19 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Елена 41
Алексей 39
Спасибо
Съездите неплохо, дорога удачная. Планирование в голове у него есть жить с Вами, но при условии что вы вдвоем будете работать над отношениями.
Джавеліна• 19 января 2024
У тематику передбачення на Таро. Вирішила поділитися деякими своїми поглядами на етичні аспекти при роботі з клієнтами. (Нікому не нав´язую, це мій багаторічний досвід, мої думки, не більше)
І перше, про що напишу, будуть дуже болісні питання життя чи смерті.
Чи етично дивитися на Таро питання: ’Жива людина чи ні? Виживе чи ні?’. Для мене відповідь єдина - Ні. Ніколи не дивлюся.
І зовсім не тому, що карти Таро таке не показують. Є, наприклад, 10 мечів, особливо у поєднанні з Вежею, Смертю чи Повішеним. Є 3 мечів, що вказує на проникнення у тіло сторонніх предметів. Та багато чого ще, що відомо досвідченим тарологам.
Тут питання в іншому. Як можна відняти останню надію у близьких, що сподіваються на диво? Як можна дати примарну надію, якщо скажете, що все добре? (особливо коли ти починаючи таролог і не розумієш всієї відповідальності).
Я так не можу, бо дуже болить за кожного...
Єдина порада для тих, в кого стоїть таке питання стосовно близьких- молитися. Якщо зник безвісти, молиться як за живого. І сподіватися на краще.
Джавеліна• 19 января 2024
Другий етичний аспект стосується питання:’Як справи у житті в мого колишнього ? Як в нього стосунки з теперішньою жінкою? Чи будуть в них діти?’
Або :’Що там в мого сина з його дружиною відбувається? Доньку чоловік покине чи повернеться?’.
І все інше у такому плані.
Дівчата, любі, а скажіть чесно:’Ви б хотіли, щоб поза вашою спиною хтось з чужих людей про вас таке питав?’
Чому чужих, коди питання про колишнього чоловіка чи дорослих дітей, що мають власне життя? Бо вони вже з вами не пов´язані. Вони окремо від вас. І не треба втручатися без їхнього прохання в їх життя.
Є власний чоловік, є постійний коханець, є дитина, що мешкає з вами. Ось про них модна питати, дізнаватися, що хочеться.
Звичайно, говорю лише за себе. У інших тарологів можуть бути свої життєві принципи. Але завжди вміння поважати приватне життя, цінувати його конфіденційність для таролога на першому місці.
your style• 19 января 2024
Ответ дляАниса32
Залишитесь там працювати
Kitty75i• 19 января 2024
Девочки, кто давно в теме , подскажите
Задала вопрос «что я получу, если сделаю то и то
Выпало: 9 Пентакли, звезда , умеренность
Как бы вы трактовали?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Девочки, кто давно в теме , подскажите
Как бы вы трактовали?
отримаєте задоволення від того що зробили- можливо грошові надходження і духовний баланс)) краще б знати контекст питання так як це пальцем в небо) але результат порадує судячи з цих карт
Kitty75i• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Контекст: отношения с человеком. Если приму его извинения.
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Пвдкажвть , б ласка, у якій сфері шукати мені роботу? Наталія, 42
Ви дуже емоційна людина. працювати заради грошей точно не будете. робота повинна приносити задоволення в душі. якщо судячи з відповідей вище у Вас душа лежить до психології то можна придивитися до дитячої психології- наповнювати дитячу чашу емоцій і допомагати батькам краще розуміти діток , зберегти з ними звязок
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
тоді буде спілкування - але на відстані , поки не будете близько підпускати цю людину , але будете задоволені що пробачили)
Kitty75i• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Спросила следующее: как дальше сложатся отношения: император, дичало и 4 кубков. Ничего хорошего, бесперспективняк в итоге. Хотя первый расклад и вроде нормальный
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
він не одружений часом? імператор це або одружений чоловік або карта сильної людини з не просим характером
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
тоді ваша мета пробачити і відпустити цю людину щоб йти далі. не тримати образ в душі, які будуть заважати наступним відносинам
ФруктЕщеТот• 19 января 2024
Дівчатка привіт! Чи можна якесь питання в день народження? Чи не варто? Дуже заділа позиція керівниці відділу. Вона в мені бачить конкурента ( хоча я не претендую) а вона вже на пенсії але працює. Завжди останнім часом намагається знецінити мою роботу перед керівництвом. І це не лише я помітила, а й колеги. Намагається показати, що те що я роблю елементарне. Хоча більше ніхто цього зробити якісно не може. Хочеться почути про перспективи в роботі. Чого очікувати?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Доброго дня) то скажіть імя і вік)
ФруктЕщеТот• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня) то скажіть імя і вік)
Тетяна. 40.Дякую!🌺
Kitty75i• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
другий варіант
Характер там « ховайся»й чоловік не молодий
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
другий варіант
тоді відпустити і жити далі зі спокійною душею
your style• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Девочки, кто давно в теме , подскажите
Как бы вы трактовали?
По 9 пентаклів ви отримаєте матеріальний подарунок, по зірці- це буде полегшення на вашій душі, і по помірності- далі події будуть відбуватись спокійно.
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Тетяна. 40.Дякую!🌺
на найближчі пів року ситуація кардинально не зміниться- так і будете ходити по колу. Можливо навіть одна грандіозна сварка найближчим часом з цією колегою. Ні до яких слів вона не прислухається- там глуха стіна. Тільки не помічати її і робити свою роботу. Інші колеги цілком нормальні , я б сказала наче друга сімя , але трохи не благополучна через цю особу. в другій половині року можливі зміни- або їй запропонують більш тиху роботу або по сімейним обставинам муситиме звільнитися. Зараз - максимум байдужості до неї і не погано б захиститися - багато ваших емоцій вона викликає і бере енергетику- як вампір. Перед тим як йти на роботу- вдягайте уявний кокон зеркальний- щоб всі її злі думки на ній же відображалися)