Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Найщасливіша• 17 января 2024
Посмотрите мне пожалуйста. Как мне принять правильный выбор. Наталья 36
Все возможно• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Можно
А я ще у Вас перепитаю, чи взагалі буде ще шлюб у мене. Тому що всі стосунки ,,не ті,, і чоловіки йдуть. І так вже 16 років, після того як овдовіла. Особистого життя не склалося більше.Юлія, 45 років
Сиамская сороконожка• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Можно
Чи вдасться найближчим часом завершити задумані паперові справи вдало?
Світлана, 35
Дякую!
Світлана, 35
Дякую!
Тарологичка• 17 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Добрий вечір. Можна і мені?
Чи варто поновлювати стосунки з чоловіком? Наталія, 42, Володимир 41
Интересно у Вас как-то в отношениях - чувств, именно любви мужчины к женщине, я не вижу, но на шанс вернуться от Вас он надеется. Я бы эти отношения симбиозом назвала, а не любовью. Но, кстати, в симбиозе люди вполне себе счастливо могут жить. Это не побуждение к возвращению, просто мысли вслух.
Он как будто Ваша опора, но при этом боитесь сплетен. Напишите, пожалуйста, что в Ваших отношениях, мне самой уже хочется понять карты
Нульовий сантиметр• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Можно
А можно и мне, пожалуйста?
Что думает Сергей 40 об Оксане 38? Увидемся мы с ним еще?
Блондинка в Шоколаде• 17 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Похоже, что да.
А можна ще уточнити, будь ласка? Зустріч Яни з Євгеном відбудеться у першій половині року чи у другій?
Бутерброд и я• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Написала у приват. Дякую
Тарологичка• 17 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добрый вечер! Посмотрите, пожалуйста, мне один вопрос - найдут ли мне замену на работе или предложат дальше с ними работать?
Добрый! Склоняюсь к тому, что предложат остаться. Почему не могу сказать уверено - они сами пока обсуждают этот вопрос и будто в раздумьях что делать дальше (возможно даже речь о повышении каком-то или о каких-то качественных изменениях со временем)
Лиса Патрикевна• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Спасибо. Да, этот вопрос они точно обсуждают. Мне очень интересно их решение. Очень хочу, чтобы оно было положительным.
Стрекозей• 17 января 2024
Підкажіть, будь ласка, чому мій чоловік не хоче мене цілувати, не виявляє ніжності і ласки?
У нього був негативний досвід минулого, де він дуже кохав, а його зрадили і тепер він зі мною боїться повторення такого, тому такий стриманий, чи просто він мене не любить і тому не хоче мене цілувати і виявляти ніжність і ласку?
Щиро Дякую!
В гости звали?• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
Вы ему очень нравитесь, но каких-то намерений серьезных нет. Скажем так, он не против провести с вами время, но не очень понимает к чему это может привести.
Если пройтись по его негативным сторонам в отношениях, то человек, похоже, быстро остывает к женщинам рядом
А можно пожалуйста ещё спросить за этого мужчину
Кокосиха• 17 января 2024
Ответ дляТарологичка
официального брака не вижу (но тут не могу быть уверена на 100%)
Но и несчастную Вас тоже не вижу, Вы вполне себе довольны жизнью и, похоже, будет мужчина будто покровитель, с которым Вам будет хорошо.
Что до работы, ближайшее предложение будет очень даже, хотя и нынешняя работа нормальная по деньгам.
И еще момент, мужчина маячит на новой работе, но тот ли самый не могу сказать.
Если готовы к переменам, дерзайте, год у Вас в целом достаточно удачный
Благодарю 💐
Небалувана Галя• 18 января 2024
Ответ дляТарологичка
Добрый вечер! Можно Вас спросить, что ожидает меня на работе? Останусь здесь работать? Дело в том, что есть вероятность отстранения директора и назначения нового. Виктория, 45 лет. Спасибо.
100pudov• 18 января 2024
Ответ дляТарологичка
Можно
Здравствуйте! Если Вам не сложно, посмотрите, пожалуйста, будет ли у меня официальный брак? И, вообще, наладится ли личная жизнь? Юлия, 41. Спасибо!
Снегурочко• 18 января 2024
Добрий ранок! Подивіться, будь ласка, чи з´явиться в моєму житті чоловік для створення сім´ї. Ольга 41 рік. Довгий час самотня.
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляСнегурочко
Доброго ранку) треба відпустити минуле- у Вас ще дуже болить минула образа, перекручуєте в голові стосунки , які закінчилися зрадою. Треба поставити остаточно на них крапку- і тільки тоді йти в нові. З таким холодом як у Вас на душі- чоловік нажаль на довго не затримається.
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ для100pudov
Доброго дня. Увагою чоловіків ви не обділені- як мінімум 3 нових стосунків на 2024 рік буде. Зараз у Вас в голові сильний чоловік , можливо служить, Ви чекаєте від нього дій- а їх немає. Ви дуже активна і швидка , все повинно йти за Вашим планом і ініціативою , як не даєте чоловіку право вибору і все вирішуєте в односторонньому порядку. Будьте трохи ніжніша і мякша і все налагодиться)
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Добрий день, Іванно! Можете глянути, чи куплю я житло цієї весни?
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, імя і вік
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Ой, вибачте). ОКСАНА, 45 років
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ой, вибачте). ОКСАНА, 45 років
карти кажуть, що Ви ще не визначилися остаточно де саме хочете мати житло. Вас тягне в місце де колись жили чи маєте спогади , а чоловіка тягне в зовсім інше, на цьому фоні можливі сварки. Саме весною 2024 року не бачу придбання. Влітку- так. Тут питання навіть не в грошах чи сумнівах- а саме в розташуванні житла. Але буде 100%)
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Дівчата, а мені можна подивитись?
давайте) питання і вік пишіть
Платье Длинное бальное• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
давайте) питання і вік пишіть
Чи налогадяться в мене відносини з чоловіком? Чи можливо розійдемося..
Наталія , 38 р
Дякую
Наталія , 38 р
Дякую
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Ой, дякую! Ми на зйомному живемо зараз, і я б хотіла, щоб нам його продали. Але воно проблемне. Тож хочеться, може, щось інше. Тому і сумніви). А можете ще глянути, чи цю зйомну квартиру нам продадуть?
IvannaTaro• 18 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
шанс є. але будуть додаткові затрати вирішити проблеми з нею. і чи варте воно того- вирішувати Вам( затрати не малі
Блондинка в Шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Це я розумію(. Дякую. Просто звикла там вже жити, район непоганий. Подивимося. І тоді останнє питання). Ми зможемо влітку всією сім´єю на відпочинок поїхати?
Амелі на мілені• 18 января 2024
Здравствуйте. Можно, пожалуйста, посмотреть чувства и намерения Юрия 47 к Елене 44?