Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12503 0
your style• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Спросила следующее: как дальше сложатся отношения: император, дичало и 4 кубков. Ничего хорошего, бесперспективняк в итоге. Хотя первый расклад и вроде нормальный
а що таке дичало, я вибачаюсь?
ФруктЕщеТот• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
на найближчі пів року ситуація кардинально не зміниться- так і будете ходити по колу. Можливо навіть одна грандіозна сварка найближчим часом з цією колегою. Ні до яких слів вона не прислухається- там глуха стіна. Тільки не помічати її і робити свою роботу. Інші колеги цілком нормальні , я б сказала наче друга сімя , але трохи не благополучна через цю особу. в другій половині року можливі зміни- або їй запропонують більш тиху роботу або по сімейним обставинам муситиме звільнитися. Зараз - максимум байдужості до неї і не погано б захиститися - багато ваших емоцій вона викликає і бере енергетику- як вампір. Перед тим як йти на роботу- вдягайте уявний кокон зеркальний- щоб всі її злі думки на ній же відображалися)
Дякую! Дуже схоже мені подруга казала кілька місяців тому. Що зі здоров’ям у неї будуть проблеми і вона піде. Щиро дякую Вам!!!🥰😘🌺🌺🌺
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляyour style
а що таке дичало, я вибачаюсь?
диявол напевно))
your style• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
диявол напевно))
дякую:)
Kitty75i• 19 января 2024
Ответ дляyour style
а що таке дичало, я вибачаюсь?
Диявол
Это т9
Сори, не заметила 🙈🙈
your style• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Диявол
Это т9
Сори, не заметила 🙈🙈
your style• 19 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Диявол
Это т9
Сори, не заметила 🙈🙈
Тоді відношення між вами будуть стабільні, чоловік - тут лідер однозначно, по дияволу- маніпулятивні , а по 4 кубків- я б сказала, що ви знову повірите чоловіку, і розчаруєтесь потім знову
Kitty75i• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Спасибо, да, человек манипулятор
По 4 кубков так и поняла, , что ничего хорошего
все по ГОСТу!• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
диявол напевно))
Добрий день. А мені допоможете?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Добрий день. А мені допоможете?
Доброго дня) давайте питаннячко
your style• 19 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Дівчатка привіт! Чи можна якесь питання в день народження? Чи не варто? Дуже заділа позиція керівниці відділу. Вона в мені бачить конкурента ( хоча я не претендую) а вона вже на пенсії але працює. Завжди останнім часом намагається знецінити мою роботу перед керівництвом. І це не лише я помітила, а й колеги. Намагається показати, що те що я роблю елементарне. Хоча більше ніхто цього зробити якісно не може. Хочеться почути про перспективи в роботі. Чого очікувати?
Тут керівник випадає як особа самодур, вона перед керівництвом частіше себе виставляє як жертву, що її не цінять, так як треба, що знецінили, і т.д. У вас , навпаки, новий підхід до ведення справ. У найближчому майбутньому така зависша ситуація, знаєте, як наче робота на паузі. Звернетесь по допомогу до консультанта. Критика з її боку буде продовжуватись . Ви будете обмежені в діях. Віддалене майбутнє, починаячи через місяць і до кінця 2024р.- ви будете вже на новій посаді, будете надалі набувати досвіду. Керівниця відділу звільниться
все по ГОСТу!• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня) давайте питаннячко
Роман 44
Ольга 39
Якщо я йому скажу , що хочу паузу в стосунках, які будуть його дії? Будемо разом чи ні?
Бамбарбия! Кергуду.• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня) давайте питаннячко
Доброго дня, можете, будь ласка, і мені подивитися? З ким із цих чоловіків будуть у мене надалі відносини? ( Мілан, 32р. чи Олексій 39р.) Я Світлана. Дякую
ФруктЕщеТот• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Щиро Вам дякую! 🥰🌺🌺🌺
Успіхів у справах!💕
ФруктЕщеТот• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Хто такий консультант мається на увазі? Не зовсім зрозуміло
your style• 19 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Щиро Вам дякую! 🥰🌺🌺🌺
Успіхів у справах!💕
На взаєм
your style• 19 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
консультант - це можливо , таролог, психолог, тощо
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Роман 44
Ольга 39
не бачу щоб він вас відпустив. буде проявлятися , буде спілкування , ви повірите що він зміниться , буде спільне життя , не бачу шо шлюб а співмешкання. Але спільне життя не принесе тієї радості що хотілося б, карти кажуть що не все добре у нього в фінансах , і на цьому фоні будуть сварки...
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Доброго дня , кожен чоловік трошки не те що ви хочете... відносини то будуть але не довгострокові. Мілан - це чудовий секс і людина свято , а вам хочеться серйозності , а Олексій трошки тяжкий характер і на перспективу сварки і розставання... давайте третього))
все по ГОСТу!• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дуже дякую! З фінансами ( принаймі зараз) у нього надто добре.
Викупана• 19 января 2024
Дівчата, чи буде Наталія, 45, цією весною одна чи у парі?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тоді як варіант буде трохи менше давати ніж завжди ) це ж експрес розклад
забиякина• 19 января 2024
Ответ дляyour style
посмотрите, пожалуйста
Будет ли встреча с загаданной женщиной в течение 2 недель?
забиякина• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня) давайте питаннячко
посмотрите, пожалуйста
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ длязабиякина
посмотрите, пожалуйста
я так не ’ гадаю’
для відповіді на питання мені потрібні імена і вік
90x60x90• 19 января 2024
Можете посмотреть когда у меня сложится личная жизнь,мне 37 лет, отношений толком не было. Зовут Ольга 21.02.1986
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляВикупана
хочу задати уточнююче питання , чи було не так давно розставання з одруженим чоловіком , який дуже задів серце?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ для90x60x90
карти кажуть у вас не сприйняття себе... щось вам в собі не подобається і ви не даєте собі шанс бути щасливою. з чоловіками надто покірно себе ведете, в усьому стараєтеся догодити , так як не впевнені у собі як жінці.. тут треба пропрацювати цей момент, тоді і складеться.. діло не у чоловіках тут нажаль
СЕНА• 19 января 2024
Подивіться мені, дуже потрібно! Що чекає мене в роботі? Варто звільнятися або ж все таки залишатися?
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляСЕНА
імя і вік будь ласка)) котика на аватарці нічого поганого не чекає)