Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12575 0
Laksmi• 17 ноября 2024
Вітаю. Подивлюсь на Таро ваші питання за зворотній зв´язок, пишіть у приватні.
SandraTaro• 17 ноября 2024
Ответ дляLaksmi
Вам потренуватися потрiбно?
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Добрый вечер.
Посмотрите пожалуйста на перспективу отношений Марии и Артёма. Будет ли продолжение?
Заранее спасибо всем откликнувшимся 🩵
your style• 17 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Доброе утро, пожалуйста, посмотрите есть будущее у отношений Светланы 12.04.75 и Юрия 02.01.67?
Ви більше відкрита людина , чим Юрій. Можливо , у вас зустрічі й будуть, але я не бачу, щоб вони призвели до чогось . Ви в одну сторону дивитесь, він в іншу- там колишня дружина любить частину проблем і досі на нього навішувати. Хоча вона для зовсім вже ніхто, але проблеми він вирішує. У вас буде інший чоловік.
your style• 17 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Потеряла. Засунула и не могу найти. Точно не украли.
Гроші в вашому ж домі й знаходяться. Там , де якісь робочі інструменти, книги, зошики
your style• 17 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Добрый вечер.
Заранее спасибо всем откликнувшимся 🩵
Добрий вечір. Розвиток ваших стосунків досить благоприємний. Тут все нормально. А чи розірвав Артем минулі стосунки? Тому що до нього часто набивається пані одна.
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Ответ дляyour style
Дуже дякую за відповідь 🩵
Це питання про стосунки мого сина з його дівчиною. Вони зараз живуть в різних країнах, у відносинах майже 4 роки.
Дівчина зараз попросила ’паузу’ у стосунках і син розгублений, тому що для нього це несподіванка.
your style• 17 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дуже дякую за відповідь 🩵
Будь ласка:) Ага, зрозуміла. А ви знаєте, у дівчини неприємності там . Неприємності йдуть від чоловіка. І трати якісь фінансові . Або без грошей . Я б сказала по розкладу, що дівчинка втрапила в якусь халепу. Чоловік біля неї цей поряд, від нього неприємності.
Laksmi• 17 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Вам потренуватися потрiбно?
так
Меряю линейкой• 17 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Добрый вечер.
Заранее спасибо всем откликнувшимся 🩵
Мария оказалась в ситуации в которой бывала не раз,в течении месяца она закончится а причиной этой ситуации,является женщина
SandraTaro• 17 ноября 2024
Ответ дляLaksmi
так
Якi теми вас цiкавлять?
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Ответ дляyour style
Дуже Вам дякую!
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо большое за то, что уделили внимание моему вопросу. К сожалению, не совсем понимаю о какой ситуации идёт речь((( Эта женщина имеет отношение к их отношениям?
Меряю линейкой• 17 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Она имеет отношение,к ситуации что Мария решила временно взять паузу в отношениях,менялись люди,менялись события но Мария уже была в данных обстоятельствах
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляDrugaya
Здравствуйте. По поводу работы, то можно начинать рассылать резюме, наводить справки, переписываться с работодателями. Перепроверяйте всю информацию касательно новой работы. И на данном этапе главное не понравиться и очаровать своим обаянием, а грамотно сформулировать и подать информацию о себе, важны будут не факты и аргументы, а успех будет зависеть от того, насколько более статусный документ предоставите о себе.
Дуже вам дякую
дама_из_декрета• 18 ноября 2024
Помогите подсказкой, пожлуйста. Обстоятельства складываются так, что на мой взгляд, я должна уйти с работы. Удастся ли мне до конца года найти новую работу? Или вообще пока лучше повременить и не уходить, но тогда не укажут ли на выход (не уволят ли?)
Заранее благодарю, кто может подсказать. Света, 39
Laksmi• 18 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Якi теми вас цiкавлять?
будь які
Забризкана водою• 18 ноября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Работу найдете, но с препятствиями какими то, женщина какая то есть.
Трудно будет найти.
Уходить ли с прежней работы вам ,вы и сами не решили,нет твердого намерения, подвешенная ситуация. Будто ждёте чьего то толчка или решения .
дама_из_декрета• 18 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Трудно будет найти.
Спасибо. Работу найду до конца года или не понятен период?
Уходить все же хочу, активно рассылаю резюме, но пока прогресса нет.
Забризкана водою• 18 ноября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Должны найти,но что то будет мешать
Залетна Я тут• 18 ноября 2024
Ответ дляyour style
Я нашла. Вы правы. Я нашла там, где вы описали. Спасибо большое!

Кстати, это мое старое наблюдение - когда у меня паника или эмоциональный подъем, то Таро выдают тот результат, которого я больше всего боюсь. Когда эмоции утихли, то карты подсказывают более корректно. Уже не первый раз замечаю.
your style• 18 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут

Ну це прекрасно, рада за вас:)
SandraTaro• 19 ноября 2024
Ответ дляLaksmi
будь які
Тоді питання, на свій погляд :)
Відносини:
В яких стосунках я зараз знаходжуся з Олегом?
Аль де Барановна• 19 ноября 2024
Дівчата допоможіть будь ласка з розкладом, запит був на події наступного тижня
Налогообложу• 19 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
А що ви знаєте про таро взагалі?
SandraTaro• 19 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут

Я бы в таких случаях спрашивала о себе как в третьем лице, то есть «не что у меня», а «что там у маши» тогда более лояльное попадание
SandraTaro• 19 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Якщо ви будете питать в iнших, то нiчо не поймете, бо колода пiдстраюється пiд господаря. Наприклад: для мене Дьявол це обман, а для вас може бути як соблазн. Тому це не має смисла питати в інших
Laksmi• 19 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Тоді питання, на свій погляд :)
Відносини:
розглядаю питання,коли мені пишуть в особисті повідомлення. І у вас питання мабуть до дівчат,які з оракулами працюють, я не гадалка. Я за допомогою карт допомагаю розібратися у питанні,яке турбує людину.
SandraTaro• 19 ноября 2024
Ответ дляLaksmi
Ви сказали вам потрiбно потренеруватися, я вам хотiла допомогти з темою для тренування, тому i надала питання на яке i так знаю вiдповiдь, щоб ви змогли потренуватися. Якщо ви хочете комусь допомогти це не про тренування явно
Laksmi• 19 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Для мене це тренування. Людина отримає результат і напише,як у неї склалося. Саме це мені потрібно.