Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Посмотрите пожалуйста на расклад.
Вопрос был о возможности беременности в ближайшее время в отношениях. Императрица, колесница и жрец.
Чтобы быть с мужчиной нужен мой переезд.
Дно колоды сверху, семёрка кубков, это как ложка дегтя?
Я лично не смотрю дно колоды. По императрице ответ очевиден
Каляка маляка• 29 января 2025
Ответ дляSandraTaro
По ней да, но я всё-таки вытянуло это дно.
Спасибо.
Булькаю• 29 января 2025
Привіт, хто підкаже, як трактувати комбінацію карт у розкладі на роботу: королева мечів, паж чаш, туз пентаклів. Дякую
Забризкана водою• 29 января 2025
Ответ дляБулькаю
А вопрос какой?
your style• 29 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
Доброго дня! Родичі на окупованій території. Чи зможемо побачитися хоча б в цьому році? Подивіться, будь-ласка в кого є змога, дуже сумую за батьком та братом ((
Добрий день вам. Наврядчи в 25 році це буде. Вам страх помішає туди поїхати. Тут не тільки страх ще, а й сама ситуація
Верочка 100%• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Дякую. А до мене не зможуть приїхати?
your style• 29 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
Дякую. А до мене не зможуть приїхати?
будь ласка:) я вам ввечері подивлюсь
Булькаю• 29 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
А вопрос какой?
Чи буде підвищення та фінансовий зріст на цій роботі
Забризкана водою• 29 января 2025
Ответ дляБулькаю
Я бы ваш расклад растолковала как то,что финансово все получится у вас на работе.
Каляка маляка• 29 января 2025
Что можно сказать о человеке по этому раскладу ? Сверху дно.
Мир, верховная жрица, король жезлов. Дно 8 кубков
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Зависит от того жив ли человек :)
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Жив
У меня подобные карты падали на человека обеспеченного который имел высокий чин и был пастырем мешая свою деятельность с веретничнством:) но вопрос задавался «кто этот человек?» :)
Каляка маляка• 29 января 2025
Ответ дляSandraTaro
Я спрашивалв какой человек
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я спрашивалв какой человек
Какой человек внешней? По отношению к кому либо/чему либо? В работе, в Хозяйстве? Характер? Должность? Пол? Расса? Уровень духовности или интеллекта? Ступень в матрице? Рост? Вес? …и тд
Каляка маляка• 29 января 2025
Ответ дляSandraTaro
Просто какой он человек
your style• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Людина успішна, успіху зміг добитись завдяки своїй інтуіції. Ну й по королю жезлів - харизматичний, впевпевнений
Каляка маляка• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Спасибо. А Дно колоды, 8 кубков?
your style• 29 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Спасибо. А Дно колоды, 8 кубков?
По 8 -ці кубків я б додала, що людина керується емоціями. Ну ще імпульсивний сюди ж
your style• 29 января 2025
Ответ дляSandraTaro
Хитрожопый по жрице
Вибачте, а де там хитрість по жриці? Вона не хитра і не підла
your style• 29 января 2025
Ответ дляБулькаю
По королеві мечів замітять ваш серйозний підхід до роботи, по пажу поступить пропозиція від керівництва щодо підвищення фінансів вам , чи то підвищення по посаді( туз пентаклів)
your style• 29 января 2025
Ответ дляЛгин
Добрый день! Посмотрите, пожалуйста, у кого есть такая возможность, найду ли я работу в течении 3х месяцев (Татьяна 43 года)?
Добрий день. Роботу ви знайдете. Спочатку буде якась перешкода в пошуку. Але потім все вийде.
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Про пiдлсть ніхто не казав, хитрість? Ну якщо згадати Іоанну яка є портотипом верховної жриці в радері, то можно провести аналог того як чітко та бездоганно вона крутила на пальці весь Ватикан.
your style• 29 января 2025
Ответ дляSandraTaro
ну так , про підлість ви не казали. Про хитрість . Не потрібно Іоанну, не потрібно високих матерій. Трошки простіше: які риси характеру притаманні жриці? Там немає хитрості.
SandraTaro• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Якщо ви так вважаєте то хай для вас так і буде, я дивлюся на карти з позиції своєї школи та досвіду.
Лгин• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Спасибо за ответ!
your style• 29 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
Дякую. А до мене не зможуть приїхати?
Олена, я подивилась розклад на тата. То я також не бачу дороги його до вас, на жаль. Бачу, що тато недавно хворів, але хвороба зійшла нанівець. Щось він зараз стресує щодо нерухомості.
Верочка 100%• 29 января 2025
Ответ дляyour style
Так, дійсно, в нього боліла нога довго, зараз вже краще себе почуває. Щодо нерухомості також є занепокоєння через ситуацію. Дуже-дуже прикро, що немає дороги до мене 😥 мені не вистачає рідних (( дякую Вам, що відповіли!
your style• 29 января 2025
Ответ дляВерочка 100%