Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12266 0
your style• 24 марта в 19:07
10021
Ответ дляЯблокоРаздора
Доброго дня! Буду вдячна, якщо хтось може подивитися на ситуацію! Отримала роботу, але виникає питання чи буде можливість кар´єрного зростання на цьому місці? Можливо варто шукати інше місце роботи? Марина, 38 років
Добрий вечір, Марина:) Кар’єрне зростання на цій роботі можливе, але тільки завдяки вашій праці і наполегливості. І ще одне, якийсь період цьому перешкоджатиме якась пані там. Можливо , вона займає керівну посаду. Ну це буде з самого початку, потім все налагодиться
your style• 24 марта в 19:13
10022
Ответ дляПопадалочка
Здравствуйте . Посмотрите пожалуйста . Мысли Людмила 62 о Инне 29 после случайной встречи ? Спасибо
Добрий вечір. По картам показує, що Людмила була трохи збентежена, і поринула в спогади . І чомусь по картам йде з її сторони внутрішня напруга
your style• 24 марта в 19:23
10023
Ответ дляПартизанка
Добрий день! Прошу подивитись хто має час та бажання чи влаштуюсь на роботу до кінця року? Довга була перерва. Зараз навчаюсь знову. Але вік.. чи зможу щось знайти після?
Юлія 41. Дякую.
Добрий день, Юлія:) На роботу ви зможете влаштуватись, але не на ту, що вам потрібна. Мені по картам йде, що вам буде пропозиція. Але ця пропозиція , ну як виразитись правильно, чи то авантюрна , чи то сумнівна справа. вас навіть умовлять туди підти працювати. Добвго ви там не затримаєтесь. Звільнетесь. То як відчуєте щось не те, краще не йдіть туди. Попереду у вас буде нормальна робота
ЯблокоРаздора• 24 марта в 19:27
10024
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь!
Завтра не пью• 24 марта в 19:58
10025
Допоможіть інтерпретувати тріплет. Питання було про те яку сферу роботи обрати в медицині. Карти: лицар жезлів, блазень, сила. Дякую
LoveBlack• 24 марта в 20:11
10026
Ответ дляЗавтра не пью
выбери две
Старший и младшую карту
Завтра не пью• 24 марта в 20:21
10027
Ответ дляLoveBlack
выбери две
Старший и младшую карту
Не зовсім вас зрозуміла
Тетяна-9196• 24 марта в 20:33
10028
Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка з такого питання, зайшли з партнером в глухий кут через певні принципові питання… Сплкування практично зупинили. Маю стан незавершеності ситуації, ніби очікую на щось…. Чи будуть ці стосунки продовжуватися, чи зможемо ми знайти вихід, переосмислити…. Дякую!
Забризкана водою• 24 марта в 20:41
10029
Ответ дляТетяна-9196
У вас какой то кризис настал в отношениях.
Будет какая то новость, известие, может новое что то узнаете. Возобновление отношений возможно,но с какой то детской позиции, типа обмен .
your style• 24 марта в 20:52
10030
Ответ дляЗавтра не пью
Кардіологія, психіатрія, психотерапія, фізіотерапія
LoveBlack• 24 марта в 21:01
10031
Ответ дляТетяна-9196
Оба имени дайте
Попадалочка• 24 марта в 21:04
10032
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь
ЛевочкоВаля• 24 марта в 21:15
10033
Ответ дляyour style
Разрешите спросить интересуют два мужчины. Напишет ли мужчин по имени Марк? Захочет ли сам пообщаться. Общения как такового нет. Ещё интересует мужчина по имени Стефан не понятны его цели, общение есть.
Спасибо 🙌
Завтра не пью• 24 марта в 21:17
10034
Ответ дляyour style
Дякую!)
Тетяна-9196• 24 марта в 21:32
10035
Ответ дляLoveBlack
Оба имени дайте
Тетяна, Данило
your style• 24 марта в 21:36
10036
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Спасибо 🙌
Марк навряд чи сам вам напише. Щодо Стефана, то якщо щось і є в нього до вас: симпатія, тощо, то він це вміло приховує. Тут у нього внутрішні блоки, любий потяг , любий імпульс він блокує. А блокує по причині того, що обережний , і придивляється. Тут йому і хочеться, і колеться. Людина він жадібна і ненадійна.
ЛевочкоВаля• 24 марта в 22:11
10037
Ответ дляyour style
Как интересно. Про жадность подозревала, а вот что ненадежный удивлена. Спаси́бо он меня так себе интересует. А вот с Марком вообще шанцев 0? Никак его уже не вернуть. Если можно, то какая причина его такого хренового отношения ко мне.
your style• 24 марта в 22:27
10038
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Шанси завжди є:) Але в випадку з Марком їх зовсім мало. Майже немає. Навіть якщо у вас і були б теоретично зустрічі, то вони б закінчились лицемірством і обманом зі сторони Марка. Причина такого відношення?- він чогось злякався. А от чого? - не можу вам сказати
ЭмчЭндЭм• 24 марта в 22:34
10039
Добрый вечер. Посмотрите, пожалуйста, пара ли Светлане Рудольф.
Тетяна-9196• 24 марта в 22:52
10040
Продублюю питання але вже з іменами. Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка з такого питання, зайшли з партнером в глухий кут через певні принципові питання… Сплкування практично зупинили. Маю стан незавершеності ситуації, ніби очікую на щось…. Чи будуть ці стосунки продовжуватися, чи зможемо ми знайти вихід, переосмислити…. Дякую!
LoveBlack• 24 марта в 23:25
10041
Ответ дляТетяна-9196
пообщаетесь еще, это не конец
обявявится он
Тетяна-9196• 24 марта в 23:26
10042
Ответ дляLoveBlack
пообщаетесь еще, это не конец
обявявится он
Дякую…🙏 відчуваю це, а от чи буде із цього щось дійсно хороше….?
LoveBlack• 24 марта в 23:27
10043
будет в сомнениях по поводу надо это ему или не надо, но точно общение ещё предстоит
Вы им очарованы
your style• 24 марта в 23:28
10044
Ответ дляТетяна-9196
Добрий вечір. Тут не тільки ви образу тримаєте на Данила, а і він на вас. Воно не те щоб образа, а неясність і непорозуміння, скоріше за все. І ви, і він - розчаровані. Спілкування хоча б і рідко, але воно є у вас. Стараєтесь не торкатись цієї теми, але й проговорити цю ситуацію ні вам , ні йому не хватило сміливості. Поки не проговорите цю ситуацію, стосунки не будуть продовжуватись. Велика вірогідність того, що ви почнете спілкуватись тісно десь з сьомого , восьмого , або дев’ятого місяця. А ви на відстані один від одного? Таке як Данило зібрався змінювати місце проживання.
Тетяна-9196• 24 марта в 23:28
10045
Ответ дляLoveBlack
Вы им очарованы
Ой, я так…) а ось чи вийде з цього спілкування щось
Тетяна-9196• 24 марта в 23:30
10046
Ответ дляyour style
На відстані… він служить, вже змінив місце проживання, можливо ще буде
Птица секретарь• 24 марта в 23:30
10047
Здравствуйте всем кто практикует таро , вопрос возник личный ,хотела бы спросить у коллег . Занимаюсь таро не так давно , но ситуации и вопросы от чужих людей вижу хорошо , есть обратная связь . Себе ничего серьезного не смотрела , не хотела . Но тут дернуло меня посмотреть ситуацию с мужем отношения ( хотя у нас хорошие отношения ) и карты показали мне неприятное - то что мы пережили уже . Но показало как сейчас . Сижу накрученная …
Тетяна-9196• 24 марта в 23:33
10048
Ответ дляyour style
Дякую
your style• 24 марта в 23:36
10049
Ответ дляТетяна-9196
Дякую
будь ласка:) Скажіть, будь ласка, у вас непорозуміння з -за соціальної позиції? Тому що мені два рази карти падали такого значення
LoveBlack• 24 марта в 23:39
10050
Ответ дляПтица секретарь
с опытом придет
Себе тяжело смотреть
В голову не берите, если будет повторяться аналогично расклад тогда стоит призадуматься