Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Тетяна-9196• 24 марта в 23:42
Ответ дляyour style
будь ласка:) Скажіть, будь ласка, у вас непорозуміння з -за соціальної позиції? Тому що мені два рази карти падали такого значення
Не зовсім розумію що це може означати…
Непорозуміння через те, що очікує від мене певних досить серйозних кроків, але ще не настільки серйозне відношення до мене щоб очікувати ці дії, принаймні це моя думка, що кроки мають бути з обох сторін
Птица секретарь• 24 марта в 23:41
Ответ дляLoveBlack
с опытом придет
Себе тяжело смотреть
В голову не берите, если будет повторяться аналогично расклад тогда стоит призадуматься
Себе тяжело смотреть
Спасибо Вам , вот давала слово себе ничего не смотреть из того за что буду переживать …называется выдался свободный вечер .
your style• 24 марта в 23:45
Ответ дляТетяна-9196
Не зовсім розумію що це може означати…
Дякую.
your style• 24 марта в 23:47
Ответ дляПтица секретарь
Здравствуйте всем кто практикует таро , вопрос возник личный ,хотела бы спросить у коллег . Занимаюсь таро не так давно , но ситуации и вопросы от чужих людей вижу хорошо , есть обратная связь . Себе ничего серьезного не смотрела , не хотела . Но тут дернуло меня посмотреть ситуацию с мужем отношения ( хотя у нас хорошие отношения ) и карты показали мне неприятное - то что мы пережили уже . Но показало как сейчас . Сижу накрученная …
Все буде добре:) То карти зчитали ваш емоційний стан , можливо
Птица секретарь• 24 марта в 23:49
Ответ дляyour style
Спасибо:) А у Вас было такое когда то ? чтоб себе смотрели вопрос и он показал совсем другую ситуацию ( мы же примерно знаем что и как , это не посторонним )
your style• 24 марта в 23:52
Ответ дляПтица секретарь
немає за що:) Було , і не раз. Особливо, коли є якась емоційна нестабільність- то обов’язково покаже каламбур. Так що я прошу подивитись сусідку: пишу їй , щоб розклала три карти , і сказала , які карти випали:)
Птица секретарь• 24 марта в 23:54
Ответ дляyour style
Оооо это мне знакомо -я так тоже попросила посмотреть подругу она много лет занимается и у нас часто совпадает когда нужно знакомым помочь советом :)
your style• 24 марта в 23:56
Ответ дляПтица секретарь
В мене коли йде хвилювання з приводу чогось , то реально - вся карта умовно ’чорна’.
Тетяна-9196• 25 марта в 00:03
Ответ дляyour style
Дякую.
Дякую вам 🙏
Знати б що це спілкування приведе до чогось хорошого, а не знову до повторного розчарування…. Знати б що очікування того варті
your style• 25 марта в 00:05
Ответ дляТетяна-9196
Дякую вам 🙏
будь ласка:) Ну якщо хочете це знати, то мені показало на картах, що стосунки будуть знову тривожними
Тетяна-9196• 25 марта в 00:07
Ответ дляyour style
Тривожні до хорошого нажаль не приводять
ЭмчЭндЭм• 25 марта в 10:06
Дуже прошу подивитися моє питання. Я Світлана, він Рудольф. Нещодавно познайомилися. Яка перспектива цих відносин. Будь ласка.
Партизанка• 25 марта в 10:32
Ответ дляyour style
Добрий день, Юлія:) На роботу ви зможете влаштуватись, але не на ту, що вам потрібна. Мені по картам йде, що вам буде пропозиція. Але ця пропозиція , ну як виразитись правильно, чи то авантюрна , чи то сумнівна справа. вас навіть умовлять туди підти працювати. Добвго ви там не затримаєтесь. Звільнетесь. То як відчуєте щось не те, краще не йдіть туди. Попереду у вас буде нормальна робота
Дякую Вам!
Печальки.нет• 25 марта в 15:34
Прошу глянути кого з адвокатів обрати, Федак Максим, АО Федорович, Дмитро Олександрович. Оксана
ЭмчЭндЭм• 25 марта в 16:09
Ответ дляLoveBlack
пожалуйста здесь даты рождения укажите
Світлана 12.04.1975, Рудольф 21.01.1973
Ответ дляЭмчЭндЭм
Світлана 12.04.1975, Рудольф 21.01.1973
в этих отношениях есть ведомый
и тот, кто получается доминирует
неравномерные отношения
Этому мужику больше нужна мамка, чем партнерша любовница и или уж тем более жена
Можете сойтись на каких то общих интереспх, особенно если готовы этому мужику жопу на поворотах заносить, восхищаться и в рот заглядывать
и тот, кто получается доминирует
неравномерные отношения
ЭмчЭндЭм• 25 марта в 17:29
Ответ дляLoveBlack
брать инициативу в свои руки и жопу ему вылизывать
Спасибо, не привлекает такая перспектива))
Печальки.нет• 25 марта в 17:59
Ответ дляLoveBlack
ему г нужна заботлива мамочка диктующая и дающая инструкции
Гляньте будь ласка моє питання, хто біль відповідально віднесеться і чи перспективи виграшу
Ответ дляПечальки.нет
милая все юридические вопросы тема сложная
Вопросы ваши: компетенция, будет ли заинтересованность их кроме материальной, перспективы по каждому
только лично
Печальки.нет• 25 марта в 18:41
Ответ дляLoveBlack
только лично
Дякую
Печальки.нет• 25 марта в 18:50
Ответ дляyour style
Якщо матимете можливість гляньте будь ласка питання
Налогообложу• 26 марта в 10:19
Ответ дляЭмчЭндЭм
Він напористий в плані можливо в сторону секс. взаємовідносин, а так має деякий страх відкритися вам через минулий досвід, бо він був печальний. Є якийсь ризик маніпуляцій чи не чесності. Ви вільні обоє? Хтось із вас не визначився чого хоче від цих стосунків, якісь емоційні коливання, спроба поєднати кілька варіантів одночасно.
Мао_Мяо• 26 марта в 12:51
Подскажите пожалуйста, последнее время бывший молодой человек застрял в голове, хочется ему написать но огромный страх что отвергнет или высмеет. Стоит ли?
Налогообложу• 26 марта в 14:02
Ответ дляМао_Мяо
Імена, вік напишіть. Питання чи варто не коректне. Треба запитати: як відреагує мч, якщо ви напишете
Мао_Мяо• 26 марта в 14:36
Ответ дляНалогообложу
София 19, Назар 24. Спасибо что поправили)
90x60x90• 26 марта в 20:01
Кто может посмотреть меня?) У меня все навалилось. Нужно искать работу,искать жилье,за личную жизнь я уже молчу,она давно не клеится. Кому не сложно посмотрите пожалуймта как у меня сложится ? Ольга 21.02.1986
Забризкана водою• 26 марта в 20:36
Ответ для90x60x90
Что более важно сейчас? Жилье или работа?