Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 1
Ivanka -85• 23 июля 2025
11221
Ответ дляkicyunka
Доброе утро. Можете посмотреть, пожалуйста, будет ли у меня еще ребенок? Ольга, 01.06.1985 года
Ольга, если у вас нет проблем со здоровьем, то вся причина кроется в мужчине.
По картам я не увидела ребенка.
Ля-ля-ля• 23 июля 2025
11222
Ответ дляSandraTaro
Райдер это база, начинать лучше всего с него, как вторую колоду, простую для понимания - 78 дверей. Стоит действительно с осторожностью выбирать автора обучения, так как сейчас очень много искаженное и перекрученной информации которая ничего общего с идейным смыслом не имеет. На мое мнение Таро стоит изучать исключительно начиная с дерева Сефириот, а не с позиции гадания как такового.
Спасибо!
kicyunka• 24 июля 2025
11223
Ответ дляIvanka -85
По картам я не увидела ребенка.
Спасибо.
Налогообложу• 24 июля 2025
11224
Ответ дляЧеширская кошечка
Доброго вечора. Подивіться, будь ласка. Чи довго шукатиму роботу? Та чи потрібен буде для цього переїзд? Оксана, 44 роки.
Ви повинні розраховувати на себе, уміти абстрагуватися, ви хочете займатися тим, що буде приносити задоволення. Та на особливість вашої ситуації випали карти, на яких не видно, що ви щось активно шукаєте. Ніби чекаєте, що саме якось розрулиться. Зараз намагаєтеся зберегти накоплене. Буде приємна зустріч або нове знайомство. Саме роботи не видно в найближчому майбутньому
Апрель Ивановна• 24 июля 2025
11225
Ответ дляAnna_Graas
Це точно. Якось до війни я теж бачила у багатьох переїзд і всі казали що не збираються нікуди, а потім стало зрозуміло і мені і кому таке випадало. Але хай це буде не через війну. Буду вдячна, коли це забудеться, щоб залишили зворотній зв´язок. Бо теж цікаво)
Нажаль...
Місяць пройшов, в возик і нині там. Ви просили зворотній зв´язок. Можливо щось змінилось..не знаю. Але квартира так і не продалась поки.
Блондинка_в_розовом• 25 июля 2025
11226
Всем привет.
Девочки тарологи, есть два вопроса.
1. Кто свободен и в ресурсе, посмотреть мне один вопрос. Если есть возможность - в личку. А то тут начинают клоунов лепить и рукалицо, и вставлять комментарии, мне это портит настроение.
2. У меня уже была попытка создать группу единомышленников. Не тех, для кого расклады- это работа, так как у вас загруженность, и у многих почему-то устойчивое желание обесценить ’любителей’ ( без обид, но это так). А как раз таки ’любителей’, у которых не стоят клиенты на потоке, а вы просто изучаете себя и мир посредством Таро, смотрите разные интересные темы для себя, и и.д. мы могли бы делиться раскладами, опытом, друг другу иногда смотреть какие-то вопросы.

Жду комментариев.
На рукалицо обижусь и прокляну Шутка! (Наверное)))))
Смурфетта• 25 июля 2025
11227
Ответ дляyour style
Добрий день:) Він не пропав, з ним абсолютно все добре. Спілкуватись через деякий час ви ще будете, ні до чого це , правда, не призведе. Там, де він працює, є дівчина. От до неї він і клеїться. І здається, що в них все вийде, але то ненадовго
Добрый вечер
Даю обратную связь. На связь человек вышел, достаточно быстро после вашего ответа. Я смогла прочесть, но к смогла дать ответную связь потеряла пароль к сайту
Где он работает есть женщина помощница 62 года. Человек работает в офисном здании, арендует офис. Вполне возможно он клеется. Сейчас снова пропал. Не могу понять, зачем он пропадает а потом снова записывает. Можно прояснить этот момент.
Спасибо
КондуктЕр тролейбуса• 27 июля 2025
11228
Добрий день. Хто може подивитися, ситуація правда важка для мене, живу в квартирі закордоном, все платила як зазначено, але хазяїн виставив великий борг за минулий рік наче щось не знав, не врахував, а тепер мені платить, борг майже в 5 разів більше, ніж сума оренди за місяць... Обман і шахрай, не платив за мою роботу 1.5 роки, казав що порахує в рахунок за квартиру, і нічого не порахував, наче не відмовляється, але ніяк не рухається ця ситуація. Я одна з дітьми, нерви, стрес, не сплю ночами, дало по здоров´ю, мене це дуже напрягає, вирішувати не знаю як, все витікає що в нього всі права, він в своїй країні, а в мене тільки обов´язки і я ніхто. Реально думала через суд, дізнавалася, ходила, спілкувалася з юристами, я-то права, можна тягатися, але гарантій немає чи вартує це все моїх зусиль, чи справлюся, буде тягнутися це все, чи потрібно.... Хто може подивитися будь ласка що чекає з цим боргом? Вирішиться полюбовно чи тільки через судові органи потрібно? Чи варто з ним тягатися через суд? Що чекає з цим житлом де живу? Все одно виселить на вулицю та оплачувати борг? Що взагалі далі? І дома в Харкові ситуація гіршає, і тут вже немає сил. Будь ласка, дуже прошу.
Маргарита, 33 роки
Таро Христина• 27 июля 2025
11229
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Маргарита, 33 роки
Та тут питань на два повноцінних розкиди 🤯🤯🤯
КондуктЕр тролейбуса• 27 июля 2025
11230
Ответ дляТаро Христина
Я написала суть питань і саму ситуацію, буду вдячна якщо підкажете те, що в ваших силах. Можливо хтось з інших дівчат ще щось подивиться.
Чесно брешу• 27 июля 2025
11231
Добрый день
Посмотрите пожалуйста Дмитрий 06.04.1992
Марина 31.01.2000
Как будут развиваться отношения в ближайший месяц
Таро Христина• 27 июля 2025
11232
Ответ дляЧесно брешу
Добрый день
Марина 31.01.2000
Напружений місяць, сварка, конфлікт, дві принципові позиції - чоловіча і жіноча. У вас небажання зрозуміти партнера, а бажання його підкорити, домінувати, змусити думати і діяти так, як хочете ви. Хтось з двох, скоріше ви, поставите ультиматум, можливо прийде ідея запропонувати йому якесь кардинальне рішення. Чи можна продовжити ці стосунки, теоретично так...бо у обох є почуття. Але є і проблемка!!!! Її можна вирішити.
Чесно брешу• 27 июля 2025
11233
Ответ дляТаро Христина
Ви дуже в точку
Поспілкуємося з приводу вирішення?
Фея_3уровень• 28 июля 2025
11234
Здравствуйте.
Понимаю, что нужно было раньше задать вопрос, но уже как есть.
Девочки, прошу вас и карты дать мне подсказку - идти или нет завтра на новую работу? Это ещё даже не работа, пробные дни. Но я боюсь, что если пойду то останусь. И не потому что нравится, а нужда заставит согласится при любых условиях.
Катерина. Спасибо. Хорошего вечера всем.
Забризкана водою• 28 июля 2025
11235
Ответ дляФея_3уровень
Здравствуйте.
С работой все неясно у вас, много тайн каких то,может не все условия оговаривают, вы хотите ясности,но ее нет. Будто этап новый у вас, чему то обучаться придеться. Но все равно какой то туман насчет этой работы.
Таро Христина• 28 июля 2025
11236
Ответ дляФея_3уровень
Здравствуйте.
Робота вам вкрай потрібна, якщо порада, то йти.
Фея_3уровень• 28 июля 2025
11237
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо. Да действительно хочется ясности. А все особенности работы обычно выплывают со временем, когда ты уже увяз и потратил много сил и времени.
Буду думать. Как говорится утро вечера мудрее.
Фея_3уровень• 28 июля 2025
11238
Ответ дляТаро Христина
Спасибо. Да, очень нужна. Именно поэтому собиралась идти вопреки тому что услышала на собеседовании. Буду думать до утра и принимать решение.
Блондинка_в_розовом• 29 июля 2025
11239
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Маргарита, 33 роки
Доброго вечора.
У Вас будуть всі можливості вирішити ситуацію позитивно для Вас.
Гроші отримаєте.
Але хазяїн людина не чесна, бреше, приховує факти. Великий ризик, що буде обманювати і далі, тому Ви вирішите переїхати.
Будьте уважні до деталей, спостерігайте, отримаєте важливу інформацію, яка допоможе.
Жити надалі там Ви точно не захочете.
Звертатись до суду не будете, не доведеться. Не скажу, що ситуація вирішиться полюбовно. Буде складно, але Ви зможете відстояти своє.
Найщасливіша• 29 июля 2025
11240
В серпні-вересні плануємо поїздку закордон, подивіться будь ласка чи буде в ній сенс. Наталія 37.
Налогообложу• 29 июля 2025
11241
Ответ дляНайщасливіша
Питання сформульовано не чітко. Ви ще тільки плануєте поїздку це по-перше. І у чому хочете бачити сенс: у фінансах? В емоціях? У відпочинку? У розвитку?
Чесно брешу• 29 июля 2025
11242
Добрый день
Марина 31.01.2000
Посмотрите пожалуйста ещё кто то
Найщасливіша• 29 июля 2025
11243
Ответ дляНалогообложу
У звʼязку з військовими діями в нашому місті, хочемо виїхати сімʼєю закордон. Але є сумніви що мені там буде ще важче чим в Україні як фінансово так і морально, тому вагаюсь.
Ivanka -85• 29 июля 2025
11244
Ответ дляЧесно брешу
Добрый день
Марина 31.01.2000
Посмотрите пожалуйста ещё кто то
Марина, добрый вечер, изменений не предвидится. Продолжатся ссоры, конфликты, недопонимания и постоянное отстаивание личных границ. В отношениях сохраняется напряженность, а также есть влияние третьих
NeverEver-tarot• 29 июля 2025
11245
Ответ дляНайщасливіша
Наталия, карты показывают, что могут быть трудности с поездкой, она может либо не состояться либо при переезде будет вам трудно. Пока больше как привязаны к дому будете.
КондуктЕр тролейбуса• 29 июля 2025
11246
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Доброго вечора.
Гроші отримаєте.
Жити надалі там Ви точно не захочете.
Дякую! Велике!
Гарного спокійного вечора Вам)
kicyunka• 30 июля 2025
11247
Доброї ночі. Подивіться будь ласка чи будемо ми знову разом протягом найближчих місяців чи стосункам кінець? Ольга 01.06.1985 Андреас 19.10.77. Дякую
Добродійка• 30 июля 2025
11248
Добрий вечір. Кому не важко, подивіться, чи знайду я хорошу роботу найближчим часом і коли буде дохід? Сил вже не немає((
Анна, 14.02.85
Дякую!
Забризкана водою• 30 июля 2025
11249
Ответ дляДобродійка
Анна, 14.02.85
Дякую!
Вечером посмотрю
Налогообложу• 30 июля 2025
11250
Ответ дляНайщасливіша
Поїздка можлива у найближчі місяці і вона викликана буде сильним поштовхом після переломного моменту чи внутрішнього рішення (випали 8 кубків і башня). Зараз у вас купа вагань. Перспектива поїздки потребує повного ’ обрізання’: роботи, майна, зв´язків..
Якщо поїдете за кордон, то сенс в цьому буде, але не відразу