Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
your style• 24 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Вакансія бухгалтер по тендерах чи варто намагатися йти на цю посаду Сергію, чи допоможе це вирішити болючі питання.
Оксана, Сергій вагається. Такий він чуттєвий, я б сказала, що рішення ви приймаєте. Роботи зараз постіної немає. Він закривається від проблем. Я от дивлюсь, це як наче дві різні людини: дома -один, з друзями - інший. Хоча він любить більше бути один. З фінансами зараз зовсім щось у нього туго. Дивіться, якщо ви його туди посватаєте на бухгалтера, то через деякий час повинна прояснитись ситуація. Спочатку важко буде, потім розбереться.
your style• 24 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Девочки, кто не спит
Подскажите
Что думает обо мне мужчина?
Подскажите
Что думает обо мне мужчина?
Думає, що з вами складно. Імпульсивна, емоційна, вміє подобатись, і симпатична
Ответ дляLife-game
Привет
А тут нужно смотреть или спрашивать?
Сегодня как-то рухнул практически маленький бизнес... Удерживать из последних сил? Или не нужно?(((
На распутье
А тут нужно смотреть или спрашивать?
На распутье
Вы можете попробовать удерживать из последних сих, но в итоге все окончательно рухнет. Можете ждать пробовать но здесь ваш труд не принес плоды или вообще мизерные. Знаете я и нового бизнеса пока не вижу.
Возможно будет переезд, перемены не очень хорошие..
Через время можно будет ещё раз сделать расклад
Ответ дляAdri_taro
Переезд или перемены?
Или и то, и другое...
Новый я и не хочу, сил особо нет((
Или и то, и другое...
Новый я и не хочу, сил особо нет((
Ответ дляKrasivaja_ja
В е так
Але по першій карті йде як хитрість ?
Я його перехитрила в одній справі, ображається дуже
Але по першій карті йде як хитрість ?
Так вопрос же был что он о вас думает
Здесь он скорее замышляет думает как вас обмануть схитрить, отморозится от вас и уйти покорять новые вершины, в отношения где есть взаимопонимание и гармония
Молчунья• 24 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Лена
Игорь
Наверное все таки ближе моя трактовка))
Оксана-1939• 24 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую, якраз робота є зараз але потрібно дещо змінювати
your style• 24 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
В е так
Але по першій карті йде як хитрість ?
Ви ж питиння задали, що чоловік думає про вас. То й потрібно читати карти в контексті заданого питання.
your style• 24 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Зрозуміла
Просто думала, що треба читати, що він вважає мене хитрою і тд
Так, там є карта хитрощів. І це правильно. Але як буде діяти, то це вже не до цього розкладу. Це повинен бути наступний з конкретно заданим питанням
your style• 24 февраля 2024
Дівчатка, хто розбирається в снах?. Таке в мене сьогодні відчуття погане після сну. Сниться мені, що я начеб-то заходжу на кухню, а там ворон чорний уплітає їжу з каструлі. Я його беру на руки, а це зовсім знесилений, дуже худий птах. Він молодий. Я його винощу з хати, а мама каже: ну куди ти його несеш? Ти що , не бачиш , який він худий? Та й рашики обстрілюють. Його, типу, вб’ють, або з голоду помре. І я його несу знову до хати. Хто знає, дівчатка, до чого це? Сонники - так там різне тлумачення.
your style• 24 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Привет
А тут нужно смотреть или спрашивать?
На распутье
А тут нужно смотреть или спрашивать?
На распутье
День добрий. Так ви його втримаєте. Це зараз ви на розпутті, і не знаєте , що вам робити, все дуже для вас зараз невизначено. В голові поокручуєте тисячі варіантів, і навіть думаєте, чим новим зайнятись. Рішення ви знайдете. Три-чотири місяці. і налагодите
Ответ дляyour style
Спасибо, выше там иначе написали
По сну, а какой у вас город? Как будто, если честно ’истощенный враг’ у вас дома(((