Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 1
Отчебучкина• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
Христина напишите возраст Дениса, по колеснице у него может быть ещё вариант с одной парнершой.
Я так вижу.
Йому 25, в нас поки немає відносин, нещодавно познайомились. Та я не можу зрозуміти як я йому.
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Понравились.
Отчебучкина• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
Понравились.
Дякую вам за відповідь ❤️
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
добрий вечір, чи можете хтось подивитись чи будемо ми як пара з Богданом 40р. і Наталя 38р. до кінця 2024 р
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Доброї ночі, дівчата! Хто може глянути, яке я (Христина) справила враження на Дениса? Які в нього думки щодо мене?
Я не бачу якихось почуттів, ніяк не справила враження, далі на нього йде
що йому є що приховувати, бивша дівчина на думці, можливо стосунків зараз і немає але звʼязок є.. Любовних відносин з вами або його плани на це не бачу зовсім
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Напишіть як зараз ваші стосунки продвигаются, бо тут прогнози вашій парі давали різні)
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
это повторный вопрос?
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
так, казали , що можна подивитись пізніше. Поки ніяк( надіюсь на крок все- таки з його сторони
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
это повторный вопрос?
десь місяць тому запитувала
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
чи так не можна запитувати повторно через деякий час?
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Можна
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
десь місяць тому запитувала
не будете вместе
сексуально так точно и эмоционально тоже
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
не будете вместе
Тут обіцяли жити разом)))
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
дякую вам
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Тут обіцяли жити разом)))
Я обещала?
Не помню эту пару, мое виденье нет
Не в сексе, не в быту
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
Я обещала?
Не помню эту пару, мое виденье нет
Не в сексе, не в быту
Не знаю хто, сюди нажміть
валери 62• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
дякую вам
Я вам писала что мужчина скорее всего уйдет но дело в том что все предсказательные инструменты это не волшебные палочки и ситуация может проиграться и через месяц и через два или через пол года
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
я розумію , що це можливий найвірогідніший сценарій розвитку події, думаю можливо щось поміняється ...
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
думала ініціювати примирення, навіть теж питала про це , але зрозуміла, що мабуть немає сенсу
Рятівник Малібу• 24 февраля 2024
Доброго вечора, Подивіться мені будь ласка на таро хто може. Коли нарешті відчепляться від мене люди які проклинають мене, заговорюють після того в мене починаються болі та неприємні відчуття в статевому органі вибачте за подробиці .. Бачуся я з цими людьми тому що ходжу до мами яка живе в одній багатоповерхівці з ними.. Підкажіть будь ласка як захиститися від таких людей які шкодять. Заздалегідь дякую.
Отчебучкина• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Дякую вам за відповідь ❤️
Adri_taro• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Пробуйте, я наприклад не бачу що в нього до вас прям все, нема нічого.. Тут є варіанти, пробуйте проявлять ініціативу
Life-game• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Якщо ви хочете расклад то маєте бути готовими до різних прогнозів. Тим паче нічого смертельного я вам не сказала.
Зачекайте якийсь час .. буде по іншому тоді будете предʼявлять щось
Нет нет, что вы
Я Вам благодарна!!!!
Никаких претензий
Имею в виду, что и к той девушке никаких вопросов и ей благодарна.
Я, как по картам, реально как ребёнок,ино, увы, жизнь заставляет как-то иначе проявляться(((((
Мне это не по себе
Life-game• 24 февраля 2024
Девочки, а может кто-то посмотреть ещё, если не сложно.....
Мой брак?
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
дякую вам
валери 62• 24 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Мой брак?
А какой вопрос?
валери 62• 24 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Мой брак?
Задайте четкий вопрос и получите четкий ответ
Life-game• 24 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Брак пожизненный?
Моё терпение верный шаг?
Будут изменения в лучшую сторону?
валери 62• 25 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Брак пожизненный?
Моё терпение верный шаг?
Будут изменения в лучшую сторону?
Будет дальнейший спад в отношениях и опять можете оказаться в ситуации в которой не раз бывали,то есть будите наступать на одни и те же грабли и будут серьезные изменения в ваших отношениях при которых вы сами решите их закончить
Life-game• 25 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Спасибо...
Но ... странно
А какие карты?
Или нельзя такое спрашивать, извините, если нельзя