Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Отчебучкина• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
Христина напишите возраст Дениса, по колеснице у него может быть ещё вариант с одной парнершой.
Я так вижу.
Йому 25, в нас поки немає відносин, нещодавно познайомились. Та я не можу зрозуміти як я йому.
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Понравились.
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
добрий вечір, чи можете хтось подивитись чи будемо ми як пара з Богданом 40р. і Наталя 38р. до кінця 2024 р
Ответ дляОтчебучкина
Доброї ночі, дівчата! Хто може глянути, яке я (Христина) справила враження на Дениса? Які в нього думки щодо мене?
Я не бачу якихось почуттів, ніяк не справила враження, далі на нього йде
що йому є що приховувати, бивша дівчина на думці, можливо стосунків зараз і немає але звʼязок є.. Любовних відносин з вами або його плани на це не бачу зовсім
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Напишіть як зараз ваші стосунки продвигаются, бо тут прогнози вашій парі давали різні)
это повторный вопрос?
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
так, казали , що можна подивитись пізніше. Поки ніяк( надіюсь на крок все- таки з його сторони
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
это повторный вопрос?
десь місяць тому запитувала
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
десь місяць тому запитувала
не будете вместе
сексуально так точно и эмоционально тоже
Цикавенная• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Тут обіцяли жити разом)))
Я обещала?
Не помню эту пару, мое виденье нет
Не в сексе, не в быту
Не помню эту пару, мое виденье нет
Не в сексе, не в быту
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
я розумію , що це можливий найвірогідніший сценарій розвитку події, думаю можливо щось поміняється ...
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
думала ініціювати примирення, навіть теж питала про це , але зрозуміла, що мабуть немає сенсу
Рятівник Малібу• 24 февраля 2024
Доброго вечора, Подивіться мені будь ласка на таро хто може. Коли нарешті відчепляться від мене люди які проклинають мене, заговорюють після того в мене починаються болі та неприємні відчуття в статевому органі вибачте за подробиці .. Бачуся я з цими людьми тому що ходжу до мами яка живе в одній багатоповерхівці з ними.. Підкажіть будь ласка як захиститися від таких людей які шкодять. Заздалегідь дякую.
Отчебучкина• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Дякую вам за відповідь ❤️
Ответ дляAdri_taro
Якщо ви хочете расклад то маєте бути готовими до різних прогнозів. Тим паче нічого смертельного я вам не сказала.
Зачекайте якийсь час .. буде по іншому тоді будете предʼявлять щось
Нет нет, что вы
Я Вам благодарна!!!!
Никаких претензий
Имею в виду, что и к той девушке никаких вопросов и ей благодарна.
Я, как по картам, реально как ребёнок,ино, увы, жизнь заставляет как-то иначе проявляться(((((
Мне это не по себе
Я Вам благодарна!!!!
Никаких претензий
Мне это не по себе
Грибной_Дождик• 24 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Пробуйте, я наприклад не бачу що в нього до вас прям все, нема нічого.. Тут є варіанти, пробуйте проявлять ініціативу
дякую вам
Ответ дляLife-game
Брак пожизненный?
Моё терпение верный шаг?
Будут изменения в лучшую сторону?
Моё терпение верный шаг?
Будут изменения в лучшую сторону?
Будет дальнейший спад в отношениях и опять можете оказаться в ситуации в которой не раз бывали,то есть будите наступать на одни и те же грабли и будут серьезные изменения в ваших отношениях при которых вы сами решите их закончить
Ответ длявалери 62
Спасибо...
Но ... странно
А какие карты?
Или нельзя такое спрашивать, извините, если нельзя
Но ... странно
А какие карты?