Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 0
Советчица Года• 21 февраля 2024
Добрий день ! Підскажіть по робочій сфері.Альона 42р .-перспективи НОВОЇ високооплачувальної роботи,- візьмут(устроюся) онлайн чи оффлайн? Та залишатися працювати на нинішній роботі чи шукати іншу?
Налогообложу• 21 февраля 2024
Добрий день. Хто подивиться питання по моїй близькій людині : Чи подасть в суд банківська організація за кредит на Віталія 44 роки в найближчі декілька місяців?
Adri_taro• 21 февраля 2024
Ответ дляНалогообложу
А яка сума «тіло» кредита і як давно був останні платіж ?
Без карт скажу чи подасть до суду))
Налогообложу• 22 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Без карт скажу чи подасть до суду))
І я так думаю, що подадуть, там не один кредит
Наполеон Бонапарт• 22 февраля 2024
Вітаю, підкажіть, будь ласка, чи з´явиться в моєму житті чоловік, призначений долею, адже з тим, з яким була в стосунках, посварились. То чи буде в моєму житті ще чоловік - моя доля)? Света, 44. Дякую!
your style• 22 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Добрий вечір:) Протягом трьох місяців ще будуть претензії один до одного. Протягом цих же 3 місяців нових відносин не бачу. Тут не до відносин вам буде. Ви все ще будете виясняти відношення. Протягом пів-року- немає поки нікого. Ви одна. Але наскільки це можливо- щаслива жінка, без тріпання нервів. Ну і протягом року чоловік ще буде повертатись до вас
Наполеон Бонапарт• 22 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую Вам щиро)))!!!
А у нього стосунки, жінки або інтрижки або флірт (хоч щось, що його від мене відволіче) теж не з´являться, що буде повертатись до мене? Просто я не хочу стосунків з ним - хочу свою долю, бо не бачу його своєю долею
your style• 22 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую Вам щиро)))!!!
Будь ласка:) Він залишить це в минулому. Прийде до вас. Ну поки я не бачу біля вас іншого чоловіка, тому що буде повертатись цей.
Наполеон Бонапарт• 22 февраля 2024
Ответ дляyour style
Підкажіть, будь ласка, що Ви маєте на увазі під фразою: ’Він залишить це в минулому.’ Що він погуляє, як чоловік, а не просто пофліртує, а потім захоче повернутися до мене?
your style• 22 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
всі флірти , я мала на увазі, він залишить. Прийде з чистим серцем
Наполеон Бонапарт• 22 февраля 2024
Ответ дляyour style
Зрозуміло) а то я думала, що буде мати інтим з іншими, не сподобається то буде мати нахабство після інших повертатись до мене)
your style• 22 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Наполеон Бонапарт• 22 февраля 2024
Ответ дляyour style
Не худа ні разу• 23 февраля 2024
Доброй ночи. Может кто то сможет посмотреть что ко мне чувствует мужчина Алексей, 39 лет
Есть ли совместное будущее?

Спасибо
Милота• 23 февраля 2024
Девочки, ищу анонима ’долой лама’ из сегодняшней удаленной темы ’Пожалуйста помогите трактовать таро’. Отзовитесь!!!
валери 62• 23 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Есть ли совместное будущее?

Спасибо
У вас продолжительные отношения с данным мужчиной?
Не худа ні разу• 23 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Да. 19 лет. А сейчас все посыпалось как карточный домик
валери 62• 23 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Вы знаете,не смотря на продолжительный срок ваших отношений,будет ситуация,при которой вы сами решите что прошлые отношения вам не нужны но при этом будете пытаться,лидировать в ваших отношениях а результатом будет,полная остановка отношений,эти события будут происходить в течении трех месяцев
Не худа ні разу• 23 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Спасибо Вам
Adri_taro• 23 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені йде.. що той чоловік з яким посварилися приїде до вас, захоче помиритися
Нових відносин не бачу
Бамбарбия! Кергуду.• 23 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Нових відносин не бачу
Добрый день, можете мне, пожалуйста, посмотреть: сохраним с мужем отношения или расстанемся? Просто сейчас на грани развода ( Светлана 43 и Александр 50 ). Заранее благодарю
Adri_taro• 23 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Есть ли совместное будущее?

Спасибо
Сейчас у вас кризис в отношениях, Вы как будто в напряжении, может даже депрессия..
Отношения да, идут к завершению
Adri_taro• 23 февраля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Честно, уже запуталась, Алексей 39, Милан 31, а сейчас уже и муж нарисовался Александр)
На кого смотреть? Надо конкретней вопрос
Бамбарбия! Кергуду.• 23 февраля 2024
Александр
Adri_taro• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
Продублируйте здесь что было там
Не худа ні разу• 23 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Отношения да, идут к завершению
Наверное так и есть. я устала бороться, а он ничего не делает. Ему и так хорошо. у него просто другая давно на примете. Спасибо большое Вам
Наполеон Бонапарт• 23 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Нових відносин не бачу
Щиро-щиро Дякую, що не залишились байдужою і відповіли !!!!!
Бамбарбия! Кергуду.• 23 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Так я у вас за одного мужчину только спрашивала
Оксана-1939• 23 февраля 2024
Ответ дляyour style
Вакансія бухгалтер по тендерах чи варто намагатися йти на цю посаду Сергію, чи допоможе це вирішити болючі питання.
Kitty75i• 23 февраля 2024
Девочки, кто не спит
Подскажите
Что думает обо мне мужчина?